Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silkroad Online Tayfasi

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar Oyuna Girenler Nicklerini Falan Yazalarsa Birbirimizi Buluruz Birlikte Kasariz Falan Guzel Olur...Ben Girebilicem Insallah O Zaman Yazicam Nicki...

Not :Konu Herkeze Faydali Olur Diye Actim Girince Banada Faydasi Olucak :)[signature][hline]SWG - Anron - Gene Buralardayim... - High Elder & Milita Member Of ShadowKnights
SWG - Eclipse -Zanakdorufen Northstar - Demir Alma Zamani Gelmisse Bu Limandan.Mechule Giden Bir Gemi Kalkar Bu Limandan..
Wow - Dashe - Baydim...
MxO - Dashe - E Bundanda Baydim..
Guild Wars - Zanakdorufen - Beklemede Kalin..

[Bu mesaj Netcafe tarafından 13 Kasım 2005 23:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk ice buyusu lvl 6 da mı ne acılıyor bıde bu buyulerı acmak ıcın skıllerı vermen gerekıyor s tusuna basınca acılan bı ekran var ordan (sanırım skıllerı verdın yazmıstın ama hatırlamıyorum kusuruma bakma :) )[signature][hline]---------Kadikoy Anadolu-------------
Sosyal ağlarda paylaş

açtım 2. serverda Kokashi ::)

Oyun gerçekten zor alışması son derece gerzek yürütme sistemi
karakteri oturtmak için ayrı tıklamak saldırtmak için ayrı tıklamak gerekio.mouse un sağ tuşu tamamen işlevsiz kamera dışında.quest lerde çözmesi uzun mob ları bulamadımhiç herkez aynı duruo insan bi mob belirteci koyar wowdaki gibi.

ve biri bana lütfen nası party ve guild içinde msj atabileceğimi yazarsa çok sevinirim.[signature][hline]BL -> Mufreze 60 orc Shaman
DuneMaul -> Kojiro Dwarf Warrior
Sungrass Studios
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...