Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow Expansion:The Burning Crusade (?)

Norak

Öne çıkan mesajlar

valla o oyunda mevcud zaten ben [spo1=bunu][/spo]
istiyorum...
The Mountain Kings, orThanes as they are known in Khaz Modan, are the mightiest Dwarven warriors under the mountain. Wielding both enchanted warhammers and hand axes, these fierce fighters live to test themselves against worthy opponents. Unconcerned with their races preoccupation with mechanical devices and mining precious minerals, Mountain Kings live only for battle. Dedicated to safeguarding the Alliance which saved their kingdom during the Second War, the Mountain Kings can be counted upon to rally behind any banner that stands between freedom and the ever looming shadow of evil.[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu

[Bu mesaj Cuce tarafından 22 Eylül 2005 00:04 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

ozaman bende bunu istiom =)
[spo1=tık][/spo]
bide bunu
[spo2=f][/spo]

[signature]
[hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz

[Bu mesaj Suark tarafından 22 Eylül 2005 00:26 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

penth o direk warcraft 3 concept art :)
oyunda var sanırım cucenin dedigi imperial set, ama bu kadar guzel durmuyor tabii, war3'te de bu kadar güzel değildi :-P

ama şöyle bir video vardı hatırlarsın belki, pelerinden kılıca kadar çok hoşuma gider, hele o videoda "charge" komutunu verdiğinde orc ile insanların denizdeki dalgalar gibi çarptığı sahne felan çok gaz bir sahnedir benim için :)
[signature][hline]Beş Hececiler
[WwW]Bonecrusher, QAOSbringer, [QAOS]Bonecrusher vs...
-I didn't expect a spanish inquisition.
-Nobody expects the spanish inquisition!

Sosyal ağlarda paylaş

W3 tekini tabiki biliom, yedigin bitli footman iste ehue. Zaten bastaki videoyu da ezberleyene kadar izledim.

Da WoW da var diyince sordum : ) Dogru eet, imperiali andiriyo

Bu arada üst resimdeki amcam rasta yaptirmis galib aeheh[signature][hline]WoW EU - Burning Legion
Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 22 Eylül 2005 01:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında nıght elflerle taurenler orklar ve insanlardan önce dosttular şimdi düşman olmaları sacma olmus onları yeniden friendly olsalar güzel olur (sadece onlar) forsaken hordedan cıkmalı yerine ogre gelmeli goblinler serbest faction olmalı(tarafsız) ki zaten cogunlukla oyleler forsakenlar naga hıghelf ve drenai ile ayrı bir faction olmalı böyle olursa tüm ırklar birbirine esit ve dengeli olur bunun dısında gelişme olayı hakkatten olmalı mesala anduin wrynn her patch ile büyümeli leveli artmalı cevrede sehirlerdeki cocuklar büyümeli npclerde yaslanma olmalı mutlaka dalaran yeniden acılmalı(inşaat halinde suan)druidler nasıl moongladede(tauren-ne)barıs halindeyse mageler-warlocklar da burada aynı şekilde olmalı.[signature][hline]Our fates has been written...
Only we can change our fates...
for the path of our wishes...
Sosyal ağlarda paylaş

night elflerle ne taurenler ne de orclar dosttular. NE ler kendi ormanlarında gireni öldüren bir şekilde yaşarken bl yüzünden diğer ırklarla kaynaştılar. aynı savaş yüzünden taurenler de orclarla kaynaştı arkadaş oldu. beraber savaştılar. NE'ler uyuz kıl bir ırk.[signature][hline]TABU Kelime: Kırbaç
Anlatan: Adam dövmekte kullanılır. Ayrıca Sextede kullanılır.
Anlayan: MALA.... MUŞTA...
Sosyal ağlarda paylaş

Night elflerle taurenler arasındaki tek bağ druidliktir , ve druidliğin kalbi olan moongladede zaten dostlar.Forsekenin illidana katılması fikri de olabilir .Sonuçta ortak bir düşmanları var ama hordede scourgeye düşman o halde ayrılması için bir sebep yok[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

düşünürsek öyle bir seyleri yok aslında nelerin
bence cok karizma bir ırk orklara(warsong clan)saldırdılar cunku orkların üstündeki o cok eski demon büyüsü gücü azalmışta olsa duruyodu(cenarius ile savstıgımız bölmde cenarius söylüyodu)buda onlar için burning legionun gelişi demekti bunu engellemek için saldırdılar yoksa birkaç ağaç için nediye savasa girsinler cok sacma olur
birde bi arkadas yazmıs druidler belli levela gelince son of cenarıus formuna girsin hero class olarak diyodu bence sacma olur bu ama undead mageler-warlocklar lich formuna girebilirler hero class olarak bu daha mantıklı sedece azcık daha vucut parcası kaybetcekler o kadar.[signature][hline]Our fates has been written...
Only we can change our fates...
for the path of our wishes...
Sosyal ağlarda paylaş

benim tek istediğim şu,
olur ya 4 yıl sonra olur 2 yıl sonra olur 1 ay sonra olur, HARDWARE sistemleri eşşek gibi olur ve bu oyunu tüm içeriğiyle kaldırır olur o zaman şunu isterim.

Bir uyarı geliyor abi, Burning Legion tekrar geliyor diye, ve bu legion ilerliyor, servera göre geriler yada yıkıp geçer bilemem, hep bir amacı olur, meela world tree ele geçir, bilmemne olur hiç kimse durdurmayı beceremezse artık god şekli tipler olay el koyar, en azından bunu olmasını istiyorum. O dark portaldan adamların akın akın gelişini we milleti retreat diye bağırışını duymak istiyorum. Şehir Duvarlarına çıkıp svunma yapmak vs vs vs. Birde şehir guardlarının bir oyuncuya daage vermeden 10 feetten fazla kovalarsa kovalamyı bırakıp yakında onun dışındaki başka playera dalmalırını istiyorum. Raid yapıyoruz birisi guardları bi çekiyo iç içe geçmiş 3486374 tane guard tüm şehri bomboş bırakıyor saçmalığa bak.

Sonra şehirde ilan görmek istiyorum. Humanlar geldi bizim Thralla saldırdılar bunu onlara ödetecez, ogrimmarın dışındaki sahilde içi hem npc hem player dolu gemiler kalkacak direk başka şehirlere stromwinde dalacaklar vs vs vs. şu anda bu imkansız niye? 300 kişi şehri basınca server çöküyor, böyle bişide neler olur hayal bile edemiyorum.

EDIT: MAelstrom un ortasına dalamak istiyorum :D
[signature][hline]Gaiseric LvL-60 Hunter @ Burning Legioun EU
LvL 60 time -> 12 days 06 hours 38 minutes Play time

[Bu mesaj Asphodel tarafından 22 Eylül 2005 21:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

muahuhauhauhauha 1 tanesi 1 shadow bolt atınca olanları düşündümde 10 tanesi birden atınca ne olur acaba :P

Ya birde aklıma takılan bişi var, mesela güzel bölgeler var oyunda thousand needles gibi bunları niye değerlendirmiyor adamlar. Mulgore gibi yerlere mesela 1 kişi bile yok oralarda bomboş, ungoro mesela boş buralar hep. Böyle otantik yerleri dolduracak şeyler yapsalar keşke. Oyuna ilk başladığım günleri arıyorum, her yer doluydu nereye gitsem fulldü, crossroads full (hala ful lgerçi) mulgore full, stone talon dolu ashenvale felan her yerde yanlızk hissiniz 0 dı ama şimdi bomboş sanki KOPYa serverda 100 kişiyle birlikte oynuyor gibi hissediyorum.

[signature][hline]Gaiseric LvL-60 Hunter @ Burning Legioun EU

[Bu mesaj Asphodel tarafından 23 Eylül 2005 03:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dikkat; Aşırı Derecede Spoiler İçermektedir.
Hiçbir yazılı kaynaktan edinilmeyen, şahsi bilgilerimdir. İsteyen "kendi düşünceleri bunlar" diye de düşünebilir.
Kaynak sormayın!

Sanırım bazı kısımlar wikipedia'da da geçmekte...

[spo1=Aşırı Derecede Spoiler İçermektedir.]
Şimdi arkadaşlar ilk olarak şunu söylemek istiyorum. üçüncü bir faction gelme ihtimali çok çok çok düşük. Blizzard daha iki faction arasında bile gerekli olan dengeyi sağlayamadığı için yakın tarihte üçüncü bir faction oluşturmaz. İllidian tabanlı bir faction hazırlanması ihtimali bulunmakta ama bunun oynanabilir bir faction olma ihtimali çok düşük.

İkinci olarak; Şu andaki oyunun içine illidian kodlanmış durumda. Tamamı ile bir iblise dönüşmüş olarak duruyor. Gelebilecek bir Expansion'da İllidian'ın oyuna dahil edilmesi mümkün.

Üçüncü olarak "oyuncu evleri" sistemi deneme aşamasında. başlangıç olarak 3 tip ev düşünülüyor. Fakat yakın bir zaman'da oyuna dahil edilmesi düşünülmüyor.

Dördüncü olarak. Outlands'in büyük bir bölümü hazırlanmış durumda. Dark Portal'ın hemen diğer tarafında battleground benzeri bir alan bitmiş durumda.

Beşinci olarak, caverns of time tamamlanmış durumda. buradan başlangıç olarak hillsbrad'ın yıllar önceki haline zaman yolculuğu yapabilieceğiz. Bu oyun için çok büyük bir tecrübe olucak.

Altıncı olarak; Expansion öncesi bir kaç tane daha battleground açılacak.

Yedinci olarak; üçüncü bir faction'un yerine her iki faction'a yeni birer ırk eklenmesi ciddi bir şekilde düşünülüyor.

Sekizinci olarak Siege weapon'lar üzerinde hararetli bir şekilde çalışılıyor.

Dokuzuncu olarak Lich King'in sadece dış doku kaplaması kaldı modeli tamam. expansion'a kadar hazırlanmış olucak.

Onuncu olarak oyunun içinde bulunan diğer faction'larla biraz daha içli dışlı olunabilecek.[/spo]

[Bu mesaj StRencher tarafından 23 Eylül 2005 04:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iyide outlandse gittim ben tamamen bitmişti, Bg varmı dikakt etmedim ama resmen dev gibi barrens kadar bi alan vardı nerdeyse.
Benim asıl dikkatimi çeken Mount Hyjalın o derece büyük olması alan inanılmaz büyük, yani ufacık gibi duruyor mapte ama gerçekten çok büyük, ama özellikle hyjal başka bir nokta var tekrar söylüyorum bunu, ONyxia LArini aynı mimaride bir mağara var. Ne iştir :D bir yorum yapabilecek olan var mı kitaplardan felan.

Benim tahminim expansion gelirse Northrend hemen gelmez. Daha önce, şu anki oyun strcuturunda bulunan, Outlands, Emerald Dream Ol ironforge, Caverns of time gibi yerleri bitirmeleri lazımi, daha bunlar bitecek expension öyle gelir :D expensionluk şeyleri önce eklselerdi (mesela northrend gelir diyolar) bu kıtaları oyunun ilk versiyonuna eklemezlerdi. Bana göre bir Exp paket gelirse Northrend olmaz ki bu 2. bir EXP daha çıkması anlamına geliyor. Eğer Exp çıkarır yeni kıtalar getirirse ve outlands o zaman bile açık olmazsa, o zaman blizzard niye Outlandsi retaile ekledi diye manyakmı bunlar şeklinde düşünürüm.[signature][hline]Gaiseric LvL-60 Hunter @ Burning Legioun EU
Sosyal ağlarda paylaş

sayfa 2 deyım azım acık kaldı.pes etım herkes burda pro olmus. walla oyun fırması kursak bılızı bastırırız galıba neyse baya heyecanladım harıka fıkırlerınız war okumaya devam...[signature][hline]Allice ezık anlandim
Shamy e basladim
Eski dostan dusman olurmu diyen Allylere
Geberinnn ulennnnnnn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bone, 21 Eylül 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
necromancer olmayan undead mi olurmuş...

evet bazı olmasa olmaz denılen seyler bencede eksık we eksıklıgı hısedılıyor.
ve cok az ırk ozellıkleri harıcınde butun samanlar butun palalar aynı...[signature][hline]Allice ezık anlandim
Shamy e basladim
Eski dostan dusman olurmu diyen Allylere
Geberinnn ulennnnnnn
Sosyal ağlarda paylaş

yanniz goz ardi edilen bi nokta var. bliz exp cikardigi zaman exp'in alinmasini zorunlu tutmaz. yani D2 exp ciktigi zaman D2 server'larini tuttu yine. bu nedenle ya char'lari belli realm'lerde tutup exp'i oralarda gecerli hale getirmeyecek ya da exp oyunu asiri derecede etkilemeyecek. bu nasi olabilir, epic quest'in 3 4 kati zor bi quest verirler. quest'in sonunda epic bi ozellik kazanir her sinif ve bu ozellik her seferinde ayni olmaz. mesela bi shadow priest gidip dmg hedesi alirken healer gidip asmis instant heal alabilir olur...[signature][hline]Tulahr
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...