Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

(Ya şöle bi şarkı vardı??) Diyenlere

Xaero

Öne çıkan mesajlar

said:
cavanagh, 03 Eylül 2005 02:26 tarihinde demiş ki:
benim aradığım şarkı eskilerden bi şarkı
baya bi eskilerden
madonna sölüyo olabilir ya da ben sallıyo olabilirim,emin değilim=)
şarkının sözleri arasında böle "a lala luna" die bi nakarat var
çok hoş bi şarkı,adını bilen varsa söleyebilirse iyi olur
şarkı birinizde varsa da msn veriyim yollasın=)
[signature][hline]Angelus/Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dogbert, 02 Eylül 2005 23:55 tarihinde demiş ki:
bourne supremacy nin müziği belkide değildir digiturk de bs'nin reklamları çıkarken çalan müzik işte.ya ben biliyodum o şarkının adını ama hatırlıyamıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

uplayayım postumu :)[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ay söndü bulutların ardında
Ve ölümcül gece çöktü
Orta-Dünya'nın Topraklarına...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-007-, 03 Eylül 2005 06:19 tarihinde demiş ki:
sensible bu şarkıdan mı bahsediyosun

Serhat & Victor Lazio - Total Disquise (ya da düşük ihtimal disguise-desquise-desguise

Süpersin çok sağol. Ah bide mp3ünü bulabilsem...[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"
Kerforn/Night Elf Druid (Nizam-ı Cedid)
Burning Legion

Sosyal ağlarda paylaş

ha ha ha hah ha hah haaa
ho ho ho hoh ho hoh hooo
hi hi hi hih hi hih hiii
hee hee heh heee

diye bir şarkı var.
eski bir reklamda vardı hatta. Türkiye İş Bankası mı ne..

hatta MTV'de kısa bir çizgi film gösteriyorlar, böyle dalda bir kedi var. yanına garip bir kuş geliyor. kediye poposonu gösteriyor felan. kedi de önce yumrukla vuruyor. kuş gene geliyor. kedi sonra tekmeliyor. kuş bu kedinin ayakkabısının altında kalıyor felan...
belki dediğim şeyi izleyen vardır.

şarkının adı nedir merak ettim şimdi.[signature][hline]Beş Hececiler
I fear no enemy! I fear not death!
For the khala is my strength.
Sosyal ağlarda paylaş

Crossing the Bridge (Fatih Akin ) filminde Siya Siyabendin(istanbul sokak muzisyeni) oldugu bolumde kanuna benzeyen (iki ufak sopa ile caliyor) bı aleti caldigi bir bolum var.Soundtracklerinde filmin yer almiyor ,var mi bulabilcek olan.
Film muziklerinde Siya Siyabendin soyledigi diger parca var ,benim aradigim enstrumental bolum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya atv de yeni başlicak olan bi dizi var misi mi ne diye onun tanıtımında çalan fatih erkoç un soyledigi şarkı hakkında fikri olan varmı ?[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

@-007-
walla site bomba ya baya bi şarkı çektim..:D[signature][hline]En iyi gilette bu..! Dünyanın bütün meşhurları bununla traş oluyo..ingiltere kralı, rahmetli başkan kenedi, taçsız kral pele, baken bahuwer,kaleci mıyer , nadya komınaçi, biricik bardo, fenerbahçeli cemil..hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçlular..!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...