Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

numberone'daki klipler kopya!!

Jester

Öne çıkan mesajlar

ya adamlar bütün klipleri mtv'den çekmişler üstte öküz gibi logonun üstünü kapattıkları belli insan o kadar belli etmez yaa bulanıklaştırır falan
parasızlıktan desen 6238 tane sponsorları var adamların yine de çalıyolar[hline]Paticik Anti-Post Kasanlar Derneği Başkanı
abuzittin (14:22): ben büyüyünce frp olmak istiyorum
Bivrip (14:26): *dumurdan dumura koşar*
abuzittin (14:29): dumur ne ya dumura mı kosucam frp olmak icin
Sosyal ağlarda paylaş

abi anlaşmalı ols klibi alırlar sadece bunarl resmen çekmiş üstte logo var kapatmışlar diyorum sana[hline]Paticik Anti-Post Kasanlar Derneği Başkanı
abuzittin (14:22): ben büyüyünce frp olmak istiyorum
Bivrip (14:26): *dumurdan dumura koşar*
abuzittin (14:29): dumur ne ya dumura mı kosucam frp olmak icin
Sosyal ağlarda paylaş

ya aranı anlayanınız varsa bir soru soracam bir kaç sene önceydi numer one da atommic kitten ın klibini gördüm ama bir sorun vardı.
Mtv deki kliplerinde şu anda gruplarında olan uzun boylu kız oynuyodu (isimlerini bilmiyom ) ama Numberone daki kliplerinde alaksız sarı saçlı bir kız oynuyordu. Klip aynı klip hepsinin kyafetleri aynı ama 3. kızlar farklıydı. Dumur olmuştum. Hatta dansları bilem aynıydı? Bu nasıl oalbilir bir çok defa mtv ve number one da aynı şarkıya verilen kliplerin bir çok bölümlerinin faklı olduğunu görüyom?
Ne yani gavurlar türklere başka klip mi veriyo alaka ne?[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

ricky martinle sertap erener düet yapınca ben de sevinmiştim mtvde felan da yayınlanır diye..
yok adam satmış bizi, gidip meja ile düetini yayınlatmış mtvde. Meja kim sertap erener kim be.. Hadi cher felan olsa anlıycam da. meja işte..

ayrıca kazaadan klip çektiğin zaman üstünde deli gibi logo oluyor, hatta klibi yapmış olanın işaretleri felan da oluyor. Logosuz bulabiliyorsan ne mutlu sana. Ayrıca onlar tvde gösterilenden kalitesiz oluyor.

numberoneda hiç görmedim ama izlemeye çalışırım.
bir de şeyi anlamıyorum. "aha adamların açığını buldum oley".
Belki başka birşeydir olay.[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 18 August 2003 19:25 tarihinde demiş ki:
meja diil cristina aguleria ile olanlar yayınlandı , ki bence sertabınkinden iyiydi bence[hline]:: arcane ::::::::hp:hss::::::::1::::::::2::::::::3::::::::

farklı kliplerden bahsediyosunuz
christina ile olan başka parçanın klibi

bu arada NUMBERONE İĞRENÇ BİR KANAL[hline][i]-->Four String Magic<--
This is [b]My Own Summer
Sosyal ağlarda paylaş

bide böyle çok çok acayip bi kanal var bilmiyorum göreniniz oldumu S- bişey bişey diye böyle morumsu bişeyle kapatıyolar klipleri çaldıkları kanalların logolarını ama arada bi reklamları fln çıkıyo rezalet tabi :D[hline]"Do not fear, my son! Awaken the dragon inside
For he may guide you, being the worlds hidden eye
Through a dark time, when mankind is bleeding within
Oh little dreamer..."
Sosyal ağlarda paylaş

evet number one ın klipleri biraz öyle ve ne gariptirki kablotv olmasına rağmen çok kalitesiz çekiyolar galiba ben kanaldan verim alamıyorum zaten iyice clubber tv oldu korkuyorum açmıyorum hipnotize edip clubber yaparlar diye
ricky midir onuda kınıyorum sertap gibi biri varken daha sesi bile çıkmayan biri ile tekrar clip çekmek gerçekten kötü şimdi eurovison da birinci oldu almıştır azının payını[hline]SatanJager[RE]

RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)
http://diablokiller.cjb.net/
ICQ# : 38811823
http://diablokiller.cjb.net/
Sosyal ağlarda paylaş

walal zirvede faln deiller efsaneler diosan seni kırmıımd a bildiğim tek şey lyricleri çok kısır hep aynı şey dönüp duruo ve sokakta gördüğün yere tüküren hyanzolardan bi farkı yok o insnaların hatta insan mı dedim.
ama müziklerini yapmışalr beğenen olmuş orasına karışmam.
Sosyal ağlarda paylaş

arabistandan yayın yapan mtvnin goruntu kalitesi burunumuzun dibinden yayın yapan no1 den daha iyi..

yani hani goruntu kalitesi kötü olurda yane bukadarmı kardesim..
yahu izliorum hatunun üzerinde atıorum mor bisey var altında kahverengi aynı anda da tesadüfen mtv de aynı klip oluo ulan bi bakıom mor mor diilmis kahverengi de kahverengi diilmis..böle renkler fln 1 2 ton daha koyu fln böle sacma sapan seyler..

bide club tarzı patlama yaptı diye hoop bi anda kanal clubber oldu fln heyoo bakın bugun nerde parti var smdi size su dj in parcalarını calcaz hedeyiz hödöyüz der oldular her dakka..onun dısında pop,r&b,hip hop o kadar baska bisi yok tam cadde müzii oldu..
o 4 elle yapıstıkları club müzii bir 2 sene sora patlayıp sonunce görcem o zaman..[hline]aente is alone on this way..
aente:Adventurous Effective for Nocturnal Troubleshooting and Excursionist

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...