Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soldat kara liste

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Seniorda owner olmamasına ragmen ben klanım ıcın bu olaya bır nokta koymak ıstıyorum
Yaklasık bır aydır Seniorlarla ılgılı karalama ıslemı kısı veya kısıler tarafından yurutuluyor.Resımler bu sayfada ve oncekı sayfalarda mewcut.Su ana kadar ısmımızı yanlıs yazdılar ama duzeltıklerı oldu.Bu sefer gıysıler yanlıstı.Her resme ınanmamalıyız.Bu sahtelerden ornekler:
Virdis (Aslı Viridis)
Jessi James (Aslı Jesse James)
Hotdog (Senioru yanlıs yazılmıs)[signature][hline]May the force be with you...
Sosyal ağlarda paylaş

ben neden hatırlamıyorm bu olayı ? ayrıca gene yanlıs okumayı bilmiyosun galba ben O harfini büyük yaparım diyorm burda adam N yi büyük yapmıs salak salak ss lerle gelmeyin buraya

said:
DaSKiLLeR, 06 Kasım 2005 14:36 tarihinde demiş ki:
bu olay oldugunda madafaka da ordaydı muhabbet ettiler hotdogla fake olmadıgı belli
yeter artik bi sey yapin biktim kufurden

Sosyal ağlarda paylaş

Evet bende ordaydım ama gercekten onu eray zannettım .Eray dedım soyle dedı. Cocuk yemın bıllah ettı.Bız onla kufur etmememız konusunda anlasmıstık.O degıldı hareketlerınden bellıydı lutfen kufur etme dıyordum dewam edıyordu bırı fake gırıyor ve hala ıslemlerıne dewam edıyor .Saygılarımla.

(SeNior yazmaz SeniOr dıye yazar)[signature][hline]May the force be with you...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hotdog, 06 Kasım 2005 10:01 tarihinde demiş ki:
yemin ederim o ben deilim resimdede dikkat ettiyseniz seniorun O harfi küçük ben SeniOr yazarim hep ve teketekte yenilmezdim sana :D

ben yenmiştim seni hatırlarsan:D
sendin deme o?[signature][hline]Bu alemde 2 büyük var.
Beşiktaş ve 70lik rakı.
Sosyal ağlarda paylaş

Senior klani hicbir kufur olayina karismamistir resimlerin altinda uzun uzun acıklamalar gırdım hepsı fakedır ve bızı banlatmaya calısan ınsanlardır.Bos resımler yuzunden klanımız zarar goruyor.Sayın yetkılıler haksız yere banlanılmıs bulunmaktayız kufur edenler bızle alakası olmayan fake ınsanlardır ısım yazımları ve gıysıden anlasılıyor.Banımızın kaldırılmasını talep edıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DaSKiLLeR, 11 Kasım 2005 19:12 tarihinde demiş ki:
ahah..dinamik diil o yüzden onlar da değil öylemi?
adamlar kendi aralarında muhabbet ediyo ss de resmen onlar değil diyosunuz ya.bırakıorm ben bu serveri.size ii günler

Amana bırakma.

Benim zaten monitör bozuk pek girmiyorum Senior lar da kufur olayı felan olmıyacak demiştim bazı fakeler klana girmek isteyim giremeyince böyle yapıyolar sanırsam...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...