Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Notebook

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

:(
Uzun zamandır izlemedğim görmediğim bi duygusallığı bu filmde yaşadım.Ağlamamak için kendini zor tuttum.Bu tarz bir film oyunculuğuyla ve hikayesiyle ancak insanı bu kadar etkiler.
Filmi 2 ay önce falan indirdim ama hala izlememiştim.Bi ara Prawlera indir bu filmi ben indirdim demiştim.Bugün msn de bana film söle dedim biraz geç cevap verdi.filmin harika olduğunu söyledi." film daha bitmedi izliyorum daha" dedi. bende tamam o zmn bende izliyim bugün dedim.
ve şimdi filmi bitirdim.bu gece nasıl uyuycam bilemiyorum =(((
İmbd
imdb de aldığı puan da takdire şayan.az uz oyda verilmemiş.
Taysiye ederim.Eğerki uzun zmanadır aşk filmi izlemek istiyorum diyorsanız buyrun The Notebook[signature][hline]Night Elf - Druid lvl xxx
(gelen tepkiler üzerine lvl ım saklı heheheh ( Kulak )

tee eskiden uo oynarken nickim Azeroth du
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe yanımda arkadaslarım olsa su an döve döve izletirdim bi daha haklısın.
eminimki ben döverken döküceği gözyaşından fazlasını filmden sonra dökücektir :([signature][hline]Night Elf - Druid lvl xxx
(gelen tepkiler üzerine lvl ım saklı heheheh ( Kulak )

tee eskiden uo oynarken nickim Azeroth du
Sosyal ağlarda paylaş

Ben laptop ile ilgili bir sanıp çekmiştim; tamamen şans eseri. Sonra bir izledim, pir izledim yani "nasıl bir aşktır bu". Kesinlikle çekip izleyin.
Ya yine de gençliklerindeki hallerini oynayan oyuncuların biraz yapmacık tavırları var gibi gelmişti bana; belki de filmin geçtiği dönemi tam yansıtamadılar diye.[signature][hline]Follower Of Cyric,Prince Of Lies;Blog
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...