Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BOSS Drop item siLmişLer

TaLkative

Öne çıkan mesajlar

benim K.o geLmeden önceki Artı Elakiler orc olduğunda almıştım ben o Lycoan u +7 di k.e geldi dupeLer ve bankadaki tüm İtemler silindi paraLAr felan nasıl silindi hala bilmiorum ama hala çok üzgünüm :( :( En az 10 - 15 aylık Kaç defa dupe wipe oldu bu zamana kadar Geldik Türk Gm çıktı 2 gün önce sıçtı attı oyunun içine :S kafasına göre item silmişLer sanki Thorn kağıdı gidermi hade onu bırak +5 spear gloves gitmiş merchanttan 5 milyona almıştım onudamı dupelediler ? :S[signature][hline]Impossible İs Nothing

Np: 210 k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 09 Kasım 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
said:
polifonik_osuruk, 09 Kasım 2005 19:34 tarihinde demiş ki:
said:
KiMBUPiSLiK, 09 Kasım 2005 19:07 tarihinde demiş ki:
poli Sen hala ortaliktamisin lem :D

asfdadffadf evet yaw hala burdayım xD

SeN Alew Aliyomusun Kibrit Cakinca ahahhaha

bilmem sen? xD[signature][hline]server:Ares
Level 62 %1 (Daha düşer bu artmaz xD)
Elemental lord
Np:85k+
Clan:Owned_By
QUIT K.E BYE BYE ALL...
Sosyal ağlarda paylaş

legit olduğuna inanarak aldığım
+7/12str shell pouldronum(::Ken:: den almıştım)
+7/12str shell helmetım(Nancy den almıştım)
ve +9str küpe ve ellerimle 3x+10str beltden yaptığım(+10ları satın aldım tabi) +12str+1hp beltim silinmiş
char üstündeki ve inndeki bir miktar nakit+18gb aynen duruor.
14 sayfa forumu okuyunca anlaşılıorki dupe veya değil bir sürü item silinmiş. bence düpedüz rastgele bi dupe wipe olmuş.

sonuç olarak giden itemlarıma üzülmüştüm çünkü çok saatlerimi harcadım moradonda o parayı yapmak için.bosslar vs cabası.
ama herkesten silindiyse ,heleki o merchantlarda satılan +3 uniqueler falan silindiyse ne ala deyip birazda sevinmiştim. sonra clan chatten bloodfist isimli arkın yazısı geçince hasi.tir dedim yine . aynen şöle diordu:
'şuan cafedeyim ve arkadaşlar 8. dv+7 yi dupelediler'
Sosyal ağlarda paylaş

said:
manicodil, 09 Kasım 2005 20:57 tarihinde demiş ki:
legit olduğuna inanarak aldığım
+7/12str shell pouldronum(::Ken:: den almıştım)
+7/12str shell helmetım(Nancy den almıştım)
ve +9str küpe ve ellerimle 3x+10str beltden yaptığım(+10ları satın aldım tabi) +12str+1hp beltim silinmiş
char üstündeki ve inndeki bir miktar nakit+18gb aynen duruor.
14 sayfa forumu okuyunca anlaşılıorki dupe veya değil bir sürü item silinmiş. bence düpedüz rastgele bi dupe wipe olmuş.

sonuç olarak giden itemlarıma üzülmüştüm çünkü çok saatlerimi harcadım moradonda o parayı yapmak için.bosslar vs cabası.
ama herkesten silindiyse ,heleki o merchantlarda satılan +3 uniqueler falan silindiyse ne ala deyip birazda sevinmiştim. sonra clan chatten bloodfist isimli arkın yazısı geçince hasi.tir dedim yine . aynen şöle diordu:
'şuan cafedeyim ve arkadaşlar 8. dv+7 yi dupelediler'

Yea Still make dupe Birisi söledi ^^[signature][hline]Impossible İs Nothing

Sosyal ağlarda paylaş

Komik bir arkadaşımın charıyla oynuyordum arada bir girip az önce girdim baktım bankasındaki +5,+6 takılar tüm parası tüm chitinleri silinmiş ne güzel.

Belki bana kızıcaksınız,bel ki mazeret değil BuRiAL in üzerinde tank olduğum hq dropu warior earring,df dropu dimond ring ve sq dropu white dragon nex silinmişti

That's why ppl duping[signature][hline]Yıllardır Türklerin Kanayan Yarası
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 09 Kasım 2005 14:40 tarihinde demiş ki:
Rol Warrior pendant ım Priest pendant +1 silinmiş...Ayrıca Pad ve Helmet gitmiş +7 shell ve 250m nakit para...

Clan item i olan glass belt duruyo ayrıca shard larımda yerinde rol felanda yerinde diğeri yani

Buarada silinen rol ü greyhawk dan almıştım sakın o adamla muattap olmayın dupper ın teki şerefsiz ve bana boss drop demişti...

Ben pek bi zarar görmedim :S

selam bugs
benim verdiğim ROL duruyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaLkative, 09 Kasım 2005 11:13 tarihinde demiş ki:
Elinde Lycoan Olan varmı ?

ServerdakiTüm lycoan LAr gitmiş :@

Diezde benim lycaon +7 duruyor sadece thorn kagıdı gıtmıs :)[signature][hline]Nick : The_sTRom
Lvl : 69
Nation : El-Morad Arch Mage
Clan : PositivE
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

re+1 ve kasadaki cash gitmiş... manasız... bunları geçtim de kasadaki 5 adet taliayı neden siliyorsun spear def olanları? deg ve clubler duruyor... mantık dışı... zzzzzzzzzz. bir kulağa dex+5 taktım nefis durdu. tavsiye ederim. diğer kulak silinmemiş assssshjhgasjhgjsgja[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: Mohikan da takılıyoz bir süre... güle güle w00t
Server: Ares
Durum: 70 mi olsam charı mı satsam?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 09 Kasım 2005 23:58 tarihinde demiş ki:
re+1 ve kasadaki cash gitmiş... manasız... bunları geçtim de kasadaki 5 adet taliayı neden siliyorsun spear def olanları? deg ve clubler duruyor... mantık dışı... zzzzzzzzzz. bir kulağa dex+5 taktım nefis durdu. tavsiye ederim. diğer kulak silinmemiş assssshjhgasjhgjsgja

Senin KulakLAr sorunlu Dior herkez walla :D[signature][hline]Impossible İs Nothing

Sosyal ağlarda paylaş

said:
EiffeL, 10 Kasım 2005 00:05 tarihinde demiş ki:
İyi oldu oyun temizlendi ama millet oyunu bırakıcak ve yeni online oyunlar bulucak k.o nun modası geçiyo gibi ...

Eminmisin oyunun temizlendiğine?İyi olduğuna yada yaptıkları saçmalamanın bir işe yaradığına?Şu başlığı oku o zaman;

http://forum.paticik.com/view.php?id=155797[signature][hline]Yıllardır Türklerin Kanayan Yarası
Sosyal ağlarda paylaş

beyler benımde dupe olmayan ıtemlerım gıttı ve ben arastırdım bıraz su sonuca vardım bu dupe sılınmesı deıl dupelerı sıldıler orası tamam dupe olmayanları da sıldıler nıye dersenız cunku power up store satısları baya bı dustu ve power up store ıtemlerının de dupelerı yapılınca daha da dustu satıslar satısları yukseltmek için yanı sılınen ıtemler gerı nasıl yapılır buff scroll ac scroll alacaksın satacaksın bunu de power up store den yapacaksın bu sayede oyun para kazanacak ve gmler de bundan pay alacak bu kadar kolay sonucta satısları yukseltmek ıcın boyle bır oyun oynadılar bıze ama pısman olacaklar buna sımdıden 20 arkadasım oyunu tamamen bıraktı 62-63-64 ve daha ustu bıle var bırakanlar...[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Sosyal ağlarda paylaş

ama şu da bır gercek dupeyı hala engelleyemedıler bırılerı yapmayı becermısh dıes de rol+2 rol +3 rom+3 wp+2 pazara gırdı bıle ama kım alır bılmem bu kadar acıdan sonra :P[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Sosyal ağlarda paylaş

Evet beklenen an geldi ve dupeler silindi. Ben çok sevindim silinmesine. +8 shardlarla labada lubada gezen adamların elinde sb görmek hoşuma gitti. Bendede silinen itemler oldu ama yinede durumumdan memnunum. Yalnız üzüldüğüm legit boss droplarımızı satarak pazardan aldığımız itemler sayesinde legit kasarak item kaybı olan insanlar olmamız. YasYas_Ex le ben o kadar boss kestik dm kestik fallen kestik. Upg bilmediğimiz için satıp pazardan bize gerekenleri aldık.

Armas2 den kaybımız olan itemler_________
+7 mirage dagger gitti(pazar malı 400m verildi)
pp gitti(pazar malı 850m verildi.)
+8 chitin pad(oyunu bırakan arktan miras)
+7 chitin gauntlets(pazar malı 350m verildi)
+6 chitin pads(pazar malı zamanında 40m verildi)

YasYas_EX___________
+6 shell pauldron(pazar malı sanırsam 750m)
+2 lupus pendant(pazar malı fiyatı bilmiyom)
+7 raptor(20 gb civarı para verdik. Marquasfasg77 den aldık bi araki pisco sour lideri.)(Umarım çıplak geziyodur.)

Biz bu itemleri almak için g.tümüzü yırttık. Bi kaç gün full harpy kestik mirage daggerlar çıkarıp sattık. Fallen kestik shell eldiven çıkardık sattık. Dm kestik shell ironx ıvır zıvır çıkardık sattık. Boss kovaladık shell elixir ironx uniq amulet complete vsvs çıkardık sattık. LYCAON STAFF çıkardık sattık. Kaç kere yattık zaman harcadık bunları kasmaya. Bizde dupe yapmayı öğrenip itemleri çekmesini bilirdik elbette ama yapmadık kastık legit olalım diye. Pazardan alınan itemlerimiz gitmesine rağmen durumumuz iyi sayılr. YasYas_Ex e deep scar +7 alabilirsek tekrar dm keserek toparlayacaz. Armas2 de de kaybımız yok sayılılır. Şimdi şunu söyleyecem.
UMARIM BİZE BU DUPE İTEMLERİ SATAN İNSANLARIN CHARLARI ÇIPLAKTIR VE GELİP BİZDEN ABİ YARDIM DİYE PARA DİLENİRLER. BENDE O İNSANLARA 2.5 ÇEKECEM.
Şimdi vize zamanım oyun oynayamıyorum. Haftaya cuma gelicem o zaman oynu zevki ile oynayabilecem.

Bu arada cidden legit kasıpta item kaybeden arkadaşlar için çok üzgünüm :(.
Saygılar... Yazımı hoş görünüz...[signature][hline]I gladly obey.
Sosyal ağlarda paylaş

Yakın arkadasımdan War.Cht.Shell Pads +1 almıstım dupe olmadıgı kesin.Shell Pads i +7/12 STR yapıstım ve kullanıyordum.Silinmiş:( silinen bir tane ıtemım var bıras uzulmustum ama ark.larıma baktıgımda ıse herkes cıplak kalmıs buda komık gelıyor kulaga ama benım arkadasımın sundries den aldıgı wolflar bile silinmiş.Çok komik cook.Dupe olanda olmayanda silinmiş diyorlar alakasi yok dupe olmayan ıtemler sılındı bir cok dupe ıtem hala oyunda mevcut arkadaslar.Bu durumda Up grade oranının artıgını gözlemledim bir tek.Drop oranında bir degişim varmı bilmiyorum.kolay gelsin herkese.
Sosyal ağlarda paylaş

walla cypherda bildiğim kadarıyla elf belt orj. çok az ben 999mil e almıştım silmemişler ama sağ kulağımdaki dex+9 küpe we dex+9 pendant gitmiş 14gbye aldığım ıb+7 gitmemiş(ıb+720gb) bence gm en doğrusunu yapıyo artık tradeden sonra tpden geçmek için 2dk beklemek gerekiyo HELAL OLSUN GM (elf beltde boss drop ama silinmedi) bence bizim gm (blackfukkametal) en iisni yaptı cypherın alayı dupe çünkü KUTLUYORUM GM SENİ......[signature][hline]lvl-60
clan-Theothers
np-14xxx
kasar hood
Brc_GoNDoR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...