Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

azmo ya katılıyoru m yenı fılmı cekılmesse en cok ona uzulurum...

ama ben bu filmden çok ümitliyim yani kesin iyi bişeyler çıcaka bence..

epidose 1 bir hataydı onu olmamış kabul ediyoruz ewok ları ve jar jar ı fln yanı hec dıkkat etmem o ok atan kucuk yumaoş ayıalrına :)[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
God, it feels like it only rains on me
Sosyal ağlarda paylaş

İsim pek bir yaratıcı olmuş. Bölüm 6'nın adı da ilk başta Revenge of the Jedi olarak belirlenip daha sonradan öc almak jedi felsefesine ters diye Return olarak değiştirilmiş. Kim bilir belki Lucas'ın içinde kalmıştır Revenge'i kullanamamak.[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin, anakin'in lav ya da benzeri birşeye obi-wan'la olan duel'den sonra düştüğü, bundan dolayi o "oldukça" ileri teknoloji zırhı giymeye mahkum oldugu biliniyor. Resim pek tuhafıma gitmedi benim. Ama fake olabilir tabi birşey demiyorum.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

abi sonuçta Star Wars bu her episode u beni aşırı heyecanlandıran bir film. Episode lar arası şu iyi şu kötü karşılaştırmaları yapılabilir fakat STAR WARS BU!

ismini yazarken bile heyecanliorum OFF![signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

obiwan darth vader duelini kimse gecemez
yavas agirdan alarak combat yapilir sonra obi wan bakti olacak gibi dgil adam en sonunda force olur ehue[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 27 Temmuz 2004 23:44 tarihinde demiş ki:
.. Hele episode II iyice kötüydü hem efekt hem işleniş olarak. Bence phanto menace ın özel efektleri çok daha güzel...

Lucas naaptı ne etti efsaneyi 3. filmde kurtardı yoksa swg ölür benim için...

bunu ilk kez duydum iste hehe

azmo, yanliz diilsin 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

phantom menace da jar jar binks gibi bi disney elementi varken nesini seversiniz anlamıyorum.. tabii umarım o yüzden sevmiyorsunuzdur ? :D[signature][hline]I am all, but what am I?
Another number that isn't equal to any of you
I control, but I comply.Pick me apart, then pick up the pieces
I'm uneven
Sosyal ağlarda paylaş

3. filmde kurtarır mı diye şüpheye düşmüş biri.. Şöyle demek yerinde olur bence: Aksiyona ve dolayısıyla Lightsaber'a doyacaksınız.

Edit: Filmi ben çektim ordan biliyorum :P[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-

[Bu mesaj MeSh tarafından 28 Temmuz 2004 09:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arcane 6. filmde de tedy bear kılıklı yaratıklar vardı jar jar en azından bir karakterdi. 6 filmde o tedy bearlardan bir orman dolusu vardı. Ve de tam techizatlı stormtrooperları taşla sopayla yeniyorlardı. Şimdi bu öğeler 6. filmi çocuk filmi yapmıyorda ilk filmdeki jar jar mı çocuk filmi yapıyor? hee bir de anakin diyeceksin de anasının karnından 20 yaşında çıkamazdı herhalde.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 28 Temmuz 2004 01:23 tarihinde demiş ki:
ama yeni episode lardaki lightsaber duel ları hiç birşeye değişmem, gelişen teknoloji ve stunt-manlik sağolsun :P

said:
Bivrip, 28 Temmuz 2004 01:38 tarihinde demiş ki:
bence gelmiş geçmiş teknik açısından en ii duel darth maul duelidir!

star wars episode 1'i çok sevmemin darth maul ve qui gon jinn'in çok büyük etkisi var..
ilk üç filmi izlemiştim de fazla sevmemiştim.[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

abi eskilirde hikaye var... atmosfer var üstüne üstlük efsaneler..

ama ep.1 de hiç biri yok.. efektler güzel gungan savaşı fln çok şık ama abi jar jar nasıl bir karakterdir??? zaten klon savaşını başlatarak kişiliğini karakter kapasitesini ortaya koyuyor.. ama darth maul duel'i ayrıdır... ödüllü fln zaten o...

ep2 bence baya baya iyidi aslında bir iki yer var insanın gözüne takılan ama filmin akışı sırasında fark etmiyosun bile..

bence 3 süfer olacak[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Seni yeteri kadar hatırlayamadık, ama unutmayacağız ruhun şâd olsun, Huysuz İhtiyar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...