Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

said:
Xechelon, 26 Mayıs 2005 10:34 tarihinde demiş ki:
daha önce burda konusuldumu bilmiyorum 40 50 sayfanın hepsine bakamadim ama belki farketmissinizdir 6. filmde luke leia ya anneni nasıl hatırlardın dio ve orda leia gayet guzel anlatiyo annesini acaba bu anne mrs. organa mi yoksa padme mi padmeyse gercekten buyuk bir sorun var zavallı 3. filmde ölüyo organa diilse ne alaka luke soruyo ediyo fln garip diilmi sizce

padme'yi anlatmıyor. o sırada o hala mrs. organa'yı düşünüyor...[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

obi orda seyircilere mind trick yapmış olabilü görünmez fln eheh ..
Ya ben yoda ya bittim adam efsane; tokatlamadığı adam kalmadı resmen sidious u ezdi..
Sidious çok kolpa çıkdı daha aşmış bişi beklerdik.
Ya bide anakin bu kadar salakmı inanıyo her boka.Git bi araştır bakalım aslı varmı diriltme olayının fln
Grevious ta force varmıydı? ben yok diye biliyorum.İsterse 50 kılıcı olsun force suz masterı alamaz yani.Ööle saçma sapan sallar durur his yok bişi yok.[signature][hline]Fegro, 10 Şubat 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
Boya kitabı WoW un hevesi bitince gelirim

Mandooo, 13 Şubat 2005 15:49 tarihinde demiş ki:
bi bilimsel olay daha var...erkekler anneleri gibi kokan , kadınlar ise babaları gibi kokanlara karşı hassaslar...artık ne kadar iğrenç kokuyosak kimsenin ilgisini çekemiyoruz...

[Bu mesaj Suark tarafından 26 Mayıs 2005 11:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

6 da palpi luke e yarım saat elektrık verıo bişi olmuo, yodaya bi çakıo adam uçuo.Enteresan tabi[signature][hline]Fegro, 10 Şubat 2005 23:42 tarihinde demiş ki:

bi bilimsel olay daha var...erkekler anneleri gibi kokan , kadınlar ise babaları gibi kokanlara karşı hassaslar...artık ne kadar iğrenç kokuyosak kimsenin ilgisini çekemiyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

episode 6'da oğlu yardım isterken vader'ın odun gibi durması çok komiğime gidiyor valla :) sonrada odun igibi kaldırıp atıyor. aklıma hep oyun/filmlerdeki beyni olmayan iri yarı yaratığın son anda iyilik yapması geliyor :)
Evet o lighting olayında bir gariplik var. Luke'da voltajını düşürmüş diyelim :)[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ancalagan, 26 Mayıs 2005 02:47 tarihinde demiş ki:
eheheh evet bilmiyorum ne kadar dogru filmde tek hata varmis odafilmin basindaki savas sahnesindeki biizmkiler grevious un gemisindeyken gemi yer cekimine kapılıoyr ve gemi düsmeye basliyor geminin dğsmesi normal cünkü gezegenin yer cekimi var FAKAT gelgelelim ki geminin icindeki mahlukatlar gemiden daha hızlı asagıya düsüorlarki Ne yaziki Bu Fizikte olamaz ordaki robotlarin havada asili durmasi lazim..

Ancalagan, zaten atmosfer dışında durmadan ucmaları gerekir o droidlerin ama ucmuyoalr cunki geminin kendi gravity vıdı vıdı ları var ve gemi içinde yapay yer cekimi sağlıyolar- droidler gezegenin yer cekimi yüzünden düşmüyo geminin yapay yer cekimi yüzünden düşüyo.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Suark'a

Bildiimiz gibi Dark Side gücleri kisinin nefretiyle dogru orantili olarak artiyor. Palpi Yodaya saldirirken, yillarin kini nefreti Jedilara olan tiksintisini kusuyor, yasamasinin Yoda'nin yenilmesinden gectigini biliyor. Bu yüzden bütün gücüyle asiliyor Force'a
Luke durumunda ise, acikcasi Luke u ipledigini pek sanmiyorum. Geberir gider 50 Voltta diyor. Fakat Vader induktion gibi atlayinca olaya ..t oluyor tabi.[signature][hline]With each kill I grow wiser
With added wisdom I grow stronger / A.E.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xechelon, 26 Mayıs 2005 10:34 tarihinde demiş ki:
daha önce burda konusuldumu bilmiyorum 40 50 sayfanın hepsine bakamadim ama belki farketmissinizdir 6. filmde luke leia ya anneni nasıl hatırlardın dio ve orda leia gayet guzel anlatiyo annesini acaba bu anne mrs. organa mi yoksa padme mi padmeyse gercekten buyuk bir sorun var zavallı 3. filmde ölüyo organa diilse ne alaka luke soruyo ediyo fln garip diilmi sizce

Mrs. Organa'yı anlatıyor tahminimce çünkü Leia'nın soyadı zaten Organa, yani kendini onların kızı zannediyor olabilir..[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

Mrs. Organa'nın ne zaman öldüğüne dair bir bilgi var mı ? Yani varsayım yaparak konuşuyorum ama, Mrs. Organa'da Leia'yı aldıklarından bir süre sonra ölmüş olabilir..[signature][hline]Never come near me again..
Sosyal ağlarda paylaş

walla episode 3 baya iyidi.yeni cekilenlerin en iyisi oldugu kesin diger 3'uyle de kapısır.

ama arkadaslar windu anakine uyuzluk yapmıyomu yani?
anakine veriyorlar en zorlu gorevi(kendisine guvenen,biseyi olunca danısan,imparator=sidious,tamam sidious kutuluk icin yapıyo belki ama)sidiousu gammazla diyorlar.anakin gammazlıyo hala adamın yuzune bakarak'' sana guvenmiyorum anakin,eger dogruysa guvencem'' deyip beni bile uyuz ediyo ana naapsın:D

windu ''cok iyi anakin,gel birlite gidip su isi bitirelim,sonrada seni jidi master yapariz'' deseydi bunların hicbiri hatta 4,5,6. filmlerde olmayacaktı:D

zaten en guzel acıklaması bunların hepsinin birer senaryo olup mecburen olacak olmasıydı.

birde anlamdıgım birsey war.sidious u herkes tanıyo falan.
hicbir jedi cakamıyomu bunda karanlık guc oldugunu,bunun bir sith lord oldugunu...acaba karanlık gucu cakamıyomu bu jediler??[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Lagwagon-Lazy
Sosyal ağlarda paylaş

1 de yoda
Maul ölünce körmüşüz biz meğersem tadında bir cümle kuruyordu.Adam yetenekli abi burunlarının dibinde farkedilmio[signature][hline]Fegro, 10 Şubat 2005 23:42 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Sidious farkedilmiyo cunku yoda'nın agzından:

The dark side clouds everything impossible to see the future is.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

lagwagu şöyle birşey var yalnız.
abuk sabuk şeyler yapan, kendini gençlik heyecanına kapılıp sorumluklarını kulak arkası eden bir çocuğa
"gel senle gidelim lay lay lom, belki düzelirsin orda, sonra jedi master yaparız seni oley negzel di mi" tarzında şeyler söylersen,
daha çok şımarır.
tokat atman lazım, "kendine gel, sana güvenmemizi istiyorsan bunları yapma" şeklinde uyarman lazım. windu'nun da orda yaptığı bu.
olgun birisi olsa bunu "benden nefret ediyorlar" diye düşünmezdi, tersine jedi master olabilmek için daha çok uğraşırdı.

yoksa anakin'in orda yaptığı ve istediği "armut piş ağzıma düş" idi.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki bu kisililk meselesi.yani zaten ben olsam dedim.

ben de ana gibi sabırsız bir yapıya sahibim:)

ben insanım benim boyle bir sabırsızlık gosterme kredim var
ama bir jedinin yeterli sabrı ve olgunlugu gostermesi lazımdı.

walla bone saol kendi tezimi curutmeme yardımcı oldun:D[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Lagwagon-Lazy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mathias, 26 Mayıs 2005 16:03 tarihinde demiş ki:
Millenium Falcon'u kaç kişi fark etti bu arada ? Bir sahnede limana ( binanın içine ) yanaşırken görünüyormuş.

Hayal meyal hatırlıyorum valla, en son geçen cuma gittim unutmuşum, tekrar gidip bi bütün sahneleri ezberlemem lazım =)[signature][hline]Never come near me again..
Sosyal ağlarda paylaş

evet milenyum falcon bi sahnede gozukuyordu. zaten lucas amcada oyle diyo milenyumu koyduk filme diye.
birde filmin başında r2d2 yu cok bağırttırıyorlar. guzel olmamış o olay ama filmin başındaki efekler actionlar fln golgede bırakıyor.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.

[Bu mesaj Endoret tarafından 26 Mayıs 2005 18:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

her corelllia ytv1000 transport modeli milenium falcon deildir ben tabi starwars dm si oldumdan böle konusuyorum o bir film ama hemen heyecan yapmamak gerek[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

tamer karadağlının 2 cümle seslendirme yapmış olmasına rağmen deli gibi basın malzemesi olmuş olması, neden türkler bir yıldız savaşları filmi çıkaramıyor sorusunun cevabını vermiştir diye düşünmekteyim[signature][hline][Magnifying Glass of Gnome Detection] in AH NOW!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 26 Mayıs 2005 19:01 tarihinde demiş ki:
tamer karadağlının 2 cümle seslendirme yapmış olmasına rağmen deli gibi basın malzemesi olmuş olması, neden türkler bir yıldız savaşları filmi çıkaramıyor sorusunun cevabını vermiştir diye düşünmekteyim

My Showland'de galada, film başlamadan önce bi de "Üstün Başarı Ödülü" verdiler..[signature][hline]Never come near me again..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...