Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

anakin skywalker'ın darth vader'e dönüşme aşamaları çok iyiydi. hele maske kafaya takılırkenki sahne. düşünsene adam son kez dünyaya maskesiz bakıyordu...kötü...[signature][hline]Old man : In the church, they say to forgive..
Creasy : Forgiveness is between man and God. My job is to arrange the meeting ...

(Denzel Washington - Man on Fire )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
somebody, 03 Haziran 2005 15:28 tarihinde demiş ki:
anakin skywalker'ın darth vader'e dönüşme aşamaları çok iyiydi. hele maske kafaya takılırkenki sahne. düşünsene adam son kez dünyaya maskesiz bakıyordu...kötü...

yok son değil. hem episode 6'nın sonunda çıkartıyordu hemde 4 ve 5de de arada maske takılırken görüyorduk..[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 03 Haziran 2005 19:05 tarihinde demiş ki:
http://www.starwars.com/databank/character/palpatine/?id=eu

burda anlatmışta vaderın ihanetinden sonraki kısım ne oluyor anlamadım, luke u karanlık tarafa falan mı çekiyor bu amca.

expended universe'e göre abimin önceden hazırladığı clone'u bu ölünce uyanıyor. komutanları uzun süre misyonunu devam ettirdikten sonra yeniden ortaya çıkıyor ve luke ile kapışıyor. Luke başa çıkamayacağını anlayınca apprentice'i olmayı kabul etmiş gibi yapıyor ama ailesinin desteği ile kaymamayı becererek olayı içten hallediyor..[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

lazeri bloke edebilmesi için adamın kılıcındaki partikulmudur nedır onların lazerlerdekı nanelere denk gelmesı gerekıyor.Adam atomları okadar kolay bır sekılde carpıstırabılıyorsa kursunu haylı haylı keser.
Onu bırak atılan gatlınglerı eger jedı ıtmeyı basarırsa alandakı yuzlerce robot bı anda telef olur.
Hem bu robotları yapanların başında gene jedı ya da jedı kokenlı ınsanlar yokmu?neden kendılerınden uber bısı uretsınlerkı?[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz

[Bu mesaj Suark tarafından 03 Haziran 2005 19:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

başlıyorum lightsaber yapımına hehe :D[signature][hline]dogmit bi ara msn de demiş ki:
bunu yazan tosun güç seninle olsun
MSN: [email protected]
http://netbux.org/?r=169517
ayda 24$ kazanmak için..

[Bu mesaj elma tarafından 03 Haziran 2005 23:55 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj elma tarafından 03 Haziran 2005 23:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

anakinin suçlancak pek bir şeyi yok aşk meselesine gelince çocuk küçüklüğünde presesle tanışmış belkide gördüğü en güzel kızdı küçüklüğünde hayran kalıp aşık olması doğal.2. filmde palpatin hatunu koruması için obi wan ı öneriyor oysa asıl amacı anakinin kızla daha fazla yakınlaşmasını sağlamak.ikisi aşık oluyor aşk korkuyu korku nefreti tetkliyor anakinin amacı en güçlü olmak annesinin ölümünü engelleyemedi ki bence annesini palpatin kaçırttı burdada jedi ların suçu var 1 gün önce gitseydi annesi kurtulabilirdi ... neyse asıl noktaya gelelim annesinin mezardında yemin ediyo ölümü durdurabilecek kadar güçlü olacam diyor teen durumlarında aşık olunca kızın ölmesinden korkuyor güce daha fazla ihtiyaç duyuyor imparatorun yanına yollanıyor o bilgiyi almaya imparatorsa ruhunu almaya çalışıyor sonuçta olan winduya oluyor anakin aslında sadece gücü istiyordu sevdiğini kurtarabilecek ölümü durdurabilecek gücü istiyordu bilgiyi alıktan sonra palpatini jedilara teslim edecekti ama windu gitti öldürmeye olan kendine oldu onu öldürüncede teslim etme yolunun kapandığını fark etti ve sith e geçti içinde hala güç arzusu vardı gücü ele geçirdiğinde palpatini öldürmesi muhtemeldi.ama olmadı hatun ölüverdi bilinmeyen bir sebeten ki bununda palpatinin yada daha çok anakin etrafındaki kötülüğün işi olması çok muhtemel.hatu öldü anakin açamsız kaldı kendisine küçüklüğünden beri iyi davranan duymak istediklerini söyleyen aklını çelen sith lordunun emrine girdi kesildikten kasap obiwanın elinden kurtuldaktan sonrada amaçsız bir şekilde glene gidene pok attı.öğlunu görünce yaşam için bir umut doğdu içinde sevgi tekrar yeşerdi ve koca sith lordu sidius u tokatlladı al aşağı etti kahraman anakin skywalker olarak öldü.
bu adama laf söylenir mi ? yada onun oğluna ?[signature][hline]HisarOyun.Com&FrpNet.Net
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

ya bütüns ayfaları okumadım ama aklımda şu kaldı.

obiwanın o muamma gemiyi binip kalkma sonra dışarıdan izleme sahensindeki gezegende griveus un mekanına atlıyor ya yukarıdan.orası snaki çok tanıdık geldi.

beyaz kıyafetler aynı atlamadan önceki el sallamalar...

doğru bildiniz kara murat :D filmin orasında o atlama sahnesini görünce koptum film bitti gözümün önünde :D
dvd si filan varsa açın izleyin cidden karamurat olmuş obi :D[signature][hline]Demon Of The Fall...
Sosyal ağlarda paylaş

Hahaha yarıldım darth philips =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.

Eskinin Saendulu oldu patinin Venatoru
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hangman, 04 Haziran 2005 01:36 tarihinde demiş ki:
anakinin suçlancak pek bir şeyi yok aşk meselesine gelince çocuk küçüklüğünde presesle tanışmış belkide gördüğü en güzel kızdı küçüklüğünde hayran kalıp aşık olması doğal.2. filmde palpatin hatunu koruması için obi wan ı öneriyor oysa asıl amacı anakinin kızla daha fazla yakınlaşmasını sağlamak.ikisi aşık oluyor aşk korkuyu korku nefreti tetkliyor anakinin amacı en güçlü olmak annesinin ölümünü engelleyemedi ki bence annesini palpatin kaçırttı burdada jedi ların suçu var 1 gün önce gitseydi annesi kurtulabilirdi ... neyse asıl noktaya gelelim annesinin mezardında yemin ediyo ölümü durdurabilecek kadar güçlü olacam diyor teen durumlarında aşık olunca kızın ölmesinden korkuyor güce daha fazla ihtiyaç duyuyor imparatorun yanına yollanıyor o bilgiyi almaya imparatorsa ruhunu almaya çalışıyor sonuçta olan winduya oluyor anakin aslında sadece gücü istiyordu sevdiğini kurtarabilecek ölümü durdurabilecek gücü istiyordu bilgiyi alıktan sonra palpatini jedilara teslim edecekti ama windu gitti öldürmeye olan kendine oldu onu öldürüncede teslim etme yolunun kapandığını fark etti ve sith e geçti içinde hala güç arzusu vardı gücü ele geçirdiğinde palpatini öldürmesi muhtemeldi.ama olmadı hatun ölüverdi bilinmeyen bir sebeten ki bununda palpatinin yada daha çok anakin etrafındaki kötülüğün işi olması çok muhtemel.hatu öldü anakin açamsız kaldı kendisine küçüklüğünden beri iyi davranan duymak istediklerini söyleyen aklını çelen sith lordunun emrine girdi kesildikten kasap obiwanın elinden kurtuldaktan sonrada amaçsız bir şekilde glene gidene pok attı.öğlunu görünce yaşam için bir umut doğdu içinde sevgi tekrar yeşerdi ve koca sith lordu sidius u tokatlladı al aşağı etti kahraman anakin skywalker olarak öldü.

öyle bir cozumleme yapmıssınki direk olaylar gozumun onunde canlandı. Demek ki iş birini sevince bitiyor.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

lord sidious u kim tokatlamıştı anakin mi luke mu?? orda çok pis katakulli olmuştu da sidious o şekilde düşmüştü diye hatırlıyorum ben
sanırım şöyleydi 6. filmin sonunda luke sidius un odasına girri orda sidius luke ile anakini kızıştırdı luke anakinin kolunu kesti tabi babasına baba sende iyilik var biliyorum falan dedikten sonra çok uğraştı babasıyla o sahnede babasının kolunu kestikten sonra sidious a döndü sidious bunu aynı 3.filimde çırağı kont dooku'yu(adını hatırlamıyorum) anakine öldürttüğü gibi (aynı taktik herzaman işler diye düşündü ama luke un aklında geçen şey şuydu "MY WILL IS MORE THAN YOU")...
sidius sonun başlangıcını gördü ve saldırıya geçti diye hatırlıyorum orda çok büyük bi katakulli oldu lord sidious 2 ye bölünüp aşağıya düştü luke babasını aldı ve filmin son sahneleri süperdi luke babasının maskesini çıkartıyo anakin diyo ki dünyayı son kez kendi gözlerimle görmek istiyorum...
süperdi :/ müthiş bir son![signature][hline]"did you see my butt??"

[Bu mesaj xarion tarafından 04 Haziran 2005 17:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xarion, 04 Haziran 2005 17:10 tarihinde demiş ki:
lord sidious u kim tokatlamıştı anakin mi luke mu?? orda çok pis katakulli olmuştu da sidious o şekilde düşmüştü diye hatırlıyorum ben
sanırım şöyleydi 6. filmin sonunda luke sidius un odasına girri orda sidius luke ile anakini kızıştırdı luke anakinin kolunu kesti tabi babasına baba sende iyilik var biliyorum falan dedikten sonra çok uğraştı babasıyla o sahnede babasının kolunu kestikten sonra sidious a döndü sidious bunu aynı 3.filimde çırağı kont dooku'yu(adını hatırlamıyorum) anakine öldürttüğü gibi (aynı taktik herzaman işler diye düşündü ama luke un aklında geçen şey şuydu "MY WILL IS MORE THAN YOU")...
sidius sonun başlangıcını gördü ve saldırıya geçti diye hatırlıyorum orda çok büyük bi katakulli oldu lord sidious 2 ye bölünüp aşağıya düştü luke babasını aldı ve filmin son sahneleri süperdi luke babasının maskesini çıkartıyo anakin diyo ki dünyayı son kez kendi gözlerimle görmek istiyorum...
süperdi :/ müthiş bir son!

sanirim son sahneleri pek iyi hatirlayamamişsin:)palpatine luke a lightining atarken anakin tek koluyla kaldirip atiyor onu yani ikiye bölme falan yok.Son kez kendi gözleriyle görmek istediği luke,zaten herhangi bir gezegen veya dünyada değiller.[signature][hline]Eamer Strider-eclipse
Aymar Ehe-eclipse
The Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bayanlar..aşağıda verdiim linkteki wallpaperın daha büyük reso.lusunu (1280X1024 civarı) nerden bulabilceimi bilen var mı?

http://www.freecomputerdesktopwallpaper.com/new_wallpaper/Darth_Vader_mask_Star_Wars_free_computer_desktop_wallpaper_800.jpg[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...