Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Role play destekleci scriptler (+ yapay zeka)

PainLover

Öne çıkan mesajlar

emin olki bu sunucuların hepsi açılırdı ama ugrasmazlar kapatırlardı bu kadar tutunamazlardı.

nbl scriptinden oncede sunucum vardı ve sonrada oldu. eminim ki bu açan adamların coguda bi yerlerden temin edip acarlardı. önemli olan ilgi merak.

halen sunucu yüzlerce sunucu acılmasını yanlıs bulanlar var. helal olsun :-)[signature][hline]İşte Hizmetlerim
1- Web Tasarım ve Hosting
2- Ucresiz @chaos.gen.tr Mail
3- Online Oyun Tanıtımları
4- Evlenilcek Kız Aranıyor

[Bu mesaj Tcpip tarafından 06 Kasım 2005 01:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ne zaman güzel güzel tartışabilicez? insanları, serverları, o daha iyi script yazdı, hayır babam daha iyi yazar, yok o benden çaldı, bu benim scriptlerimi kullandı kavgasından vazgeçseniz? bazen saç başa kavga etmek / edenleri izlemek zevkli oluyor ama hani başlığı ilk açan arkadaşın sorusu yönünde gitse keşke? hı?[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds.
Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

*!Çaktırmadan konuya döner*

Role play scripti mi olurmuş ne koysan rol yapar yapacak olan gibi geliyor.

ama çeşitli sikrip düşünürsek
meselaaa
1- yaratıkları konusturabilirsin (kim bu hazinemi çalmaya çalışan :-) )
2- yok Palantis in kılıcı yok Yildiznigmeti kolyesi vs.
3- Gercek (uo'da ki) elfce büyü sözler hoşuma gitmişti.

gelmiyor aklıma :-)[signature][hline]İşte Hizmetlerim
Sosyal ağlarda paylaş

thelebgra kavga edenler kim acaba anlayamadım?

said:
Tcpip, 06 Kasım 2005 03:33 tarihinde demiş ki:
Role play scripti mi olurmuş ne koysan rol yapar yapacak olan gibi geliyor.

role play sadece oyunda
Merhaba - Teşekkür Ederim
gibi yazılar yazmakmıdır? Eğer oyuna stat deed diye dandik bir scp koyarsan rp falan kalmaz.adam statlarını deed'den seçtikten sonra Merhaba yazsa ne olur yazmaza ne olur..
Ama sen scriptlerle oyuncuyu rp ye zorunlu kılarsan o ister Merhaba yazsın ister mrb yazsın sonuçta oynadıgı oyun rp ye dayalı olur..
Sosyal ağlarda paylaş

rp oyunu yaşamaktır stat deed varsa bunun varlıgını kabullenmektir. bu kagıt büyülü kullandığın zaman güçleniyorsun gibisinden de kabul edebilir yada allah vergisi diye kabul eder.

script ile oyuncuya rp yi zorunlu kılmak bu komik :-)[signature][hline]İşte Hizmetlerim
Sosyal ağlarda paylaş

Diyelim sen serverında krallık sistemi oLsun istiyorsun. Krallar olsun istiyorsun.. Eğer buna dair script yazmazsan forumlara :
" Kralınız Osmandır. Bundan sonra ona itaat ediceksiniz. ona göre rp yapın " dersen adam sence ne kadar saglıklı rp yapar?? ama scriptini yazarsan adama Krala dair yetki verirsen mecbur itaat etmek zorunda kalıcaklar. Yani senin dedigin gibi " kabullenmek " zorunda kalıcaklar....
Sosyal ağlarda paylaş

ters mantıkla anlatayım

rp yapmak isteyen bir userim

oyunda kral secildi. script lazım mı benim rp yapmam için giderim yaparım rp mi.

ben script gereksiz demiyorum da rp scripti diye bişey olmaz. yaparsın krallık scriptini ama bu rp scripti değil krallık sistemi scriptidir.[signature][hline]İşte Hizmetlerim
Sosyal ağlarda paylaş

tcpip haklı sisteme ne gerek var, adama bi title eklersin Briain Kralı diye, millet itaat eder. ama tabi kral düşürme, şehir kuşatma vb olaylar olursa scp gerekir.[signature][hline]Fistan, 24 Eylül 2005 16:09 tarihinde demiş ki:
peki o zmn tüm hayvanları yavşaklaştıralım hiç vahşi hayvan kalmasın
Sosyal ağlarda paylaş

Chaosla Order Kapısırken Scp Kullanılıyormu yoo sonuçta oda rp oluyor.

Rp scp si biraz mantıksız ama Rp nin içinde yer alan bazı olaylarda scp gerekli. örenegin pwpde attan düşcek ayagı kırılcak 5 saniye kıpırdayamıcak :P[signature][hline]««« Dº¨G¨áN »»»
~~~~~~~~~~~~~
Bizimle Ugrasmak- [ G ] üven [ Ö ] zveri [ T ] ecrübe İster! ~FenerBahçe~
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Genellikle Chaos - Order Karşılaşmasını Orjinal scpler Spherenin kendi scpleri dışında scp kullanmadan yaparımda... sizin düşünceniz farklı olabilir. emege saygı[signature][hline]««« Dº¨G¨áN »»»
~~~~~~~~~~~~~
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thealon, 06 Kasım 2005 17:05 tarihinde demiş ki:
Kullanılmıyormu ?

İlginç...

ne yani? rp için konulmuyor ki o/c scripti. sphere'de kalkan vs çıkmadığı, turuncu-yeşil gözükme olayı bozuk olduğu için scp konuluyor.[signature][hline]Oynak Online
İnternetin En Oynah Sitesi... Coming soon
PrudenT a.k.a Sorrowful
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PrudenT, 06 Kasım 2005 16:24 tarihinde demiş ki:
adama bi title eklersin Briain Kralı diye, millet itaat eder.

?? eminim itaaat eder.. %100 Adam karşısına geçip dalga geçer.. Hiç bir şekilde istedigin olmaz..

said:
dogan, 06 Kasım 2005 16:34 tarihinde demiş ki:

alla alla ?? çok ilginç kullanılmıyormu?? şehir içinde adama dalabiliyosan script sayesindedir.. yoksa adama yaz gözle bile bakamazsın

said:
dogan, 06 Kasım 2005 17:29 tarihinde demiş ki:
Ben Genellikle Chaos - Order Karşılaşmasını Orjinal scpler Spherenin kendi scpleri dışında scp kullanmadan yaparımda...

sphere ın kendi scriptleri script yerine sayılmıyormu?? onların yazılısı farklımı?? sonucta biz buna script diyoruz.. Sphere'ın , Ahmetin mehmetin. sonuc olarak bu bir script...

[Bu mesaj Chernobel tarafından 06 Kasım 2005 19:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

rp serveri için kaliteli oyuncular lazım ilk başta.. sağdan soldan kafelerden oyunu dövüşlü çet sanan adamlarla baştan kaybedersin. ethernassta bırakın krala doğru düzgün davranmayı, ilk başladığımda bana iş verenin kulu köpeği olurdum :)[signature][hline]oasis.gen.tr
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ecee, 05 Kasım 2005 21:05 tarihinde demiş ki:
ayrıca role play olan bir server varmı şu anda girip oynuyabileceğimiz ?

Hayır şuan yok ama şu scriptleride fikir olarak bir ön araştırma yapıyorum daha sonrada scrlerde bittikten sonra Orta Dünya tabanlı bir role play shardı olucak .

said:
tcpip haklı sisteme ne gerek var, adama bi title eklersin Briain Kralı diye, millet itaat eder. ama tabi kral düşürme, şehir kuşatma vb olaylar olursa scp gerekir.

Harita Sosoria olmucak . Orta Dünya haritası olucak . Aynı zamanda insanların kafansında ismi yada rengi falan yazmıcak . Böylece millet aha mavi , aha pk bir birine dalamıyacak . .jail gibi scrler krala gerekli . Ama dalga geçecek olanlarda elbet banlanmayı göze almalı .

said:
Sailor, 06 Kasım 2005 19:45 tarihinde demiş ki:
rp serveri için kaliteli oyuncular lazım ilk başta.. sağdan soldan kafelerden oyunu dövüşlü çet sanan adamlarla baştan kaybedersin. ethernassta bırakın krala doğru düzgün davranmayı, ilk başladığımda bana iş verenin kulu köpeği olurdum :)

Bu gibi adamları rp shadı açmakta niyetli olduktan sonra ve bu gibi adamların sadec zarar olduğunu bildikten sonra gözümü kırpmadan acc ban .

[Bu mesaj PainLover tarafından 06 Kasım 2005 23:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chernobel, 06 Kasım 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
said:
adama bi title eklersin Briain Kralı diye, millet itaat eder.

?? eminim itaaat eder.. %100 Adam karşısına geçip dalga geçer.. Hiç bir şekilde istedigin olmaz..

said:
dogan, 06 Kasım 2005 16:34 tarihinde demiş ki:

alla alla ?? çok ilginç kullanılmıyormu?? şehir içinde adama dalabiliyosan script sayesindedir.. yoksa adama yaz gözle bile bakamazsın

said:
dogan, 06 Kasım 2005 17:29 tarihinde demiş ki:
Ben Genellikle Chaos - Order Karşılaşmasını Orjinal scpler Spherenin kendi scpleri dışında scp kullanmadan yaparımda...

sphere ın kendi scriptleri script yerine sayılmıyormu?? onların yazılısı farklımı?? sonucta biz buna script diyoruz.. Sphere'ın , Ahmetin mehmetin. sonuc olarak bu bir script...

[Bu mesaj Chernobel tarafından 06 Kasım 2005 19:37 tarihinde değiştirilmiştir]

Canım benim Yukarıda Denilmişki RP Serveri İçin Özel Scpler Yazmaktan Bahsediliyor. Sphere'nin Kendi Scplerinden Deil. Konuya Biraz Ters Taraftan Bakmışın Ama Yinede Sana Saygı Duyuyorum[signature][hline]««« Dº¨G¨áN »»»
~~~~~~~~~~~~~
Sosyal ağlarda paylaş

4 çağ dediğin zaman işin içine zaman giriyor.. Bence bu Lotr hikayesini serverda zamanlara ayırarak uygula. Örneğin serverı ilk açtığın zaman ilk çağ yaşanıyor oLsun. İlk çağda geçen olayları quest vb. şeyler yaparak yaşat.. Sonra giderek olaylar değişsin.. Tabi buna yön verecek olan sensin.. Yanlış hatırlamıyorsam çağın bir tanesinde dünyayı aydınlatan fenerleri melkor kacırıyordu.. 2 fener yap onlar kacırılsın ve 2 3 hafta quest yap aransın. Bulunamadıgı sürece lanetli oLsun herkes.. bAzı şeyleri kullanamasınlar.. 3. cagda yüzük falan yaparsın.. Böle işte akıp gitsin zaman :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...