Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

terminator 3 ve fallout.

gorgonyt

Öne çıkan mesajlar

dun aksam terminator 3 u seyrettim ve filmin sonunda yarildim. Filmin sonundaki buyuk demir kapi ve kapinin yanindaki kontrol panalini gorunce aklima ilk gelen sey fallout oldu. ayrica fallout 2 de kapilarin acilmasi icin red code ve yellow code kullaniyorduk filmdede aynisini kopyalamislar. neyse fazla anlatmayayim gidin, gorun.[hline]Bekliyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

Fallout dan alinti degil o aslinda, klasik Fallout Shelter dir (Fallout kelimesi gercek anlami, oyunla alakasi yok, gerci oyunun ismi de gercek anlami)
Seni nukleer patlamadan koruyacak disardan iceri girilmeyi imkansiz kilacak bir sistemdir o iste, iki sifre, sifreler random olarak bir document in su sayfasinin su kelimesinden cikar falan.
Eski oyunlarda da oyleydi, kitapciginin su sayfasinin su satirinin su kelimesi sorulurdu.
Nedne anlattim bilmyiom, maksat konusmak :)[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end
Sosyal ağlarda paylaş

ve the day after ve daha nicesi...

war...war never changes[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

Give me a kiss to build a dream on,
And my imagination will thrive upon that kiss.
Sweetheart, I ask no more than this:
A kiss to build a dream on.
Give me a kiss before you leave me,
And my imagination will feed my hungry heart.
Leave me one thing before we part,

When I'm alone with my fancies, I'll be with you,
Weaving romances, making believe they're true.

Give me your lips for just a moment,
And my imagination will make that moment live.
Give me what you alone can give,

Hayaımın şarkısı. Öyle dinozor falanda değilim. Yeni yetmeyim ama en sevdiğim şarkı. Laf etmeyin oyarım. Bi dinleyim şimdi canım çekti.[hline]Your RPG Source - www.rpgcorner.com
Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı

Nooooo!
Sosyal ağlarda paylaş

kazaalite edin
user sayısı yüksek olan şeyleri çekmeye çalış
zaten kazaalite ise ve user sayısı yüksekse dua et ehe
ha bi de beni share etmeye ikna edebilirsin (bak bu imkansız ama)[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

eeeh,arcane,tüh,çok üzüldüm seni ikna edemiyeceğime,zaten evde çok ekler vardı(muzlu-kremalı hmmmmm)yardımcı olan ilk arkadaşa vercektim ama sen istemiomuşşsun hmm,hepsini ben yiyim :-p[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
tövbeeeee pipboy screen saver'ındaki bombalar başımıza yağacak taş niyetine tövbeeeee evlat babasını tanımaz oldu tövbeeeee

"Fallout is clearly inspired by Interplay's own 1987 role-playing game, Wasteland, another postapocalyptic RPG. In turn, both these games draw upon the sorts of pop-culture depictions of a grim and chaotic future popularized by influential sci-fi action movies such as The Road Warrior and The Terminator."

http://www.gamespot.com/gamespot/features/all/greatestgames/fallout.html

sonumuz hayrola..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

"ayrica fallout 2 de kapilarin acilmasi icin red code ve yellow code kullaniyorduk filmdede aynisini kopyalamislar"

arkadaş "terminator'ü fallout'tan araklamışlar, terminator eti cici bebe fallout çağların destanı" demeye getirmiş de fallout'u hazırlayanlar daha tetris oynarken terminator post-apo namına elde tutulur iki filmden biriydi demeye getirdim ben de.. :)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...