Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en begendiiniz karakter

Liquid_SnaKe

Öne çıkan mesajlar

Simon Wilder - With Honors filminden.
Seçme sebebim de hayatın sillesini yemişken bile mizacını tamamen koruması, ama yenildiğini de anlayabilmesi.[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi...
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşivi...

3000 oyunluk PC oyun arşivi...
İsteyene itinayla kafa ayarı yapılır... Beyin sahibi olmanız tercih sebebi...
mail: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm.Herkesin geçiçi olarak bir kahramanı etkilendiği kişi olacak :) Değişiyor tabii ben mesela her ay bir karaktere hayran kalırım ama asla unutamayacağım karakter var;

Sponge Bob ve Patrich

Micheal Corleone & Vito Corleone

Darth Vader(Episode 5) & Obi-Wan Kenobi (Episode 2)

Indıana Jones & Han Solo (Harrison Ford'un üstün oyunculuklarını asla unutamam :) )

ve karakterin adını unuttum ama Kelebek (oyuncuyu da unuttum ya bir zahmet bilen varsa hatırlatsın :) )[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

Dirk Pitt ve AL Giordio-Sahara filminde gözükmüşlerdi. Kitaplardan beri hayranım zaten. En favorim onlar :D[signature][hline]"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
burtonesk, 11 Aralık 2005 22:42 tarihinde demiş ki:
the lord of the rings- eowyn (the white lady of rohan)
karizması, doğal güzelliği, mağrur duruşu vs vs..idolümdür:)

buna ek olarak sin city - dwight (clive owen) diyebilirim.
kırmızı converse;)

[Bu mesaj burtonesk tarafından 12 Aralık 2005 16:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...