Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BOSS Drop item siLmişLer

TaLkative

Öne çıkan mesajlar

said:
forrazzi, 09 Kasım 2005 13:48 tarihinde demiş ki:
Şu an SS le oynayan moron bi arkadaşımız olan trelaeimai.Bidas oynamıyor artık SS le ve SS'in o ünlü itemları da Bidas da şuan.
bidas da ayri bi moron ya nese..[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / TryAgain
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yalaninizi, 09 Kasım 2005 13:49 tarihinde demiş ki:
said:
KiMBUPiSLiK, 09 Kasım 2005 13:41 tarihinde demiş ki:
x2 +1 warrior earrng

glas Belt

+1 roc

+1 lycaon pendant

lycaon +7

+7 3 parca Warrior Shell (2 si kendi upgradem)
+7 Raptor (kendi upgradem)

lol sen complate iken bi spikeye 1700+ dammage alıordun simdi papersin ve 800-900 dammage alıosan duper olduunu ki kendinde sölemişdin kimsenin aglamasına gerek yok

Olm Ben item Dup edim Giymem Aptalmiyim ZamaninDa 3 Char GB ARSivim Vardi Ama HicbiZamn item Dupeleyip piyasaya Atmadim KE De hic Dup Yapmadim[signature][hline]n00b
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım ib +1 almıştı allahtan ki silinmemiş :) ben diodum adam +1 ler idüpeliyip satıodur falan die ama arkadaş haklı çıktı hiç bişey düpe diilmiş o adamadan aldığı :S[signature][hline]Clan : _OceaNs_
lidır : nonono
sörvır : çipır
levıl : 5x
nik : AmidoN(banned):hrr:
yeni nik : dontDoThat lvl : 5x
mesleği : Hunter-Archer
Sosyal ağlarda paylaş

Talos tan benim bildiğim kadarıyla Belt çıkmaz Pendant veya Necklace tarzı unique itemler çıkar :S[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 136.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoeyRamone, 09 Kasım 2005 13:53 tarihinde demiş ki:
Talos tan benim bildiğim kadarıyla Belt çıkmaz Pendant veya Necklace tarzı unique itemler çıkar :S

Hahaha, ben karıştırdım, daha fazla irdelemeyin :D[signature][hline]****
**

[Bu mesaj Murtaza tarafından 09 Kasım 2005 13:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ironi, 09 Kasım 2005 13:39 tarihinde demiş ki:
abi kitties de ki cogunun uniqleri duruo adamlarda ki butun silahlar duruo aglayanlara bak cogu biz

Clanda itemi kaybetmeyen tek kisi yok. Isiloon'dan düsen drop ROL bile silinmis adamda ..[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

post flood yapmak istemiyorum ama birşey daha takıldı kafama.
silinen itemler ve alınan paralar illegal olduklarını gösteriyor (teknik olarak) madem öyle web de gözümüze sokar gibi kuralları türkçe yayınladılar. şöyle yaparsanız böyle yaparız gibisinden. peki bu kaybı olanlar banlanacakmı yada uzaklaştırılacakmı şimdi.
ortada suç aleti varsa suçluda vardır ki o yazıda suçun cezasıda yazıyordu.
buradaki arkadaşların ban yemesini kesinlikle istemem ama bu GM lerin aptallıklarına dikkat çekmek istioyrum.[signature][hline]nm:R0AD_RuNNeR
lvl:5X sin
cln:pro_soft
NP:+-100
Nation:El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

gitti güzelim itemler :/[signature][hline]Kendi yalanlarınıza inanmadığınızı gözlemledim.
Dürüstlüğünüzü özlemledim.
Şiirlerimin yaralı ruhunu çay misali demledim içtim.
Cezalarımı çektim,büyük hatalar yolundan depar atarak geçtim.
Özgürlüğüm için yatırım yaptım,baatıl inançlara baatıl rhyme yazdım
Sosyal ağlarda paylaş

piyasada +3 rollar war dı bide isiiloon dan dusuyo diyosunuz ulan temple kutusu yok 2 aydır hell breaker +8 war piyasada gm ii yapmış bence ama 54 57 kagıdınuı silmesi buyuk saçmalık bide skil buga çözüm getirse helal olsun onlara
ama kurunun yanında yaşda yanar millet 5 ytl e gb satarken su forumda 1 kişi bunun topic ini açmadı
ayrıca dupe olmauan itemleri silinen arkadaslara geçmiş olsun bidaah dupe wipe olmaz heralde olursa da bu gm lerin acizliğini gösterir
iron necklace talosdan cıkıo diyosunuz peki +3 yapmak için en az bi 10 tane lazım trinaları saymıyorum bile
bu kadar iron necklace i yakmak hanig baba yigidin harcı trinaları saymıyorum bile 400 talos kesmek lazım 10 tane in için
Sosyal ağlarda paylaş

alıntı yapmama gerek yok hepinize tek cevabım var
unutmuş olabilirim ve/veya bilmiyo olabilirim ama sizin gibi dupe yapıp gelipte legit itemlerim gitti deyip burda ağlamıyorum. sonuçta hiç bi zaman iron nec. kullanmadım kullansaydım gidipte bakardım belki neyden çıktığını sonrada gelip burda söylerdim tek başıma SQ kestim drop item hatta 56465456456 tane kestim 5645656 tane çıktı anca 5142 tane +3 iron nec. yapabildim diye.
Neyse Sonuç ortada kimin legal oynayıp kimin illegal oynadığı belli.(nokta)[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 136.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ya en psikopat boss bence Atilla atilladan ben shel pads (war rog priest) giga 2 el tel el iron bow ironx elixr salamander hatta wood staf bile drop aldım[signature][hline]Ne KaDar BilirSen Bil ,Anlatabildigin Karşındakinin Anlayabildigi Kadardır(Mevlanadan)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...