Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş -> Lois Saha

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Şimdi...Ferguson kullanmadığı işine yaramayan futbolcuları direk gözden çıkarmıştır ve onun oyun sistemine uymuyorsa kesinlikle satılmasından yana olur...Man U.'nun şu an ki durumunun pek parlak olmadığını ve devre arası olası revizyonu hesaba katarsak ..Nistelrooy,Smith,Rooney'nin takımda kalıp Saha'nın gözden çıkarılması çok büyük bir olasılık ve 5 milyon euro civarı bir bonservise bırakır Saha'yı...[signature][hline]D'akmor
so 80's
İnanmıyorum Mike!Gerçekten karın kaslarını mı çalıştırıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

kume dusecek takıma neden gelsinki saf mı[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

ya allahaşkına bi boş msj atmayalım.

bak cintonik smoke hem laf sokmuş hem mantıklı konuşmuş.
Becerebilirsin bunu sende.Var o zihniyet sende güveniyorum sana.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

bonjo koymus noktayı ben susar[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonjo, 24 Kasım 2005 18:41 tarihinde demiş ki:
"Bari kümede kalın Sayın Başkanım"
bunu söyleyen beşiktaş taraftarı ;)
niye yadırgıyorsunki ?

hadi ya idrak edemiyormusunuz o kadarını bak üzüldüm!
Beşiktaş taraftarı eleştiriyor.En doğal hakkı en iyi yaptığı şey destek vermek olduğu gibi eleştiri oklarınıda hiç acımadan saplıyabiliyor.
Bu demek değildir ki biz bunlara sığınarak boş boş yorumlar yapabiliriz.
Herkes biliyor Beşiktaş ın küme düşmeyeceğini veyahut ligi 7. 8. bitirmeyeceğini.
Bu yüzden yorum en azından şöyle olabilirdi

" Avrupaya gitme garantisi yok Şampiyonlar Ligi umutlarıda bitti bu yüzden gelmeyebilir"

Önemli olan art niyet tahrik istersen çok şey çıkar ortaya.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

elim dursa ?

ben 42345346556 kere bırakıorum diyip donmuyorum en azından.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

L.Saha basın toplantısı yaptı az önce..Fiyatta anlaşılırsam alıcam diyo Beşiktaşı..1 hafta içinde geliyomuş.
Türkiye'de bir anadolu takımına destek vermekten onur duyarım seklinde eklemeden geçmedi..
İnsallah olur bakalım hayırlısı..[signature][hline]"Gülün ve bütün dünya sizinle birlikte gülsün,ağlayın ama yalnız başınıza ağlayın."

[Bu mesaj Eternal tarafından 24 Kasım 2005 19:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eaheha[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SbNN, 24 Kasım 2005 20:09 tarihinde demiş ki:
Bu fenerlileri ben anlamıyorum..

Bu insanların ruh yapıları hepsi birbirine nasıl bu kadar benzer ya??
Hepsi gıcık anacım ..

bir fenerli tabiri nasıl yapılır çok iyi göstermişin valla :) benzemekle kalsa gene iyi her yönleriyle aynı.yok laf sokuyorlar sokuyorlar insanı tahrik ediyorlar sonrada yağ misali su üstüne çıkmaya çalışıyorlar şu fenerlileri anlamak için psikoloji okuyacam valla :)[signature][hline]god hates us all
Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

Biz Fenerliler Çinli gibiyiz dışardan bakıldığında birbirimize benzeriz.
Ha ilginç tarafı üç takım bu sezon ne çok konuda fikir birliği yaptı şaşırdım valla. Seneye üç kulübü kapatıp yerine Trabeşaray gibi bişi kurmalı yaw. Böyle gitmeyecek bu iş :)[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

ehea ole olabilir ama o 3 ünü toplasan bi fenerbahçe edemiyecekleri her açıdan belli.mali , sportif , tesis vsvs[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 25 Kasım 2005 17:15 tarihinde demiş ki:
al işte bunu dişyorum beşiktaş topigininama iş fenere filan geldimi işler değişiyor başlıycam böyle işe bi laf sokmayın

zihinsel problemler var köküne inmek lazım.
Kuyruk acısı insanı bir ömür boyu delirtir aptal eder.

Anlamak lazım üstlerine gitmemek lazım.

[Bu mesaj bLackcha0s tarafından 25 Kasım 2005 17:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir şekilde tartışırken direk olarak küfre hakarete dönüyorsanız hal ve tavırlarınızı gözden geçirmenizi şiddetle tavsiye ederim, nasıl Fenerli birinin dediği "haysiyetsiz" olayı yanlışsa burda da kimse kimseye hakaret etme hakkına sahip değil.

Üstteki iki mesaj için.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke herzamanki gibi lafları idrak edememişsin.Beklemiyordumda zaten.
Savunduğum küfür değil çok yanlış ve cezasını alıcaktır elbette.
Ama şu bir gerçek bazı kendini bilmez gereksiz kişilikler(!) forumda sırf tahrik amaçlı geziniyorlar.
Jacobanın dediği gibi neden her bjk gs topiclerinde bir fenerli atlayarak olayları laf dalaşına taşıyor ?[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

@jacabo: Siktirin gidin demek ne zamandan beri hakaret değil yahu? E ben evime gelen misafire de eh artık saat geç oldu bi siktirip giderseniz sevinirim mi diyeyim? :) Olay konuşulur, tartışılır, iki tarafta birbiriyle bir şekilde dalga geçer, eğlenir. Konuşulurken ağızdan bazen istenmeyen sözler çıkabilir ama foruma yazarken 2-3 kere insanın düşünme şansı oluyor. Benim lafım ona.

@blackchaos: Olayları herzamanki gibi idrak edememişsin demek en kibarından da olsa bir hakarettir. O yüzden idrak etmek ettirmek meselesine gelmeden önce kendi üslubuna biraz dikkat et bence. Konuların tahrik edilmesi her takım için geçerlidir. Fenerbahçeli birinin açtığı bir konuya Beşiktaş veya Galatasaray'lı biri laf edip kızıştırabilirken aynısı ters durumlarda da sık sık yaşanıyor. Sadece ilginç olan Fenerbahçe konuşarına bazı GS'li ve BJK'liler beraber tahrik amaçlı mesaj atarken tersi durumlarda aynısını bazı Fenerbahçeliler yapıyor. Düzgünce tartışıldığı, dalga geçildiği, hatta sataşıldığı sürece eğer kişisel bir hakaret yoksa herkesin doğru dürüst karşılaması lazım bazı şeyleri. Yoksa döner bıçağıyla maça giden adamlardan bir farkımız kalmaz. (Ha tabi ki benim döner bıçağıyla maça giden adamlardan bir farkım yok diyorsanız o zaman diyecek bişi yok zaten.konuşmamız hata)[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...