Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

(Ya şöle bi şarkı vardı??) Diyenlere

Xaero

Öne çıkan mesajlar

sıpraytın müziği sadece o reklam için yapılmış ortalıkta yok o yüzden yani bi grubun yada bi kimsenin deilmiş sanırım... bend eçok aramıştım onu bu sonuçla karşılaştıydım[signature][hline]Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
h1v, 08 Eylül 2005 01:41 tarihinde demiş ki:
Nananan nana niyeee yi buldum Summerlove-Remember
Arayanlar için:)
Şimdiiii bunu niye upload ettim? Çünkü bi şarkı daha sorucam:) Dido'nun şarkısı sanırım ama bulamadım.Şarkıda diyorki hatun kişi "i'm sorry too sorry i'm too sorry too sorry" diyor.Hot station dinlemicem bi daha müzik zevkimi değiştiriyo :P

valla ben onu klibini gördüm geçen hatunun ismi jem miydi neydi (rem e benzerliğinden aklımda kaldı hatırlaymadım tam) ben pek beğenmedim şatkıyı i m sorry so sorry felan filan işte[signature][hline]Drink From Me And Live Forever..Love Never Dies
Hell of a Misanthrope
Sosyal ağlarda paylaş

said:
h1v, 08 Eylül 2005 01:41 tarihinde demiş ki:
Çünkü bi şarkı daha sorucam:) Dido'nun şarkısı sanırım ama bulamadım.Şarkıda diyorki hatun kişi "i'm sorry too sorry i'm too sorry too sorry" diyor.Hot station dinlemicem bi daha müzik zevkimi değiştiriyo :P

ahanda kesin sonuç böyle yeni müzikleri takip eden bir arkadaşa sordum parça:
Jem - they
ama parçanın ismi pvp lerde sorry diyede geçebiliyormuş ama orjinal ismi they miş.[signature][hline]Drink From Me And Live Forever..Love Never Dies
Hell of a Misanthrope

[Bu mesaj misanthrope tarafından 08 Eylül 2005 02:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
miyagi, 07 Eylül 2005 18:36 tarihinde demiş ki:
tango&cash filminde kızın dans ettiği bölümde calan sarkı onu bulabilirsem cok makbule gecer ismi galiba let,s go ama kimin sölediğini bilmiorum eski baya

Yaxoo - Don't Go[signature][hline]Türkiye'nin en geniş anime arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kymophobia, 05 Eylül 2005 05:39 tarihinde demiş ki:
Bir dönem Burn içeceğinin reklamının şarkısını aramıştım, hala arayayım...
Millet yanardı, arabalar yanardı falan, hep birlikte arabadan çıkıp alevler içindeki bir bara girerlerdi.. O reklamın şarkısını hep aradım, hiç bulamadım valla...

ehm... Hala yok mu?[signature][hline]Türkiye'nin en geniş anime arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

Joe Black te bi şarkı vardı
çok çok eski şarkı
film biterken
i see trees of green
red rose hede hödö
felan dı
neydi wonderful world muydu adı neydi
onu nerden bulabilirim arkadaşlar ?[signature][hline]Absolut, 01 Eylül 2005 00:39 tarihinde demiş ki:
Gnome diye kız vermeyen ağabeyi Elfi 16 yerinden genkledi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...