Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2d/3d eskiz defteri - daesu

Daesu

Öne çıkan mesajlar

sevgili bişop artık şahane dememe gerek yok heralde. bittiğine göre de bi iki şey söyliyim ben.

yüze yine girmemişsin pek. kadın olduğu için fazla uğraşmak daha da zor biliyom. ama uğraşmak da lazım. özellikle saç altı gölgeleri ve kulak civarı. gerisi ok.

boyunda da bi aldatmaca yapsan güzel olurdu. nefes borusunun tam yaka üçgeni ucunda olduğunu düşünürsek bi problem var. gölge basıp kurtarabilirdin oraya da mesela :)

kenar gölgeleri de hakeza. eksik. kırışıklıklar düzgün yok olmuyor. yok olan kırışık şeklinde de diiller. bi garipler yani.

sol (bize göre sağ) elde de el ayasının görünmesi lazımdı. belki bi yere yaslamayı düşünmüştün çizerken bilemem...

gerçi en son muhtemelen sağ (bize göre sol) eli ve dapançayı yapıp "eeh yeter artık daraldım" moduna girdin muhtemelen ya olsun. :)

saç civarındaki beyaz harelenmeyi engellemek için şöyle bişi yapabilirsin. üç layer yap. beyaz arka plan, bu arkaplan ve figür. figürü iki layerın arasına koy. bu yaptığın maskeyi üstteki fona mask olarak ver. üstte duran fonun blend mode unu multiply yap. saç çevresine içeriye doğru giren yumuşak bi geçiş yap maskede. karışık oldu biraz ama. işte naapalım.

ööle.[signature][hline]Bu hayattan asla sağ kurtulamayacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

arka plandaki uyumsuzluğu ben de fark ettim, ama sanki bilinçli gibi, hani renkler bile kontrastlı. zaten pek hafifi bir plan, karakteri öne çıkarıcı.

ben kızıl olmasada kabul ediyorum : ) bir de etek giyseydi : P (yuh yaşımızdan başımızdan utanmıyoruz : ) )[signature][hline]Berk, 17 Ocak 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
mimarlık2.sınıf adam tasarımdan ne anla diyorum sadece...

haklıdır anlamam.

Sosyal ağlarda paylaş

eyvallah herkeze. horaca arap oldum anlıycam diye ama caktım biraz :P

şimdi yüz konusunda ben olabildigince acık bir tene kavuşturmaya calıştım tabi bide artık "scarım yüzüne sacına ve sag eline" diyerek kaykıldım aradan sizde yutmadınız :P

bu arada arcane Gaysın abi

temel olarak , saç portre birazda deri kıyafetleri calışmam şart bunların farkındayım.

bide şey var.
renk olayları cok eylenceli ve farklıymış o yüzden alışmam zaman alıcak

evt arcane gaysın heh
tekrardan öptüm sizleri.[signature][hline]DeviantArt gallery

elvyn, 03 Kasım 2004 23:00 tarihinde demiş ki:
6 yasindan beri resim/karikatur cizerim

[Bu mesaj Daesu tarafından 04 Temmuz 2005 00:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

seksi bayan kahraman resimlerinin tembellik kaldırmayan, yarım bırakılmayan işler olması hakkındaki evrensel görüşü bilir misin ehe

bi de deri değil latex çalış bence.daha bi yakışır böle heroinelere.[signature][hline]Sometimes I think I'm happy here
Sometimes, yet I still pretend
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 04 Temmuz 2005 02:00 tarihinde demiş ki:
seksi bayan kahraman resimlerinin tembellik kaldırmayan, yarım bırakılmayan işler olması hakkındaki evrensel görüşü bilir misin ehe

bi de deri değil latex çalış bence.daha bi yakışır böle heroinelere.

g-string calis daesu en güzeli[signature][hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...