Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soldat kara liste

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Bana göre burdaki insanlar hala düşündüğüm gibi bir değişiklik yok, ama soldat server ı var ve girip eğlendiğim için bazı şeyleri görmezden gelebiliyorum. Server ın seviyesini korumak için elimden geleni de yapıyorum, çünkü amacım bazıları gibi kişisel çıkar sağlamak değil Türkiyede soldat ın gelişmesini sağlamak.

En azından bazıları gibi lamer dediğim server ve oyuncuların arasında bulunmuyorum. Neyse her yerde olduğu gibi provakasyonlara devam edenler var, cevap verip bu forumunda içeriğinin içine etmelerine, konuyu saptırmalarına yardımcı olamayacağım üzgünüm.

Not: İçinde bişeyler kalmış ki laf atıyorsun diyenlerin şimdi aynı şeyleri yaptığını görmek ironik :).[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tjutg, 03 Ekim 2005 00:05 tarihinde demiş ki:
Bana göre burdaki insanlar hala düşündüğüm gibi bir değişiklik yok, ama soldat server ı var ve girip eğlendiğim için bazı şeyleri görmezden gelebiliyorum.

Yani hala açıkca Paticikteki insanların "G.tü Kalkık kendini begenmis" kişiler oldugunu dusunuyorsun?
Paticik de dışlandıgını hissettiginide yazmıştın zamanında, vah vah deyip üzülmüştük.

Paticik hakkında dusundugun seylere ragmen hala girebiliyosan paticik serverına yüzsüz bi insandır demektir. Gayet açık ve belli.

Benim soyledıgım dusuncelerın tüm nebula camiasına degil soldat serverlarıyla ilgilenmiyen staff kadrosuna ve bu yuzden türeyen lamerler oldugunu sana attıgım onlarca mesajda hala anlıyamamış olmana inan hiç şaşırmadım zaten. Ben Nebula soldat serverı yetkılılerının hatalı oldugunu ve lamerleri dile getirdikten sonra birdaha o servera girmedim. Ama sen masallah hem g.tu kalkık insanlar olarak nitelendirdigin yer hakkında yüzsüzce pişkin pişkin "oynuoz işte ne war yaw" moduna burunebılıyosun bi anda. Karaktersizlikten başka bişey degildir bu.

Ben nebula soldat serverı ve lamerleri hakkında konustuktan sonra o servera bidaha girmedim, ayrıca nebula forumlarındada yazmıştım yine yazıyorum. Nebulada çok uzun bi süre boyunca uo oynadım (2000 eylul-2005 mart.) Bu sure ıcıersınde cokda eglendım nebulada, Soldat serverlarının hatalı oldugunu soyleyıp birdaha girmemekle sadece forumlarının muzık ve edebiyat vs gibi bolumlerıne bakmak tamamen farklı şeylerdir. Kapasite meselesi tabi, bi yere kadar herkes hak vermek bu dusuncelerıne aslında.

Aksine içimde kalan bişey yok senın yedigin onca laf ve ayardan sonra psikolojik dengen bozuldugu aşikar. Paticige bukadar laf eden birinin hala yüzsüzce forumlarına girip serverında oyun oynamasıda bunun kanıtıdır.[signature][hline]Trust No One

[Bu mesaj BlaCk tarafından 03 Ekim 2005 00:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Cevap vermeye bile gerek yok, herkes görüyor sözlerimi nasıl çarpıttığını :). Neyse black sen istediğini yap, hakkımda istediğini düşün umrumda değil. Burda ki insanlarda senin provakasyonun yüzünden bana cephe alacaklarsa inan onlarda umurumda değil :).[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

Black allahını seversen sus artık ya :). Bak bana istediğini de kabul ediyorum tamam mı? Bundan sonraki mesajda istediğini kusabilirsin hepsini kaubl edicem. Yeterki artık sus :). Daha önce yazdığın her şeyi de kabul ediyorum, kişiliksizim, karaktersizim, yüzsüzüm tamam? :)[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

söyliyecek kendini savunacak lafın olmadıgı ıcın dogaldır.
Sozlerımı carpıttın dıyosun neyı carpıttım dıyorum cevap veremıyosun tamam öle tamam bırak ya moduna giriyosun. Yüzüne karşı, yaptıklarının yüzsüzlük karaktersizlik oldugunu soyluyorum yarabbi şükür diyosun. e farklı bişi yakışmazdı sanada zaten. tebrik ettim.[signature][hline]Trust No One

[Bu mesaj BlaCk tarafından 03 Ekim 2005 00:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
spinnaker, 28 Eylül 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
gidin allaskina dun kob lar kufur ederek adam atiodu mac icin gelmis artizlik yapıosunuz adminiz die. hatta lethede geldi adamlar mac icin adam atıolardi

yalnız adamlar izin aldıklarını söylediler.. bende vesmora sordum.. evet dedi.. bende çıktım vote kick açanı göremedim..
ortam kurumasın iftiralar artıyor....[signature][hline]Bıktım..

tjugt.. son mesajının sonuna "ekşi sözlü kyazarıyımm" diye ekleyebilseydim eklerdim kesin..

[Bu mesaj LethE tarafından 03 Ekim 2005 11:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tjutg bende hatırlıorum dediklerini buraya forum adresi yazdırma şimdi. neyse geçmişte kaldı konuşmaya gerek yok güsel güsel eğlenmenize bakın.[signature][hline]araba feci çarpmıştır:
sarışın abla:bişeyiniz warmı? hastaneye götürüyim?
Ben:abla arabada bişi yoksa bende de yok

Sosyal ağlarda paylaş

Ekşi sözlük yazarı olmamda sizi bu kadar rahatsız eden nedir anlamış değilim :). Ekşi sözlüğün de buradan bir farkı yok, orasıda bir sürü havalı ve g.tü kalkık insanla dolu ama orda da yazarım, burda da. Ben ne dediğimi çok iyi biliyorum grizzly istediğin link i verebilirsin. Benim gözümde bu kominitenin öyle olması sizi neden rahatsız ediyor ki? Bu benim görüşüm, nasıl siz benim hakkımda olumsuz şeyler düşünüyorsanız bende sizin hakkınızda düşünüyorum, bunu anlamak neden zor? Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Kişisel atışmaları bırakın da oyunumuza bakalım. Son olarak tekrar ekleyeyim soldat server ı olmasa burada zaten saniye durmam :).[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra
Sosyal ağlarda paylaş

Lamer her yerde lamer yapacak bişey yok. Demiştim burayıda keşfedecekler diye...

Edit: Lethe zaten direk sana yönelik bir şey değildi :).
[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra

[Bu mesaj Tjutg tarafından 03 Ekim 2005 18:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tjutg, 03 Ekim 2005 18:22 tarihinde demiş ki:
Lamer her yerde lamer yapacak bişey yok. Demiştim burayıda keşfedecekler diye...

Ama burada ilgilenen ve önleyebilecek yetkililer var. Oldukça büyük bir fark bu.

Ayrıca hakkında kötü düşündügün zamanında dışlandıgın bi yerde hala kalabiliyorsan bu senın tamamen kişilik ve karakter bozuklugundan ileri gelmektedir.

"Sizlerin hepsi g.tü kalkık kendını begenmıs kişiler ama soldat serverı varmış yaw şimdi 2 laf ettik diye oyunumuzdanmı olalım?" Mantıgı direk. Aferim bu mantıgın "tukurdugumu yalarım abi" levelına geçecek kadar umut dolu imiş.[signature][hline]Trust No One
Sosyal ağlarda paylaş

o gelmeyeni si... lafi msn e gelmeyeni olcak.
Sizonce insanlara tahrik edicisözler söylemeyin.Adamlar arkadan size nasıl koyduk gibi laflar söylüyorlar sonrada kufur etmisiz die ss çekiolar.Tahrik edici sözler genelde daha kötüdür küfürlerden o anda küfür kimseye söylenmemiştir...
Sosyal ağlarda paylaş

Tjutg eger benim yazdigim tum seyleri okursan onu sana deil kendi takim arkima soledigimi annicaksin ama isinize gelmio sanrim okumak..... Ve bide kendi yaptiklarinizin ss inide alsaniz bazen cok ii olur arkadan soledigini seyleri flm da alin....

[Bu mesaj Dj-Max tarafından 03 Ekim 2005 22:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence her üyenin banlenmesi hoş deil atıyorum bi x clanı var.bu x clanına alınan üyelerden birisi oyunda oynarken küfretti
, bundan owneri ve dier memberları sorumlu tutamazsınız. Clan olarak da sorumlu deildir; clandan atılır oyuncu olur biter ama bu senior olayı hakkında hiç bir fikrim yok.sanırım şu anda o clanın bütün üyeleri küfretmiş bulunmakta ve sanırım ownerda dahil..

bişiy daha; mesela fakein biri geldi ve serverda gelen geçene küfretti banlerseniz masum oyuncu ne olcek?nasolsa nick ban de atıyorsunuz..[signature][hline]KOB forever
www.kob.takimi.com
Sosyal ağlarda paylaş

Eger yazıma dıkkat edersenız o benım kendı takım arkadasıma soylenmıs bır sozdur. Tjutg ısıne gelenı gostermis.Max de aynı sekılde . Loren hep bızle mac yapmak ıstıyordu, ama bıze mac sonunda "MAC YAPTıgınıza sukredın" gıbı hakaretlerde bulundu.Seniorlar bundan sonra onlar hıcbır turlu mac yapmayacaktır. Eoa klanı gercekten haklıymıs.[signature][hline]May the force be with you...
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha gülüyorum ben buna ya. Kendi takım arkadaşına küfretmek serbest yani ne güzel mantık tebrik ediyorum. Ben senin küfürünü çekmek zorunda mıyım? Bu server da küfür edersen banlanırsın bu kadar basit. Sen toplum içinde arkadaşına ana avrat dümdüz gidebiliyor musun yoksa ortamda sadece kendi arkadaşların varken mi küfürlü konuşuyorsun?

İkinci olarak biz hiç bir şekilde senior takımıyla maç yapmak istemedik, sizin adamlarınızı oyunda ne zaman görsem durmadan maç istiyorsunuz yenilen pehlivan güreşe doymaz hesabı. Hangi iki takım 3 gün içinde 4 maç yapmış sorarım size. Kendi adamlarınız bile neden sizle maç yapıyoruz tekrar tekrar anlamıyoruz dedi, hala sanki maçı biz istemişiz gibi konuşuyorsunuz.

Biz ayrıca koyduk ettik gibi çocukca şeyler hiç bir zaman söylemedik söylemeyiz. Maç içinde baydık dedik o kadar öylesine oynadığımız bir maçtan sonra neden bitince "ahahaah koyduk" gibi çocuk gibi sevinç çığlıkları atalım? Ayrıca bu sizi yendiğimiz 4. 2-0 skorlu maç, neden 4. kez ve yine 2-0 yendiğimiz bir maç için sevinelim? Biraz mantıklı konuşun.

Oyunda en az 6-7 kere haritaya res attık hepsinde de sizin adamınız düştüğü için, hangi takım bu kadar alttan alır bir maçta? Adamınızın düşmesi yedekte oyuncu bulundurmamanız bizim sorunumuz mu? Bütün res attığımız haritalarda da skor olarak üstündük, yinede zaten yeneceğimiz bir maç olduğu için durmadan usanmadan her res dediğinizde tamam dedik. Sadece en son haritada oyun 5-0 ken yine res atalım dediniz biz de artık baydığımız için kabul etmedik, zaten sonra harita bitmeden kazandınız tamam diyip maçı bitirdiniz.

EoA takımının bizle maç yapmama gibi bir kararı yok haftasonu maç yapıcaz ama ne kadar gariptir ki, KoB ve Myth takımları sizle bir daha maç yapmayacaklarını söylediler neden acaba?

Saçmalamalarında bir sınırı var...[signature][hline]Computer science is no more about computers than astronomy is about telescopes. - Edsger W. Dijkstra

[Bu mesaj Tjutg tarafından 03 Ekim 2005 23:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...