Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kıza yavşama öğretisi

eldiablo

Öne çıkan mesajlar

ilk önce kıza okşar gibi bakmalısın unutma ki eğer biraz olsun gözlerini kontrol edebiliyorsan bu çok büyük bir silah neyse kıza okşar gibi baktın ama unutma o da sana bakacak ve nolursa olsun kızın daima gözlerine bakacan eğer birinci bakıştan sonra kız bir daha dönüp sana, gözlerine bakarsa ve sıkılmış tribine girmemişse bu işi olmuş bil devamı için seans ücreti alınmaktadır[signature][hline]the world is mine
Sosyal ağlarda paylaş

kıza okşar gibi nası bakılıyo onunda tutorial ını yaparmısın?[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
unforgetting what was made a bond so strong and ever so real...
The statue watches the kingdom your giant wings make all beneath
i'm staring forth the raventhrone I know i'm at the heart of winter...
Sosyal ağlarda paylaş

eldiablo bakar okşar gibi ben biliorm :D
eldiablo sen bi de nasıl okşar gibi bakılır tutoriali ac.[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

Evet okşar gibi bakma tutorialı isteriz...
Daha sonra döver gibi bakma, sever gibi bakma, hem döver hem sever gibi bakma, yalar gibi bakma tutoriallarınıda bekleriz tabii:D[signature][hline]beybin, 02 Kasım 2005 20:51 tarihinde demiş ki:
hep dedim dinsizlikte bir din olmalı.

sir, 06 Kasım 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
"allahın sopası yok" lafı cuk oturuyo ama kafiriz be abi lol
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
eldiablo, 22 Ekim 2005 21:53 tarihinde demiş ki:
ilk önce kıza okşar gibi bakmalısın

sadece bunu okudum yetti...okşar gibi :D[signature][hline]SWG - Anron - Gene Buralardayim... - High Elder & Milita Member Of ShadowKnights
SWG - Eclipse -Zanakdorufen Northstar - Demir Alma Zamani Gelmisse Bu Limandan.Mechule Giden Bir Gemi Kalkar Bu Limandan..
Wow - Dashe - Baydim...
MxO - Dashe - E Bundanda Baydim..
Guild Wars - Zanakdorufen - Beklemede Kalin..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...