Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2d/3d eskiz defteri - daesu

Daesu

Öne çıkan mesajlar

bu 'daesu' arkadaşımız tamamen torpilli olup yetenek metenek hikayedir, tamamen fakir fukaranın şevkiyle oynamaktan başka bir iş yapmamaktadır.Ayrıca yiyorsa "ana mirası değil el emeği" desin istirham ediyorum.
Buradan yetkililere seslenmek istiyorum lütfen şu mağra adam kıllıklı insanımsı yaratığı afrika ülkelerine sürgün etsinler, yazık değil mi burada resim çizen arkadaşlarımız var onlarında canı çekmiyor mu?Şimdi bu resimleri gören ne der olmaz kardeşim, bu arkadaşa bir çözüm getirilmesi avrupa birliği toplantılarında baş müzakere konusu olmuştur.
Bu arkadaş ayrıca bazı resimlerinde görüldüğü üzere eşcinsellere karşı çaktırmadan destek vermektedir.Efendiler dinimizce böle şeyler caiz olmayıp bu tip bre kafirleri tek tek sulukulede tospağa kılığına sokup gezdirmek lazım.Hayır anlamış değiliz ki bu adamda mı bu savunduğu kişilerden oda bir muamma hala...[signature][hline]Arian Elwing
!?Papyrus!*
Sosyal ağlarda paylaş

"tiz kellesi vurula" buyrulmuştur.

orhun kitabelerini okumadan gelen bu maveraünnehir kaçkını insanın katli vacip emrolunmuştur.

resimlerinde görmüş olduğunuz çizgilerde de açıkça görülüyorki çok kalabalık bir bilinçaltına sahip bir şahıstır yukarıda bahsi geçen. bu denli karmançormansal bilinçaltına sahip olan insanların bastırılmış seks duygularını açıktan dışavurumcu bir şekilde yansıtması pek çok mümin gibi benim de sinirlerimi oynatmaktadır.

ayrıca;

kendisinden çizmesini dört gözünen beklediğimiz "papirus sıpası" objesini ciddiye almamış, "eskiz" olgusundan öteye gitmeyen bir biçimde bize teslim ederek pis sırıtmalar eşliğinde nur yüzlü insanlardan oluşan grubumuzu karalama eğilimine girmiştir.

son döneme kadar eliyle kalemiyle ilkolukdan kalan kırık pastel boyalarıyla yaptığı resimlere de, aldığı yeni şeytan icadı bir tablet objesi ve sanal ortamda renk verdiği, o pastel boyanın tok kokusunu veremeyen bir program kullanarak hakarette bulunmuştur.

idamını talep ediyorum.[signature][hline]Papirus*
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART çok güzel bir emrivaki yaptı eheh.
gerçekçi çizdiği yetmezmiş gibi estetik de çizen Daesu(Alışamadım ben bu nicke) nun fantastik çizimlerini düşünüyorumda; sanırım görünce masaüstü oyunlarında karakterimi hep onun çizgilerinin yansıttığı şekilde oynardım.
yine de ben senin soğuk savaş stilini daha çok seviyorum :)[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...