Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

eski star warslarda iyi bir senaryo var.
ama ayrıntı yok..

yeni star warslarda iyi senaryo yok
ama ayrıntı var.

ayrıntıyla kastettiğim,
episode 1'de qui gon jinn'in şu uçan böcek gibi tüccarla konuştuğu sahneler,
darth maul savaşı,
deniz içinde dolaşırken canavarlar
vs..

ama tüm bu sahneler derli toplu durmuyor bence.
parça parça.
her parça çok güzel, ama toplanınca garip duruyor..[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

ya 4-5-6'da bi cok olay gizemli oldugu icin insanlar bu kadar etkisinde kaliyolar bana kalirsa yoksa ozellikle episode 2 de gayet guzel bi film. dueller ve efektler bence filmi cokta guzel cekici hale getiriyo, episode 1'de de cok fazla cocuksu oge var ama herifin cocuklugunu gosteriyo napsinlar dogal karsilamak lazim..

o episode 6 daki ayiciklar nedir allahim? resmen cocuk filmi odur

eskileri ovmek yenileri sovmek moda oldugu icin boyle bi kani var bana kalirsa[signature][hline] o_0
Sosyal ağlarda paylaş

said:
green_martian, 28 Temmuz 2004 13:21 tarihinde demiş ki:eskileri ovmek yenileri sovmek moda oldugu icin boyle bi kani var bana kalirsa

Buna kesinlikle katılıyorum. Ben episode 1'i izlerken oldukça zevk aldım. Yeni bölümler kesinlikle eski bölümlerden daha kötü değille.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-

[Bu mesaj MeSh tarafından 28 Temmuz 2004 13:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

episode 6'nın en sevmediğim şeyi o ayıcıklardı zaten..
ha biri çıkar "atmosfer katıyor onun altında bir sürü sembol var, bilmem neye gönderme yapıyor, bu da süper atmosfer katıyor" der tabii saplantı olabilir..

episode 1'deki gungan'lar çok daha başarılıydı bence..[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

eski star wars'lar çekildiği zaman için devrimci filmlerdi, bugünkülerde bilip görmediğimiz birşey yok. bilim-kurgu ortamında geçen orta karar fantezi hikayesi. önemli rollerdeki karakterler, oyuncular vasat ya da altı, iyilerse bile kötü performanslarını sergiliyorlar. (genç anakin rezil özellikle ki başrol yani oha) detaylara gösterilen özenin çeyreğini ana hikayede göremiyoruz..

hani zaten star wars manyağı değilimdir ama eski filmler herşeyiyle marka haline gelmiş yıllardan beri. lucas kabuğuna çekilip sw lisansları satarak köt büyütmek yerine başka filmler de çekerek kendisini geliştirseydi yönetmenlik ve yazarlıkta, o zaman bizi şaşırtacak birşeyler sunabilirdi belki..

şu son iki sw filmine bakıyorum, öyle "hah şudur, işte atmosfer" gibi bir duygu yakalayamadım bazı noktalar hariç ki onları sağlayan da liam neeson ve ewan mcgregor'un kendi çabalarıyla olmuştu..

yani üçüncü filmden de beklentim yok, siz de kendinizi öyle hazırlayın ki daha güzel olursa keyif alın, değilse de kahrolmayın. hani elden gelmez ama.. ;)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 28 Temmuz 2004 14:23 tarihinde demiş ki:
eski star wars'lar çekildiği zaman için devrimci filmlerdi, bugünkülerde bilip görmediğimiz birşey yok.

soylemek istedigim bi noktada buydu unutmusum,
ilk episodelar zamanlarina gore cok iyi filmlerdi ama yeni episodelarda da ayni sekilde devrim yapilmasini beklemek acikcasi bana sacma geliyo
bunun yaninda luke skywalker kadar nefret ettigim oyuncu azdir bakin adini bile bilmiyorum.. bi de ewan mcgregor'a bakin[signature][hline] o_0
Sosyal ağlarda paylaş

said:
green_martian, 28 Temmuz 2004 13:21 tarihinde demiş ki:eskileri ovmek yenileri sovmek moda oldugu icin boyle bi kani var bana kalirsa

*kesin katılıyorum!..
*ya zaten o salak ayıcık dediğiniz "ewok"ları kimse svmez herkes nefret eder..
*ayrıca "luke skywalker"a laf söylenein canını acıtırım ulaaaaaan!!!!!!! :)[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Seni yeteri kadar hatırlayamadık, ama unutmayacağız ruhun şâd olsun, Huysuz İhtiyar..
Sosyal ağlarda paylaş

yeni episode 1 orjinal episode 1 kıvamına olsaydı sizce kaç 10 - 15 yaş arası çocuk giderdi yada beğenirdi. Ben beğenirdim o ayrı 9 yaşıma denk geliyodu mesela 4-5-6. Bu episode 1 e gidip jar jar binks e bayılıp 2. filme gözü kapalı giden çocuk kitlesi geri kalan episodeların fanları hariç en büyük izleyici potansiyeli. Eh bende olsam yeni nesle star warsu öküz gibi zıplayan amcalar artı komik bi abi eşliğinde veririm. Vızır vızır kılıç sahneleri yle rasgele ordu yokeden kahraman velet eşliğinde veririm. Daha ne?

Amcalarıma havale ediyorum.

[signature][hline]Kiddo marka Roketatarlı Muz Kızartmaları Güvenle İçiniz...
Müseccel Marka(C) Her hakkı mahfuzdur...

[Bu mesaj kiddo tarafından 28 Temmuz 2004 22:08 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

kan çıkar bonec.. herkese say söv ama "Luke" olmaz.. "Tanis" olmaz... "Rincewind" olmaz... kan çıkar söylüyorum...

ben baya baya güveniyorum serinin en iyi filminin geleceğine hem atraksiyon bakımından hemde hikaya atmossfer anlatım bakımından[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Seni yeteri kadar hatırlayamadık, ama unutmayacağız ruhun şâd olsun, Huysuz İhtiyar..
Sosyal ağlarda paylaş

Luke Skywalker'i Mark Hamill oynadı. Wing Commander 3-4 ve 5'te de Colonel Christopher Blair'i oynadı ordan biliorum.

Ewok'lara laf edeni saber manyağı yaparım. Phantom Menace Return Of The Jedi'n çeyreği etmez. Ewoklar da gungan'lara benzemez :D Yani iki film arasında dağlar kadar ciddiyet farkı var. İlk iki filme göre biraz daha espri katılmış tamam ama Phantom Menace kadar sırıtmıo.

Phantom Menace'da tek güzel şey Obi-wan, Qui-gon-Jin ve Darth Maul arasındaki saber duel'di. O kadar güzeldiki 2. filmde saber duel varmıydı onu bile hatırlamıorum. Düşünün artık :D[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

sith koyalım die koymucaklar mecburlar koymayı bu savaşı sithler kazanıor
ama bence şey saçma olcak
şimdi bildiim kadarıyla *SPOILER* general grevius mu ne mikçek çou kişiyi ve darth vader hiç duel yapmıcak,4. filmde vader yeni gelen bi eleman olarak olmalı hiç duel yapmadıysa bence millet ondan o kdr korkmaz bilemiorum yane
bi de şimdi çok sith çıkçak onnarın hepsi nası ölcek o garip?[signature][hline]Bivrip Ardenia UO Shard Owner
Ardenia|Arama
Sosyal ağlarda paylaş

abi darth vader jedi council ı yıktıktan sonra 10 sene boyunca falna bütün jediları galaxiedki avlio ya
boba fett falna yardımıyla..

o olayları bi şekilde filme yansıtmalaır lazım yoksa olamz ynai. Bu bilgiyi herkes bilmez 3 ile 4 ü çok güzel bi şekilde bağlamaları şart.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Jedi katliamı olacak zaten abi..Filmin ana hatlarından biri, hatta filmin %70'i falan aksiyon olacak diye biliyorum. 4. bölümde 2 tane yaşlı jedidan başka kimse kalmadığına göre ve Klon savaşlarında görüldüğü üzere 1000'in üzerinde jedi olduğundan falan filan düşünün artık..[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

bence filme yetmicek bak sonuçta vader evet işte sith war bittikten sonra baya bi aazlarına daha sıççak sonuçta isyancılar azcık flm kalcak bunnarı bi filmde verebilceklerini zannetmiorum
ve vaderın dövüşünü hiç görmüceksek o galaxideki jediları avlama hikayesi yalan olcak[signature][hline]Bivrip Ardenia UO Shard Owner
Ardenia|Arama
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 29 Temmuz 2004 01:14 tarihinde demiş ki:
2 yaşlı jedi dan başka kalanlar mutlaka olacak.Ama gizlenecekler.Zaten 4-5-6 da da herkes jediların kalmadığını düşünüyor ama gizleniyorlar...

Abi yapma.. Yoda olurken, tek sen kaldın diyordu. (Yani oyle hatirliyorum izlerim bugun yine)[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...