Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Another World

kingpin

Öne çıkan mesajlar

ama eskiden oyunlarda özgün bir sürü şey olurdu sırf garfik dğeil .. (yada biz yeni ördüğümüz için öyle geliyordu). sadece 1-2 silah 1 tane zıplama modu eklenince "ohannesburger" demezdik :)
tek yandığımolay crusader oynayamamışlığım. o kada rçok övmüşlerdi zmnında :([signature][hline]KOC da destek olmak için tıkla.
Dark Throne
http://www.londinivm.com]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kingpin, 22 Kasım 2005 23:44 tarihinde demiş ki:
sabrina oha diyorum izninle :)
eski toprakmışsın.

hh oyun filan hikaye de, hani bişeyler olur ya hayatında hiç unutmazsın böyle =) onlardan biriydi bu oyun.[signature][hline]-Yirim ben bu aşkımı..
-İnternete resim yüklemek -by Sabrina-
-You dont know what its like to be like me;
-Hi, im your nightmare, now please wake up..
Sosyal ağlarda paylaş

sonra hapise felan düşüyodun hatta oyuna suyun altında başlıodun yaratıkdan kurtlmak için ipe atlıodun hastasıyım o oyunun yaa bide giris videosundaki kola kutusu varya off yani:)[signature][hline]Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is. Life creates it, makes it grow. Its energy surrounds us and binds us. Luminous beings are we, not this crude matter. You must feel the Force around you; here, between you, me, the tree, the rock, everywhere, yes. Even between the land and the ship."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CANKHAN, 24 Kasım 2005 00:57 tarihinde demiş ki:
kfg kardeş,ilk satırlarda artan oyuna olan merakım ve hemen edinip oynama isteğim,oyunun sonunu açıklamanla son buldu.sağolasın.

hakkaten ben de baya bozuldum buna,dikkatli olalım lütfen.[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity
Sosyal ağlarda paylaş

üzgünüm, bilmeden yanlış birşey söylemişim... elbette söylemek istemezdim ama sadece bunu bilmekle pek birşey kaybetmedin, yani oyunun sonunda şak diye ölmüyoruz... bence oynamaktan vazgeçme bu oyunu...

P.S: bu arada upload edebileceğim bir yer söylerseniz bende var oyun... sesleri falan da var ama biraz küçük bir pencerede oynuyorsunuz...[signature][hline]Makhaon
Level 42 Tauren Hunter - Kor'gall [EU]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Oyun bir zamanlar defterlerime filan salak resim çizmeme sebebiyet verecek şekilde güzeldi. Ne var ki yıllar sonra açtığımda bir türlü oynayamadım, o baştaki sülük tipi yaratıkların diken sokma sahnesi yüreğimi parçalıyor. Prince of Persia'da da salak metal kapanlar midemi bulandırıyordu. :p
Sosyal ağlarda paylaş

İlk bölümde sağdaki o aslandan acaip korkardım. Yani o aslanı suya doğru çekme işi yüreğimi hoplatıyodu. Aslanın yanına gitmek zaten yeterince heyecanlandırıcıyken, bi de geri dönerken yerdeki salak sülüklerden kaçmaya çalışıyoduk. Hey gidi.
2. bölümde de o sular çok heyecanlandırıcıydı.
Lan süper oyundu be. Half-Life da böyle gelmişti bana hakikaten; asansör boşluğunun öbür ucundaki merdivene atlamalar, trenle giderken elektrik akımlarından kaçmalar...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 6 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...