Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa Yakası

Catscratch

Öne çıkan mesajlar

Abi Ata Demirerin Selin falan Film izlerken Ata Selinin Göğüslerine Bakıyodu falan O Sahnede Öldüm ya .. O Gözlerini Patlatışı ondan Sonra Selin ataya Bakarken Böle Tatlı Çoçuklar gibi Gülme Muhabbeti Süper ya :) ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/H''
Sosyal ağlarda paylaş

ahuahu yannız Selin'in ben burdayım gitmedim dedi bi çıktı ahuauh orda koptum nası sığmış daracık yere:D[signature][hline]"Ankara Savaşının Sebebi"
Timur:Bayezid deden osman kılıcımı aldı kılıcımı geri istiyorum.
Yıldırım Bayezid: oh oh +15 katana çıktı.Velin gelsim Timur.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla şevkinizi kırmak istemem ama ordaki oyuncuların yarısından çoğu bir boka yaramaz(insan olarak)..

Benim büyük kuzen sette çalışıyordu ama bıraktılar ekip olarak..(kapris ve hakaretler yüzünden)

Ata demirer: Birden ünü parladığı için kendini bi bok sanan, komplexli bi herifmiş.. Sürekli kapris ve insanları aşağılama vs vs.. Bide bunun kardeşi varmış oda ayrı bi odunmuş.. Sürekli sete geliomuş falan ezik tipler yani..

Şesu mudur nedir: Feci derecede g.tü kalmış bir şahıs.. Sonradan görmenin getirdiği dallamalıkla setteki çalışanlara küfürler, hakaretler, aşağılamalar (bırakmalarındaki en büyük pay bu lavuk herif zaten).. Bide ben artık dizide değil sinema filmlerinde falan oynamak istiyorum diyomuş.. Bak sen hıyara..

Gülse birsel: Makyajsız çok afedersiniz k.çıma benziyor.. İnsanlara karşı soğuk, nerdeyse hiç gülmüyor ve diğer türevleri gibi insanları aşağılıyor..

Kamera arkası çok mu eğlenceli geçiyor zannediyordunuz? Aha bunlar gerçekler işte.. Zaten hiç izlemiyorum bu diziyi.. Yaramaz..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

bize ne ki bundan? diziden keyif aldiktan sonra banane? sanki arkadasim, hergun gorustugum insanlar.. beni bir tek aksam dizilerini izledigimde guldursunler, benim baska bir beklentim yok kendilerinden.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 11 Kasım 2004 21:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten bize ne? iyi rol yapabilmek demek olmadığın birşeyi bile en gerçekçi şekilde seyirciye oynayabilmen demek. demek ki iyi rol yapabiliyorlar ki gerçek hayatlarında böyle olmalarına rağmen (iddiaların gerçekse tabii) bizi güldürebiliyorlar.

buyrun size jim carrey. adam kendisi diyor, film setine çocuklarınızı getirmeyin diye. çünkü adam film setinde bambaşka bir kişilik. ama biz (çoğunluk) yine de izlerken keyif alıyoruz, gülüyoruz vs.

70 milyonun önünde durmak kolay değil. bırakta biraz kaprisli olsunlar.[signature][hline]with the birds i share this lonely view.

[Bu mesaj Saeros tarafından 11 Kasım 2004 21:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet iddalarım gerçek sadece bilinmeyen yönlerini anlatmak istedim.. Ama emin olun kuzenim'e sorduğumda suratın niye böyle asık bişey mi oldu dediğimde, anlattığı olaylardan sonra hiç diziyi izleyesim kalmadı.. Zaten size diziyi izlemeyin demiyorum.. Burda bazı gülse veya ata hayranları var, gerçekte ne b.k olduklarını bilsinler..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aktiftablet, 12 Kasım 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
Gavur milleti sitcomu, önce iyice prova edip sonra canlı seyirci karşısında çekiyor. Onlarda ki gülme, alkışlama gibi efektler, o anda izleyen insanların tepkileri. Bizde ki sitcomlar öyle değil tabi...

yok oyle birsey?[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben turk dızısınden keyıf aldım bırıncısı 2.bahar dı bıde avrupa yakası yanı baska yok avrupa yakasında adamlar gercekten esprılerı nasıl yerlestırceklerını bılıyorlar
ata demirer den tut butun oyucular rollerıne cok ıyı oturmuslar bayılıyorum kısacası geriside fıss yanı

gecen bı bolumde bu gelın kaynana seyının jenerıgınde bı kaynana ellerını bırbıne carparak olamaz olmaz fılan dıyor aynısını

humeyra yaptı selin le volkanın beraberlıgı ıcın koptum :)[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

mutesem ucluye odaklanin arkadaslar gulse falan hikaye tamam o yazmis sinan baba yonetmis falan ama tc de komedi dogallik ister rahatlik ister yetenek ister gulse bunlarin hepsine sahip degil o diziyi dikkat edin şesu ..volkan .ve selin goturuyo (kal geldi dien eleman selindi dimi :D)[signature][hline]msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 13 Kasım 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
said:
aktiftablet, 12 Kasım 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
Gavur milleti sitcomu, önce iyice prova edip sonra canlı seyirci karşısında çekiyor. Onlarda ki gülme, alkışlama gibi efektler, o anda izleyen insanların tepkileri. Bizde ki sitcomlar öyle değil tabi...

yok oyle birsey?

Seinfeld'de bir bölümde elemanlar sitcom yapıyorlardı. Ve o bölümde sitcomun nasıl yapıldığı açıkça görülüyordu.
Cnbc-e derginin bir sayısında da, yazar Coupling'i izlemeye gittiğini, hatta bazılarının dizide duyulmak için nasıl bağıra bağıra güldüğünü falan anlatıyordu.[signature][hline]Küfre sapanlar ve ayetlerimize yalan diyenler. İşte onlar ateşin arkadaşlarıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...