Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oasis

Siamon

Öne çıkan mesajlar

ben susayım thom yorke konuşsun..

They're a joke aren't they? It's just lots of middle class people applauding a bunch of guys who act stupid and write really primitive music. Then people say 'oh it's so honest'[signature][hline]Lopeth, 25 Ekim 2005 18:14 tarihinde demiş ki:
i see kız people

Sosyal ağlarda paylaş

3-5 sarkisini dinledim onlarda güzeldi ama nedense daha fazlasini dinleyesim gelmedi cok sevmedim dinlediklerim
stop crying your heart out
my generation(who cover)
lyla
who feels love
dont look back in anger
simdi bunlar aklima geldi hepside güzel sarkialrdir ama öye çok sevemedim grubu ben[signature][hline][i]herkes bir gün yanlışlıkla bir asteroide düşebilir[i]
Sosyal ağlarda paylaş

hastasıyız. son albümde çok başarılı bence. "th part of the queue" (yanlış yazmış olabilirim) eküridir.. oasisin ilk albümlerini hatırlatıyor bana bu parça. ayrıca wonderwall gibi de kültleşmiş klasikleşmiş über bir parçaları da vardır. seviyorum ulan..

(brit rock tabirine karşıyım biraz bu arada oasis için..)[signature][hline]Papirus*
Sosyal ağlarda paylaş

• 18 yıl sonra ...

oha konusu açılmış dsadkasd benim en sevdiğim grup olduğu için tabi daha özel geliyor.

bilet almak için bir telefondan 75bin, diğerinde 78bin kişiyi bekledik 6 saat sonra sıra geldi ve bilet almadık. çünkü fiyatlar olması gerekenden 2-3 katı yüksekti. talep çok diye ticketmaster fiyatları yükseltmiş. 

neyseki ballot hakkı kazanan arkadaş bize bilet aldı ama saçma sapan uzak dksajdksa umarım vize vs. sorun olmaz da gideriz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...