Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BOSS Drop item siLmişLer

TaLkative

Öne çıkan mesajlar

Rol Warrior pendant ım Priest pendant +1 silinmiş...Ayrıca Pad ve Helmet gitmiş +7 shell ve 250m nakit para...

Clan item i olan glass belt duruyo ayrıca shard larımda yerinde rol felanda yerinde diğeri yani

Buarada silinen rol ü greyhawk dan almıştım sakın o adamla muattap olmayın dupper ın teki şerefsiz ve bana boss drop demişti...

Ben pek bi zarar görmedim :S
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 09 Kasım 2005 14:34 tarihinde demiş ki:
duped coins bulasanlarin paralari silinmis yanilmiyorsam.
Lol pazarda item satip biriktirdigim para duped ?
benden satin alan adam duper sa ben napabilirim?[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / TryAgain
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 09 Kasım 2005 14:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zzz, 09 Kasım 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
:-O

Şaka canım :) dupelasam 450m mu dupelarım olan param oydu oda gitmiş.

Coin dupelama diye birşey olduğunda sanmıyorum. GB desen 1 tane bile yok, 1 aydır 1 tane bile item alıp satmadım dupe korkusundan. Özetle GM ler işin kolayına kaçmış biraz. Server başından beri kullandığım crimson setimden 2 parça silmişler mesela ama +8 MS kaynıyor Beramus hala.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:170.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

WE x2 gitmiş
WP gitmiş
Raptor +7 & giga +7 gitmiş.
Scroll ları silmişler.
para gitmiş 2gb.
shell boot +7/12 ile shell pad +6/10 gitmiş
dier sheller ve
elf belt, skeleton belt, iron belt, Diamon Ring x2 duruor[signature][hline]Bir zamanlar KO vardı...
Nick : Oosjo_
Clan : LasombrA
Job : Blade Master
LvL : 6x
NP : 50xxx
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

İyiki bu silinmeden sonra yeni itemları 1 haftada dupe yaparak toplıyabilicek ve hiç bişey olmamış gibi yoluma devam edicek kadar yüzsüz ve şerefsiz değilim...

Sözümü üstüne alınıcak bi kişi olmıycağından da eminim...

Not: Kimseye yönelik söylemedim içimden geldi![signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde 500 tane stone of life mi silmişler Ne alakaysa (:[signature][hline]___________________________________
Server: Xgenon
Charname: _DarkReIgN
Irk: Karus
Job: Assasin
Lvl: 61

* HACKED *
------------------------------------
Server: Xgenon
Charname: BabyBaby
Irk: Karus
Job: Priest
Lvl: 60
cLan: - (Kısmet) -
Np:27xxx

ACTİVE
Sosyal ağlarda paylaş

itemlar silindide ne olduki a.k.moradonda 1.8m e bus satan 2-3 tezgah acmislar hemen
bu oyuna emek harcanmaz ya .ben hicbir dupecuye kızmıyorum artik en dogrusu.onlarin itemlarida silindi bize sattiklarida 1 haftaya ayni itemlari alcak herifler ama biz 2 ay daha kasariz bi shard +7 icin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KS_er_SAPI, 09 Kasım 2005 16:54 tarihinde demiş ki:
akılları sıra İtemleri tradeden verince 3 dk boyunca tp lenmiyorsun ee başka yöntemler var tabii .. burda sölemiceğim isteyen olursa tabiki sölerim ama çok kızdım..

HeR TürLü şekilde Bu serverda dupe yapan biri Var ::iso:: ,
kimse önüne geçemeyeceğini biliyorum[signature][hline]Impossible İs Nothing

Np: 210 k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GaijinRocker, 09 Kasım 2005 16:49 tarihinde demiş ki:
ben greyhawktan bu zamana kadar aldığım hiç bi item silinmedi bugs greyhawk legit item satıyor sen dupelediysen senin sorunun ama o adam dupe satmıyor ben oyuna başladıgımdan beri greyhawk shop orda ...

dupe satmior die bisey yok,sen denk gelmemishsin. adamin USKO forumlarinda aciklamasi soyleydi:
ben pazarda ucuz buldugumu alirim pahaliya satarim.Hangisi dupe hangisi degil die kontrol etmiorum benden aldiginiz item silinirse bilin ki ben sadece alip satiyorum.

Ben de o adamdan item aldim ve konushtum moradonda pm den de ayni sekilde soylemishti. Shell aliordum legittir umarim demishtim sen bayagidir oynayan birisin boyle dupe falan yapmiorsundur demishtim.
Onun cevabi da yukari da yazdigima yakin birsey olmushtu.[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...