Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kazımakta neymiş ...

Zopik

Öne çıkan mesajlar

ahahaha[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

konuyla alakalı olarak bir fıkra:
[spo1=önce siteye girin]Adam bir gün iş yerinde komşusuyla karşılaşmış. Komşusu sinirli bir biçimde sizin oğlan bizim duvara işemiş demiş. Adam da gayet sakin "e çocuktur yapar demiş". Komşusu, ama bizim kızın adını yazmış demiş. Adam yine sakince; demek ki sizin kızdan hoşlanıyor hergele demiş biraz da sırıtmış. Komşusu iyice sinirlenerek; ama yazı bizim kızın el yazısı demiş.[/spo][signature][hline]Every Living Creature Dies Alone
-Ben kendim-
Sosyal ağlarda paylaş

ehuheh çok ii ya[signature][hline]yeni geldin ve hiçbişi bilmiyosan buraya alalım sizi
bana bişimi dicen koçum
[u]beni buralarda bulabilirsiniz

1-2-3-4
-5
ama en çok burda bulabilirsiniz
herkezin bi efsane topiği vardır
ben, 10 Kasım 2005 16:38 tarihinde demişimki ki:
kadınlar çiçektir en kaktüsünden

ve son söz
yakın olmak için uzak dur (ne alaka deme)
Sosyal ağlarda paylaş

Olay esnasında konuk manken olarak kullanılan arkadaşımız . Bu flash hedesi için çişini tam tamına "4" aydır yapmamıştır . Kendisi şuanda prostatdır yardımlarınızı esirgemeyin ..[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|B_L
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...