Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2d/3d eskiz defteri - daesu

Daesu

Öne çıkan mesajlar

arcane sık gelen eleştirilerden biride o evet..eskiz defterinin %70i hatun cizimleriyle dolu..(%30u dolu heh)

kadın portresi erkekten katve kat zor kabul edilir genelde.yanlış cizgiler oldukça yaşlandırır, birde günümüz estetik degerlerine göre güzel hatun yapmakta başka birşey.

3 sene önce buraya ilk cizimlerimi attıgımı bazılarınız hatırlar, hatrı sayılır yol katettik. 20yaşımıza geldik ama hala kendime "oldum" diyemiyorum, geneldede normal kabul ediliyor..
eger hatunları tam olarak çözümlersem gerisi zaten gelicektir.
6 aydır elime kalem almamam sebebiyle "döndük başa" mevzusu yaşandı, aynı şeyleri cizmeye başladım..biraz nankör bir olay cizim.

aslında buraya koydugum herşey "pratik"
Sosyal ağlarda paylaş

Cüce ile benim dediğim şey farklı. Bence çizimin bir eksiği yok. Benim yaptığım yorum konuyla alakalıydı. Dediğin gibi 3 senedir koyuyorsun ben de 3 senedir takip ediyorum. Bazen çizen insanlar bir konuya takılır kalır. Benim başıma çok geldi sende de onu gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında michelangelo da tam tersini düşünüyodu. kadın çizimlerine dahi, erkek vücudu çizerek başlayıp, gerekli yerlerde yağ meme filan ekleyip kadınlaştırıyordu. hatta çok zaman kıyafeti giydirirken yapıyomuş bunu. tabii diğer taraftan çok arama çizgisi olunca bi kalabalıklaşma oluyo, kadında daha çirkin duruyo bu da doğru bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

evet o yüzden yaptıgı cıplak kadınlar birer ayı-bogandır.
özellikle heykelleri, body yapmış slikonlu kadınlarla birebirdir ki kendisinin hiç cıplak kadın görmedigini düşünmüyor degilim.

lakin musa heykeli rocksz

[ Mesaj 23 March 2007, Friday - 05:20 tarihinde, Daesu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...