Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

said:
Invulon, 30 Mayıs 2005 23:17 tarihinde demiş ki:
most powerful 20 jedi of all
1. Luke Skywalker
2. Yoda
3. Aenon Jurtis (Ancient Jedi Master)
4. Obi-Wan Kenobi
5. Kaja Sinis (The Very First Jedi and Founder of the Jedi Order)
6. Mace Windu
7. Ben Skywalker (Son of Luke Skywalker and Mara Jade)
8. Plo Koon
9. Anakin Skywalker
10. Ce Ce Denowai (Most Powerful Female Jedi of All Time)
11. Kyle Katarn
12. Ki Adi Mundi
13. Princess Leia Organa Solo
14. Mara Jade Skywalker
15. Kit Fisto
16. Qui-Gon Jinn
17. Shintor Beerus (Ancient Jedi Master)
18. Yendar Platis (Ancient six-armed Jedi Master)
19. Bontu Sitmus (Whill Jedi Master Who Taught Yoda)
20. Anakin Solo (Son of Han Solo and Princess Leia
theforce.net sağlam sitedir ama ben yine de bu bilginin doğruluğuna güvenmiyorum. zaten böyle bi sıralama yapılmasına da karşıyım. jedi order'ın önde gelenlerinin ve galaksinin kaderini değiştiren birden fazla jedi'ın kendi aralarında bu şekilde sıralanması sağlıklı olmaz bence. tabii ki obi-wan, mara jade'den daha üstündür, ama ki-adi-mundi'den üstün olduğundan kim emin olabilir? bu tip sıralamalar bişey ifade etmiyo bu yüzden benim için[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Otkoo Jeliyeer of Bria Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

Darth Sidious tabiki en guclu Sith Lord bunun ayrica sebebi Kyber Kristali ama acikcasi bana sorarsan Exar Khun bana gore kiyaslamayla Sith Lordlari arasinda ilk 10 a bile giremez.

Darth Vader bana gore en guclu 2nci Sith Lorduydu bundan dolayi masterina karsi gelemedi, ha nasi sidious oldurdugu beklenmeyen bi sirada oldu. "Once you start down the dark
path, forever will it dominate your destiny. ..." sidious vaderin ligh side a donmicegini bekliyordu

Tabi Sithler arasinda Apprentice yeterince guclenince Masterinin zayifligini hissederse kendi masterini oldurmesi Sith sekli ama anakin kendi oglunun iradesini gorunce sidiousa karsi cikacak gucu buldu kendinde.

Exar Khuna gelince Knights of the Old Republic zamanindaki diger isimler geliyor aklima Revan, Malak, Sion , Traya bile Exar Khunu alt edemedi genede ne kadar guclulerdi tartisilir oyuna gore konusmak yanlis olur cunku acikcasi storyline baya bi kucuk dusurucu, Jedi bi Sith Lordun tum memorysini wipe edip baska bi memory veriyor, daha cok sithlerin yapicagi turden bisey gibi ondan dolayi hafif sacma geldi bana
Sosyal ağlarda paylaş

evet yaddle da yoda'nın ırkından, ama şu ana kadar hiç bi resmi kaynakta bahsedilmedi ırklarının ve gezegenlerinin isminden. tabi fan'lar tartıştılar, tahmin yürüttüler falan ama hiç biri george lucas'a yakın kişiler (expanded universe yazarları) tarafından falan onaylanmadı. şu an resmi databank'da bile "mysterious species" yazıyo. yani aslında george lucas yoda'nın ırkının ne olabiliceğini hiç düşünmedi bile muhtemelen. onun hep bilinmeyen olarak kalması ve esrarengiz olması daha hoş olur diye düşündü heralde[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Otkoo Jeliyeer of Bria Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

dooku nun winduyu yenebildigi nerde yaziyor merak ettim?

nitekim bende cok guclu bir jedi/sith oldugunu dusunuyorum hatta filmde gormek istedigim tek bir sahne vardi
dooku vs windu
nasip olmadi

hem force u cok iyi kullaniyor hem bir silah ustasi
masteri yoda

ogrencisi qui gon
onun ogrencisi obi wan onunkide anakin.

masterina app lerine bakinca bile adamin ne kadar iyi oldugu anlasiliyor.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

... With his eclectic fighting style, it is said that only two individuals have ever outsparred Master Windu; Yoda and Count Dooku...

Bir yerde daha okumuştum bunu ama bulamadım şimdi.

Bu arada güç karşılaştırması yapıyorsak Darth Nihilus'u da listeye katmak lazım, eleman bütün Katarr ı içinde Jedilar ve tüm Miraluklalarla birlikte yok etti. KoToR2 de Protagonist'in Nihilus'u öldürebilmesinin tek sebebi daha önce isteyerek force la olan bağlantısını kesmiş olması, yoksa hiç kimse -Jedi yada Sith- karşısında duracak gibi değil.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

[Bu mesaj axedice tarafından 31 Mayıs 2005 16:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yoda kral zaten :)Yodadan iisi warmı die düşünüorum.Anakin ne kadar gü,çlü gösterilsede filmde Obiwanın anakini nasıl kuşbaşı yaptıgını gördük.
Master Yoda nın ogrencılerınınde ogrencısı oldugunu düşünürsek gerçekten Yoda eşibenzeri olmıyan bir master jedi...[signature][hline]Learn to Obey before you Command....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THARKAS, 31 Mayıs 2005 16:08 tarihinde demiş ki:
dooku nun winduyu yenebildigi nerde yaziyor merak ettim?

nitekim bende cok guclu bir jedi/sith oldugunu dusunuyorum hatta filmde gormek istedigim tek bir sahne vardi
dooku vs windu
nasip olmadi

hem force u cok iyi kullaniyor hem bir silah ustasi
masteri yoda

ogrencisi qui gon
onun ogrencisi obi wan onunkide anakin.

masterina app lerine bakinca bile adamin ne kadar iyi oldugu anlasiliyor.

dokuu'nun karanlık taraftaki öğrencilerini de unutmayalım lütfen[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

ülem luke istediği kadar 1. sırada olsun.o tiple embesillikle cacık olmaz.
Anakin rule derim başka bişi demem.=) hem kaç kere verdi eline anakin[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

sole bi teorim var sizinle paylasayim dedim..vader bence 6 da luke a bilerek yeniliyo..beni oldursun o gazla sidious u da oldurur falan gibi..cunku vader luke duel inde vader luke u sinirlendiriyo ama resmen hic savasmiyo..orda luke zaten i feel good in you demesi falan var..siz ne dusunuyosunuz bu konuda?sinirlenince (episode 5 te) hala cok ii lightsaber kullandigini gosteriyo zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

şindi bi rank yapalım.
Anakin:
+lar
1-)Maço, kızını idare etmeyi biliyo burdan baya puan alıyo
2-)Karizmatik
3-)O bir baba
4-)Öyle elektrikle falan uğraşmıyo direk karizma force kullanıyo
5-)Yüzündeki sub_zero çiziği çok iyi
6-)Gözü kara.Sith oldumu sith lord olçam ben kescem dedeyi diyo
-leri
1-)Çok hırslı.
okadar
Yoda
+ları
1-)Jedi aleminin reisi.İstedimi çok haşin oluyor
2-)Boy kısa ayaklar büyük-anladınız-
3-)Çok şekil kılıç çekiyor
4-)Konuşma tam ağır abi lehçesi
-ler
1-)Çok kısa
2-)Afacan bi tipi var
3-)Yeşil + bastonlu
4-)Dövüşürken acaip sesler çıkarıyor + saçma sapan akrobatik hareketler yapıyor.Ağır olcan biraz
Obi dobi kenobi
+lar
1-)Anakinin ustası
2-)Arkadaşının kızına sarkmıyor
3-)İradeli
4-)Artis.Sağlam
-ler
1-)GAY!!Bi filimde Cristian Bale la yatıyordu
Ztn bu özelliği baya puan götürüyor.
Mace windu
+lar
1-)Çok şekil kılıç kullanıyor
2-)Öyle lakayıt lakayıt force açmıyor
3-)Alemin 2. reisi
4-)Anakine ayar veriyor,Sidiusa şamar çekiyor
-ler
1-)Kılıcı MOR!!!
2-)"This party is over" demesi çok puan kırdı.Dağılın hülen demeliydi hiç yakışmadı
Maul
+lar
1-)Efsane bir tipi var
2-)Saber staff başka söze ne hacet
3-)qui-gon a ayar verio
4-)Az konuşuo tam bi ağır abi
5-)Az force kullanıyor
-ler
1-)tekme yakışmamış
Kont dooku
+lar
1-)Sauron =)
2-)Kılıç stili ve kılıcı çok tatlı
3-)anakin ve obiye aynı anda ayar veriyor
4-)Sesi süfer
-ler
1-)Olurken Emrah gibi bakıyor
2-)elektrik kullanıyor
Luke
+lar
1-)Valla kasaraktan bir artı buldum oda kyle katarna yaptığı artizlikler
-ler
1-)Tipsiz
2-)Ezik
3-)Basiretsiz

Şimdi bunlara göre
1-)Anakin-Maul
2-)Mace-Dooku
3-)Yoda
4-)Obi dobi
5-)Luke[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Way, 31 Mayıs 2005 18:54 tarihinde demiş ki:
sole bi teorim var sizinle paylasayim dedim..vader bence 6 da luke a bilerek yeniliyo..beni oldursun o gazla sidious u da oldurur falan gibi..cunku vader luke duel inde vader luke u sinirlendiriyo ama resmen hic savasmiyo..orda luke zaten i feel good in you demesi falan var..siz ne dusunuyosunuz bu konuda?sinirlenince (episode 5 te) hala cok ii lightsaber kullandigini gosteriyo zaten..

teori diilki gerçek.Vader direk aşşalıyor luke u.[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THARKAS, 31 Mayıs 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
ehau nasil unuturum harbi

koskoca grivenius
birde bi dark jedi vardi ama onu orencisi almismiydi bilmiyorum egitmedi sanirim.

asajj ventress var. gözlerinden öpüyorum kendisini. tam masterı sayılmasada biraz eğitmiştir.[signature][hline]
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Suark, 31 Mayıs 2005 18:55 tarihinde demiş ki:
...
2-)Boy kısa ayaklar büyük-anladınız-
..

eheh şerefsiz :)
**
onun dışında obinin başka filmde gay olması burdaki rank'ini nasıl etkiliyo 1, ikincisi windu clone wars'ta force'un dibine vuruyo...[signature][hline]
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

nası yaw.En fazla jump ve psh kullanmıomu?[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

episode 5 ve episode 6'da iki farklı luke var.

Ayrıca yani, bu işlerin hiçbir zaman sıralaması olmaz. taş kağıt makas mantığı vardır çünkü böyle işlerine gelir. Düşünün, Anakin veya başka bir jedi hayranı en güçlü jedi sıralamasında Luke gibi bir çömezi görse tepkisi ne olur? Gayet basit: sinirlenir. Sen o kadar anakin desteği yap, ona dair eşyaları oyuncakları ve bilumum figürleri satın al, ondan sonra yapılan sıralamayı gör ve şok geçir. Olmaz öyle şey. Böyle bir durumda 6 film baz alınır.

Zaten bu tarz bir yazı, starwars.com da yazılmadığı sürece asla ve asla official değildir. Onlar da dediğim gibi, asla yayınlamazlar böyle bir listeyi. theforce.net sadece fanatiklerin açlığını bastırmaya çalışıyor. Yine de istediğinize inanabilirsiniz.

Ayrıca benim bildiğim, eski zaman sithleri palpatine ve vader'dan kat ve kat daha üstün force bakımından. Palpatine sadece kafayı süper bir şekilde çalıştırarak planında başarılı oluyor. Nasıl episode 1'deki jedilar, episode 6'dan sonraki jedilara göre daha iyiyse, bu da aynı mantık.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - [i]Courtney Love
Sosyal ağlarda paylaş

tememde onnar ole afili labunya force u deil.Misal grip[choke] da öyle değil.Karizmatik.ne öyle lightining fln[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

windu grip yapiyor birde griveniusa destroy droid tarzi bsiey sokuyor.

benim merak ettigim oyunlardaki gibi force kullanmanin bir siniri oykmu

yani sidious sabahtan aksama kadar cereyan verebilirmi?
yorulmuyormu bunlar kasmiyormu bi yerleri[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

ozaman windu ya -1 veriyoz. ama olsun genede light atmıo =)..[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
THARKAS, 31 Mayıs 2005 20:17 tarihinde demiş ki:
windu grip yapiyor birde griveniusa destroy droid tarzi bsiey sokuyor.

benim merak ettigim oyunlardaki gibi force kullanmanin bir siniri oykmu

yani sidious sabahtan aksama kadar cereyan verebilirmi?
yorulmuyormu bunlar kasmiyormu bi yerleri

Var, kendilerini tüketiyorlar, dinlenince kendilerine geliyorlar, aynı halı saha maçından dönen çocuk gibi... Ama kimisi 3 gol atıp rövaşatalarla aşırtmalarla, milimetrik paslarla oynadıktan sonra dönüyo evine yorgun argın, kimisiyse bön bön topu izleyip taca şut attıktan sora :) Sithler bildiğim kadarıyla bu enerjiyi dibine kadar kullandıktan sonra kendi yaşam enerjilerini kullanmaya başlıyorlar.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...

[Bu mesaj Rewendor tarafından 31 Mayıs 2005 20:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...