Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Soldat Sunucusu

vesmor

Öne çıkan mesajlar

soldat-tr sitesinde bizim serverın şifresini vermişler.
Doğal olarak soldat-tr sitesinden soldatı hırs yapan hanzolar giriyor servera. 1 saat önce falan bir tanesi geldi tutturdu klan maçı yapıcaz çıkın diye sonra küfür etmeye başladı

[ Mesaj 10 Nisan 2007, Salı - 20:23 tarihinde, Sensible tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kaç kişi yüzünden bütün bir gruha laf atmakta ilginçmiş. Paticikte de lamer ve ziyan insanlar var ama kimse paticiği genellemiyor.

Soldat türkiyede hala oynanıyorsa, soldat-tr sayesinde oynanıyor. İnsanlar ceplerinden para verip server açıyorlar. Biraz daha saygılı konuşmayı öğrenin.

Online oyunlarda yaş ortalamasının düşük olması ve bu düşük yaşlı grubun doğal olarakda seviyesinin aşağıda olması sadece soldat ın değil, uo, cs, wow gibi bir çok oyunun genel sorunudur. Bu tür oyunların fan sitelerini, bu insanlar yüzünden genellemeyi hele ki hakaret etmeyi, kendini o ortamda ki bütün insanlardan falan üstün görmeyi ancak kişilik bozukluğu ile adlandırabilirim. Olaylara biraz daha objektif yaklaşmayı öğrenmek gerekli.

[ Mesaj 11 Nisan 2007, Çarşamba - 21:17 tarihinde, Efkar_Adami tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 11 Nisan 2007, Çarşamba - 21:18 tarihinde, Efkar_Adami tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 11 Nisan 2007, Çarşamba - 21:18 tarihinde, Efkar_Adami tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

merak etme kisiligim bozuk degil ama itiraf etmek gerekirse oradaki baş adminle kişisel problemim var sevmıyorum gıcık oluyorum bunuda acıklamakta bi sakınca gormuyorum.

ayrıca serverın şifresini ogrenıp gelen ve oyunumuzu batıran tıplerde oradan gelıyor hep.

sana laflarda hazırlayabılıp senı daha fazla kınayabılırdımde kasmadım, gereksiz ve degersiz bi konudan bahsetmıssın cunku benım gozumde. Neyse uzamasın.

edit: imzandan gordugum kadarıyla soldat-tr'de adminsin, yani paticik üyesi sayılmassın benım gozumde. sadece orada admın oldugun ıcın savunuyosun işte.

[ Mesaj 12 Nisan 2007, Perşembe - 00:32 tarihinde, BlaCk tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç karışmak istemiyordum fakat "soldat-tr'dekilerin hepsinin ....... " lafı banada dokunuyor. Bu laf için gerçi söyleyecek pek fazla bi'şey yok. Black'in de düşününce dediğinin ne kadar saçma bir söylem olduğunun farkına varacağını umuyorum.

"Birde gitsinler kendi serverlarında oynasınlar" meselesi var. Bunu söylemeniz gereken kişi nedanko. Tabii buda nedanko'nun serverları ne amaçla açtığına bağlı.
Bu serverlar paticik üyelerinin kendi aralarında oynaması için mi açıldı? yoksa geniş bir oyun topluluğu oluşturmak için mi açıldı?
Sosyal ağlarda paylaş

Paticik üyeleri oynasın diye açıldı. Ayrıca çok da kolay genelleme yapabilirim soldat-tr hakkında,çoğunluk hanzolardan oluşuyor.
Biz oynayalım diye forumların bir köşesinde verildi şifre. Bunu da gidip oraya taşıyan ya sensin Krusty yada Tjugt mu ne öyle bir arkadaşın vardı,o.
Soldat eğlencelik için oynanan mini bir oyun,bazı insanlar bunu neden hırs yapıyor ki anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

forum şifreleriyle giriş sistemi yapılacağının söylenmesi sunucuların pati içi kullanım amaçlı olduğunu gösteriyor sanırım fakat bence herkes sorunsuz birlikte oynasa daha güzel olur. soldat-tr'dekilerin tek farkı biraz ufaklar ve cs, cod gibi kasıp oynayama çalışıyorlar soldatı (bence anlamsız, soldat pure eğlence oyunu), tabii bu da biraz lamerlik ve hırs doğuruyor. sonuç olarak garde$iz.
Sosyal ağlarda paylaş

@Sensible, ben hiç bir forumda vermedim şifreyi. Soldat-tr'den sadece bende ve tjutg'ta paticik üyeliği var sanıyorsan yanılıyorsun.
Zaten soldat-tr de oynuyanların oyun anlayışı farklı olduğundan vermekte istemem.

Ayrıca forum şifreleriyle giriş sistemi bildiğim kadarıyla test süreci bitince yapılacak. zaten test süreci bittiğinde üyelikte açılacağından bunun pek fark yaratacağını sanmıyorum. eskidende forum şifreleriyle giriş vardı ama oynamak isteyen üye olup yine oynuyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

krusty sana lafım yok eski clanmate'imsin, eski soldat zamanında iyi eglenırdık. Uzun sure bi tartışmadan sonra soldatı tamamen bıraktıktan sonra şu anda sadece eglenmek ıcın Paticik serverına gırıyorum ve oradaki soldat-tr lame'lerinin(bu lafımdan vazgecmıycem) gelip oyunun ıcıne etmelerıne segırcı kalmak ıstemıyorum sadece. Çıkın clan maçı yapıcaz dıyen adamlar dolaşıyo hala zira.

neyse o ismi geçen herif buraya gelmesin fena tartışırım onuda solıyım. paticik accountu kılıfı altında başka sitelerin reklamını dolaylı yoldan yapacak lame'lerde gelmesin bi zahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...