Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alpay Galatasaray'da

Gigabyte

Öne çıkan mesajlar

song milli takıma gidicek,uzun bi süre oynayamayacak
o yüzden alpay'ı almak istiyo gs
büyük ihtimalle de alırız,tabi yararlı olur mu olmaz mı bilemem=)[signature][hline]Angelus/Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

İnşallah gelirde İnönüye çıkar o.

Hahaha çok zevkli olucak.Sanırım Türkiyeden kaçan ilk futbolcu olarak tarihe geçicek.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

song giderse gs defansı buyuk bır yara alır.Alpay onun yerını dolduracak bır oyuncu asla olamaz.[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Yönetebilecek kudretin yoksa,beynini sana boyun eğdirene ;
Uğrunda ölebilecek bir amacın yoksa,aşkını nefretine sat...
Sosyal ağlarda paylaş

Song'un kariyerine baktığımız zaman çok fazla takım değiştirdiğini görüyoruz..Bu konuda pek istikrarlı değil umarım GS'de kalıcı olur diyordum ama performansında ciddi bir düşüş var kademe anlayışı kaydı adamın...[signature][hline]D'akmor
so 80's
İnanmıyorum Mike!Gerçekten karın kaslarını mı çalıştırıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Alternatif olarak alinmasi gundemde zaten as olarak dusunulmuyor... ama milli takimdaki iyi oyunuda hic goz ardi edilecek gibi degil. Alinmasi gundemde olan 2 oyuncu daha varmis ama isimler belirtilmiyor... Heinze eger kalan maclarda asiri bir performans sergilemezse elveda diecek onada...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patos, 08 Kasım 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
galatasarayin sitesi derken, eger bahsettigin galatasaray.com ise, orasi kolpahaber sirketinin sitesi, resmi site degil.
www.galatasaray.org resmi site ve orada bole bi haber yok.

antu.com'da da her sene roberto carlosu transfer ediyor fb. taraftarin ve yine ayni kolpahaber sirketinin sahibi oldugu fenerbahce.com un haberlerini her okuyan buraya yazarsa, zaten futbol konusuldugu yok, yandik demektir.

haber dogru olabilir, ama resmi kaynaklar olmadikca yeri paticik degil.

futbolda olasiliklari konuşmayacaksak, maç skorlarini ve muhtemel 11'i falanda tartişmayalim. Resmi skorlar belirlenene kadar o maç topicide açilmasin. Kimse kafadan 2-0 aliriz demesin. Ligin ilk yarisinda kimin lider bitirebileceği de tartişilmasin. ilk yari bittikten sonra sadece haber bülteni gibi verilsin.

Futbolun güzel olan tarafı olasılıkları tartışmaktır be abim.. Bunun da yeri paticiktir.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-

[Bu mesaj MeSh tarafından 09 Kasım 2005 01:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

muhalefet olmak icin sacmalama modasi basladi burada..
mesh..
topic nedir? Alpay Gs'de.
bu bir olasilik mi?
topicin icerigi nedir? hayirli olsun, faydali olur ya da olmaz.
bunlar bir olasilik mi?
diyecek laf bulamiyorum ki, olasilik bile olsa evet yeri paticik degil bana gore. bu yorumumu yapabilme olasiligimda doguyor bir pati olarak.
ayrica gsnin taktigi 4-3-2-1 olmalidir ya da olabilir tartismasini yapmakla, x gs'de, y fb'de nin tartismasini yapmak ayni kefedeyse yine diyecek laf bulamiyorum.
topic gs alpay ile ilgileniyor, konuda gs nin hangi futbolculara ihtiyaci oldugu, bunlardan birinin alpay olabilirligini tartisma olsa, buyurun hepberaber tartisalim.
ama alpay gs'de deyip, bununda resmi kaynaklar gosterilmeden, kolpahaber sirketlerinin yaptigi haberleri gercekmis gibi gosterip, ustelik alpay cikip ulusal bi kanalda roportajinda asla turkiye ve gs e gelmek istemiyorum dedikten sonra paticik e yazilmasi. paticik in kolpa seylerle dolu olmamasi gerektigi icin yanlis.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

patos.. sürekli yapilan muhafeletlere oldukça karşiyimdir. hoşuma da gitmez. Senin burda yaptigin şey de "pati überdir, bunun patide yeri yok." bana göre muhalefettir. Bende buna karşi çikiyorum. Patide herşeyin (terbiyesizlik yapilmadikça) yeri var. Bir oyuncunun gelebilme potansiyeli varsa, ve bu "gelir veya gelmez" olarak tartişilmişsa. Bu konunun burada yeri var demektir. Haber kolpa olsun olmasin. Ben "henry 2006'da fb'de" topicini zevkle okudum mesela. Güldüm, sinirlendim vs vs.. Burada da aynı şekilde tartişilabilir..

"haber bülteni resmi kaynak değildir." haber bültenlerinde çikan kaç şeyi paticiğe yaziyoruz? Araştirsak senin bile yazdigin birşey çikar. Saçma sapan konuşuyorsunuz bi de zeytinyağ gibi üste çikmaya çalişiyorsunuz. Tebrik ediyorum..

Ha topic ismini düzgün yaz, şunu bunu şöyle yap falan demekte sana düşmez. Buranin yetkilileri var. Gerekli gördükleri şeyleri zaten editliyorlar bi şekil. "Daha iyi bi pati için el ele.." modundaysan da eflatun patiye falan katil ne bilim. Yani 2-3 yildir bu forumda ilgilendiğim yerleri okuyorum. Sizin gibi "bu böyle olmaz, bunun yeri bura değil" vs vs.. diyen adamlar genelde insanlari boşu boşuna geren adamlar. Size ne yani topici nasi açtiysa..[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

Alpay bildiğim gibi FB'li bir adam, yani gönül verdiği takım GS'nin en büyük ve ezeli rakibiyken bu adamın GSye çok yakışacağını sanmam. Ama gelirse de bence ilk 11de yeri hazır. Herkes Song'un yerine koymuş alpayı da, Tomas'ı gayet güzel kesebilir Alpay, bunu düşünen dile getiren çıkmamış. Ha kısaca gelirse iyi olur gelmezse de bir kayıp olmaz ama bence.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tony_montana, 11 Kasım 2005 22:09 tarihinde demiş ki:
hakan 34 yaşındayken dayanıyo alpay 32 sinde hayli hayli dayanır

Kaldı ki Hakan forvet Alpay defansın göbeğinde. Defans oyuncusunun (sağ-sol bek olursa gerçi yine genç tercih edilir) ve kalecinin yaşı olmaz.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

olur olur 37 yaşına kadar ne kadar yaşlı olursa o kadar iyi çünkü tecrübeli olması gerek her zmn kalecinin. bu arada alpayı çok isterim ama son isviçre maçında berbat oynadı. gelirse 2-3 yıl rahat rahat yeter de artar bu ligde.[signature][hline]Ver elini sonsuza. Al beni dünyadan..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 11 Kasım 2005 23:14 tarihinde demiş ki:
said:
tony_montana, 11 Kasım 2005 22:09 tarihinde demiş ki:
hakan 34 yaşındayken dayanıyo alpay 32 sinde hayli hayli dayanır

Kaldı ki Hakan forvet Alpay defansın göbeğinde. Defans oyuncusunun (sağ-sol bek olursa gerçi yine genç tercih edilir) ve kalecinin yaşı olmaz.

kalecinin yaşı olmaz +1
taffarel örneği
defans : popescu örneği (yaş olmaz)
taş gibilerdi taaaş[signature][hline]RunUo Manager
Sosyal ağlarda paylaş

ya ölü futbolculara ne kadar meraklıyız , alt yapımızdan cikan genc hizli gelecegi olanlari almak yerine , 1 - 2 sene oynadıktan sonra bastonla gezicek futbolcuları oynatıyo tr deki klupler . yani gs icin alpay da hakan sukur de ne bilim ergunde bunlar oynadikca basari elde edemez avrupayı kafadan geçte futbol bakımından kötü ligimizde bile cok sey yapamazlar[signature][hline]HOROZLU SPOR
GAGA LARIZ ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...