Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Var mı sEnin Böle?

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
-Alo
-Alo Windowz
-Ya bilgisayarımda bişey geçersiz ilem yürüttü kapatılcak diyo, kapat diyom kapanmıyo. sorun devam ederse bilgisaycıyla goruşun diyo. Korkuyorum yardımcı olurmusnuz.
-Hım onemli bi konu bi sn sizi ust kısıma baglıyorum.
(yaklasık 8374832 kere baglandıktan sonra)
-alo sizin bilgisayrınız mı hata veriyordu
-Alo ewt benimki. lutfen soleyin ne yapıcam?
-ewt simdi hic paniklemeden kasanızın altındaki küçük tuşa basın(reset)
-Teşekkürler yardımınız için :)))[hline]A$k Cikolata Gibidir
Araya Fıstıklar KArı$abilir...
Kal Vas da Buna Benzer
Araya Ust Jux lar Girebilir...
Sosyal ağlarda paylaş

evet ayri bir salaklik ornegiyle kapat'a basiorum uzerinde israr ediorum bide windows ingilizce olmasina ragmen hata niye turkce diye sorgulamiorum...

uykumu alamamisim anlasilan ben bi gidip yatacam izninizle[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-Follow the Blind-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

olur mu be windows bi bok beceremio kendş yaptıkalrı oyun bile binbir dertle çalışıo[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

halfmumimizin geyik topiklerinden birini daha gündeme getirdiğiniz için sag olun var olun..

bu arada win me'de iki dakkada bi bu mesaj çıkıyordu bende. explorerı kapatmaya korkuyordum.

şimdi de explorerı kapatmaya korkuyorum. gene xp kitlencek bakışçaz diye. ama en azından hata verip herşey göçmüyor..[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 17 August 2003 15:24 tarihinde demiş ki:
bi de windowsun programları illegal operation yürütüyor o nası oluyo anlamadım :)[hline]8-) Launvatar da Inconnu Reaver @ Alb/Excalibur | DAoC

O artık yerine göre NATO Genel Sekreterine suikast, yada işte Bilimum ünlü binaları bombalama gibi şeyler oluyor yapıyor sende haberlerden izliyorsun ruhun duymuyor...

Usame falan hikaye Windows bir şahane :D
[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Gafur" Clan Enforcer
"Story of SadButcher"

[Bu mesaj SadButcher tarafından 18 August 2003 18:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...