Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silkroad Online Tayfasi

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

Aege'deyim Ben lvl 14 Darkshadow nickim gorusuruz..su friend list calismiyo sanirim eklenmiyo kimse eklense guzel olcak :) bu arada guild kurma olayini arastiriyorum hemen oturtalim guildi piyasa yapalim oyunu :P[signature][hline]SWG - Anron - Gene Buralardayim... - High Elder & Milita Member Of ShadowKnights
SWG - Eclipse -Zanakdorufen Northstar - Demir Alma Zamani Gelmisse Bu Limandan.Mechule Giden Bir Gemi Kalkar Bu Limandan..
Wow - Dashe - Baydim...
MxO - Dashe - E Bundanda Baydim..
Guild Wars - Zanakdorufen - Beklemede Kalin..
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar arkadaslar....Evet sonunda Silkroad da beklenen Paticik guildi kurulmuştur İlgilenen arkadaslar oyun içinde şimdilik Azumii veya Kittiara ya whisper atabilirler.Oynayan herkesi bekliyoruz gelin birlikte kervanlar kurup kazancımızı arttıralım biz kervanlara başladık sizleride bekliyoruz[signature][hline]Raistlin Tr
Elemantalist/Monk ---GW
Azumii
lvl 21 -----Silkroad (Aege)

Sosyal ağlarda paylaş

oyunu DL ettim , update ettim ama iki serverda full diyor .. en az 20 defa denedim :s .. bu kadar dolu mu bu serverlar ? hangi servera gecmemi tavsiye edersiniz ? ve bir beginner guide yazabilse birisi ? ilk 5-6 lvl icin en azindan ?[signature][hline]Class:Mage
Clan:KittiesT_T
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

İlk önce General Sohneyon a gidip Chinese Tutoriali yapman gerekli.Sonraki gelir zaten.Şehirdeki bütün Npc leri tek tek dolaş.Questlerden geçinmeye çalış.

Questler genelde 30 tane yaratık öldür 100 tane yaratık öldür gibi şeyler oluyor.Otomatik veriyor Questleri.Map in altında bir parlayan bölüm açılıyo ona tıkladığında Questi alabileceğin Npc nin yerini söylüyo.Sende ondan gidip Questi alıyorsun.Questi tamamladığında tekrar aldığın Npc ye gidip Reward ediyosun Questi.

Experiance kasarkende harita verdik bir kaç sayfa önce.Ona bak Kendi LvL inde yaratıklar nerede bul onlarda kas.Hatta 1 LvL düşük yaratıklarda kasarsan daha çabuk artar LvL in.

Char açarken Swordman veya Blade warrior açma.Çünkü bariz ezik kalıyo diğerlerinin yanında.Mümkünse Archer Cold yada Spear Cold/Lightning/Fire birini açabilirsin.

Map incelemek istersen şehir içindeyken ''M'' harine bas.Açılan pencerede Jengan şehrine bir tıkla yakınlaştırıyo.İçerdeki Npc leri bulman daha rahat olur.(Bu arada doğduğumuz şehrin adı Jengan)

Skill tablosuna gelince kısayolu ''S'' harfi.Olmazsa olmazı Power skilleri birde tabiki kendi seçtiğin silaha göre Master skillerin.Bunun yanında birde Cold/Lightning/Fire skillerinden birini seçebilirsin.Skill tablosu aşşağı doğru çekilebiliyor.

Yaratıklara vurdukça ana ekranda resminin bulunduğu resminin etrafında bulunan boşluklar pembe renkle dolacaktır.Resminin altında en son noktaya gelince tab tuşuna basarsan kırmızı yanar-döner bişeye dönüşüyosun.Bu durumda 2-3 kat daha fazla damage verebiliyor ve çok daha hızlı hareket edip daha hızlı vurabliriyorsunuz.Tabiki bununda bir sınırı var.

Oyunda her yaratığın 3 kademesi var.
1-Normal Monsters
2-Champion Monsters
3-Giant Monsters
Tabi benim gördüğüm bu 3 kademe.Mega ultra hiper monsterlar warsa bilemem.Görünüş olarak biri diğerinin 2 katı şeklinde farkedebilirsiniz bu yaratıkları.Tabi verdikleri droplarda ona bağlı olarak değişiyor.Giantların dropları gayet güzel oluyor.

Bir yaratık kestiğinizde düşen para veya item tahminen bir 10 saniye boyunca yaratığa en çok damage veren dışında kimse alamıyor.10 saniye sonra yaratığa en çok damage veren dropu almazsa isteyen istediği gibi alabiliyor.Bunun için giant yaratık görüdüğünüzde hemen Morp olun (Kırmızı Yanar-Döner) ve verebildiğiniz kadar çok damage verin.

3 çeşit zırh var oyunda.
1-Armor tipi zırhlar : Fiziksel saldırılara karşı yüksek koruma sağlarken büyülü saldırılara karşı düşük koruma sağlar.
2-Protector tipi zırhlar : Fiziksel ve Büyülü saldırlara karşı ortalama aynı değerde koruma sağlarç
3-Garment tipi zırhlar : Büyülü saldırlara karşı yüksek koruma sağlarken fiziksel saldırılara karşı düşük koruma sağlar.

Benim tavsiyem amacınız 20 LvL a kadar experiance kasmak olduğu için Armor tipi zırhlar kullanmanız.PvP de ise Garment yada Protector tipi zırhlar kullanmanız.

Silahlar konusuna gelince silahlarımız + lı değerlere sahip olabiliyor.Silahlarımızı + lı yapmak için Alchemy menumuze giriyoruz.Birinci büyük boşluğa silahımızı koyuyoruz.diğer 3 boşluğa sırasıyla Elixirimizi Lucky powderimizi koyuyoruz.3. boşluğu keşfedemedim daha.Bilen varsa diğer arkadaşlar söylesin.Bu arada Elixirlerin nerden çıktığınıda bilmiyorum.30-40k gibi fiyatlara satıldıklarına göre bayaa zor çıkıyo olsa gerek.
Bütün gereksinimleri tamamlayıp Joint tuşuna bastığımızda itemimiz belirli bir şansa göre +lı değer kazanıyor.

Şimdilik yazacaklarım bu kadar.Bu yeni başlayan için bir Newbie Guide olabilir.Eklenmesi gereken bir kaç bişey daha var.Onlarıda aklıma gelince yazarım artık.[signature][hline]Palantis Moderatör

İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ozellıkle son 3-4 gunde bende ınanılmaz bir lag var 30 sn duzgun oynayamıyom oyunu hele hele ortamda dıger player sayısı fazlaca ıse frame frame oluyo oyun ...
sizdede varmı ?[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silphatos, 21 Kasım 2005 20:14 tarihinde demiş ki:
Çok laglı oyun, yeni server açılmadıkça ben oynamam şahsen sırf lag yüzünden. Onun dışında çok güzel oyun. Özellikle müzikleri 5 saat dinleyince çıldırma tehlikesi olması apayrı :).

muzik olayi cok kotu yaa :( bide lag evet cok lagli...oyunda herkezin ayni yerde baslamasi cok kotu olmus..herkez ayni yerde lagden kuduruyo...[signature][hline]SWG - Anron - Gene Buralardayim... - High Elder & Milita Member Of ShadowKnights
SWG - Eclipse -Zanakdorufen Northstar - Demir Alma Zamani Gelmisse Bu Limandan.Mechule Giden Bir Gemi Kalkar Bu Limandan..
Wow - Dashe - Baydim...
MxO - Dashe - E Bundanda Baydim..
Guild Wars - Zanakdorufen - Beklemede Kalin..
Sosyal ağlarda paylaş

bende hiç lag yok nedense çok rahat oynuyorum 256 adsl baglantım var çok çok rahat oynuyorum ve harika bi oyun yeni oynamaya başladım bu gün lvl 15 olurum belki 20 :) akşama kadar oyunun başından kalkamıycam sanırım çok sardı :)[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
np:55xxx
nation:karus
server:diez
İD: : DarKVaNe : lvl 5x in ares
İD: DiaboLique lvl 5x in cypher(sold)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...