Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearts of iron 2 çıktı

behran

Öne çıkan mesajlar

said:
arcane, 16 Aralık 2004 00:13 tarihinde demiş ki:
demosu da mı yok kardeşim ? gerçi paradox bu, 20 gün kala bile demo çıkarmamış olabilir lol.

belki de blizzard gibi 6 ay sonra çıkarır demosunu.. :horace: (grnz: diablo2)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım paradox Hoi2 ye çok güveniyor veya bi yerden para buldular (bir başka ihtimal artık profesyonelleşmeye başladılar) ve Hearts of iron 2 nin kendi sitesi aktif hale geçti
Adres burası http://www.heartsofiron2.com/

Aynı zamanda Oyunun oynanabilir demosuda yayımlandı
İndirmek için tıklayın
Demo için değişik sunucular

[Bu mesaj behran tarafından 18 Aralık 2004 13:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun gzl ama zor olmuş ama bu iyi.
En zor yanlardan biri ünitelere çok fazla komut eklenmiş mesela support attack gbi.Endüstriye bakamadım çünkü demoda kapalı
Demo demişken sadce bir senaryo var onu oynuyabiliyosunuz oda belçika hollanda sınırlarında geçio.almanları veya müttefikleri alıp kazanmaya çalışıosunuz.Support olayı baya değişmiş eskisi gibi manpower dan gitmiyo belli süreler sonucunda geliyor destek ayrıca eğer saldırmadan önce iyi düşünmezseniz hem savaşı hemde bulunduğunuz bölgeyi kaybedebilirsiniz.
sonuc en iyi Paradox oyunu olmaya aday....[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

demoyla hiç kaçırmayayım hevesimi, rome: total war'ın demosu iyi gelmemişti oyunun kendi müthiş olduğu halde.. :) zaten ekonomi kısmına girmeden oyunun tadı çıkmaz ki, rts değil sonuçta sırf savaşla doyalım..

arcane demo demo diyeceğine başka birşey dileseymişin ehe[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi paradox oyunu olması yeterli birşey değil çünkü paradox zaten kendi içinde (kendisiyle demiyorum..) rekabet eden bir kuruluş.

4 MB Video Card DirectX Compatible

heh..
ekran görüntülerine bakıyorum yine aynı tas aynı hamam.tabii ki 2. oyun oluşundan bir sürü özellik bilmemne vardır.sslerde de gözüküyor zaten ancak görünüş adına bir farklılık beklerdim.menülerin daha rahat/hoş olması dışında bir görünüş farkı yakalayamadım, üniteler biraz farklı sanki 3d imsi olmuş.

menüleri baya beğendim.kullanışlı gibi gözüküyor.

sonuç olarak her halikarda alıp oynicaz, alternatifi olmayan bi durum.keşke demo isteyeceğime bu tarz oyunların yaygınlaşmasını isteseymişim S.A.M. kardeş.. rekabet yok ki.

strategy first de bu aralar birşeyler yapıyor ancak onlar buradaki aslına uygun tarihsel oyunlar olmadığından bizi kesmeyebilir :).gerçi onlara da bi el atarız tabii.neden olmasın..[signature][hline]Sam, 15 Ocak 2003 22:29 tarihinde demiş ki:
mesela polymorph autocast ayarlanabilse
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

move-attack olayi asiri abuzlanacak birsey. ama org. u 0 lamayi dusunuyolarmis support attack yaparsan baska provincelerden. ki bu cok guzel bir cozum olur (hem de gercekci).

almanya olarak parisi alana kadar oynadim (4 kere ;p). ucaklar cidden ise yariyor, guzel bisi (almanya olarak oynarken org ve str nin durmadan dusuk olmasinin sebebi bombardimanlar :), ve de bi sure sonra luftwaffe dayanamayip catliyor. genelde senaryo sonuna kadar ucagim kalmiyo almanya olarak)

partisan ve transport capacity olayi guzel. gercekci olmus ve ole dan diye sovyetlere girme yalan olacak :)

alismasi filan da kolay. adam deploy etme filan da kolaylasmis.

ama move-attack olayindan korkmaktayim :)[signature][hline]Borbag, 25 Eylül 2004 21:55 tarihinde hakli olarak demiş ki:
yeteri kadar seksi ve/veya güzel bir kız her adama her istediğini yaptırır.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
3 gündür aralıksız e-mule'dan aratıyorum ve torrent sitelerine bakıyorum, ayrıca release sitelerine de bakıyorum, insanlar release gruplarına saydırıp döktürüyor güzelim oyunu çıkarmadılar diye halen.. :-p

batı cephesinde herşey sakin şu an.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

cidden fıttırmamak mümkün değil, işin komiği kopya koruması da olmaması gerek oyunun. daha da komik olan birşey oyunun kendi yok ama gırakları cirit atıyor e2dk'de bunun ne manası varsa..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 07 Ocak 2005 23:57 tarihinde demiş ki:
cidden fıttırmamak mümkün değil, işin komiği kopya koruması da olmaması gerek oyunun. daha da komik olan birşey oyunun kendi yok ama gırakları cirit atıyor e2dk'de bunun ne manası varsa..

Evet bi sürü hoi2 kırak var ne iş annamadım[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...