Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni tanıdıgız bi bayan arkadaşınıza teklif etmek ?

Lokantaci

Öne çıkan mesajlar

Ulan senin de iyi ki bi yeğenin oldu bea yüzsüz tosbaa ne o öyle üstüne yemin etmeler felan
Ayrıca lokantacıya kız verilmez hade lan daılın![hline]Dagger, 25 July 2003 03:39 tarihinde demiş ki:
My head enter!
ascraeus, 27 July 2003 17:15 tarihinde demiş ki:
garbage bolumunun kaldırılmasını istiyorum
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

evet abi kız benı sızın tabırınızle reddetıkten sonra bızde kermıtle pizza solemeye gittik hala ordaydı sonra gitmiş halıyle sonra benı caldırdı falan ondan sonra kermıtın cafeye geldı kız zaten o cafeye takılıo yıne kız el salladı dılı falan yok heralde bunun nese meraba dedım el salladım aramızda 30cm anca war 1 makına otemde ama kıroluk yapıpda msj falan atmadım online idi icq ama salla dedım belkı benı beyenmemıstır anlamadım yani sonra kapıdan iyiakşamlar bile demeden gitti bende keın beyenmedı falan fıyıp uzluom ana bi baktım cepde cevapsız cagrı baktım arzu aşkım yani bende onu caldırdım kermıtte bana imza yazıodu o arada oda benı caldırdı yanı bılmıom ya kız dengesız yada bende bi bokluk war ?[hline]Büyük olma yolundaki ilk adım, dürüst olmaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 31 July 2003 20:44 tarihinde demiş ki:
Gözlerine baksaydın o zaman herşeyi anlardın![hline][b]Gardiyan gardiyan gardiayn of dı bılaynd aman allah :)[b]

[b]Gardiyan gardiyan gardiayn of dı bılaynd aman allah :)[b]

kesinlikle katılıyorum, davranışlarından falan anlarsın
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada teklıf etmeye falan wakıtte bulamadım meraba arklaar gelcek cıkcam tel babamda arama oki by bune ya buneeeeeeeeeeeeeee allahım sabır 4 sene ya nıe hıc bır kız kabul etmıo abi bundan 2 ay oncede bırıne teklıf ettım 20 yasında gayet guzel bi hatun sarısın uzun boylu falan cok tipik sarısın calıstıgım yerden bakısıoruz falan 1 ay falan bakıstık sabrettım sonunda bombabyı patlattım meraba bişii sorucaktım ama.Evet?.ya şey benımle arkadas olurmusun?
yasıda halıyle cıkma teklıfı goturulcvek biri deildi arklık teklıf ettım suanda dusunmuorum dedı oki deım kafamı one eydım gittim allahımmmmmmmmmmmm uyuyamıom sabah 6da kalkcam[hline]Büyük olma yolundaki ilk adım, dürüst olmaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

fesupannallah
lan kızda 16-17 lik bişiy olmasa gelip alıcam elinden (adımız sübyancı baal a çıkıcak) o olucak en sonunda
lan çıkma nedir lan ?
ben sana demedimmi git adam gibi konuş
gerisi gelir die
daha gelmiş forum açmişsin sana şurdan bi kafa
git yarın aç tel buluş bi yerde otur sohbet et anlaşırsanız görüşürsünüz görüşürseniz ten temas durumları vuku bulur (böylemiydi ?) falanda filan olur
"benimle arkadaş olurmusun ?" die bi hatun gelse bana
cecabım bistirgit olurdu heralde[hline]Emaleth, 23 July 2003 10:09 tarihinde demiş ki:
ben manyak mıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lokantaci, 31 July 2003 16:45 tarihinde demiş ki:
ya beyler ben daha az sonra bi kıza 5dk bakısmadan sonra teklıf edıcem sızlerın gorusu ben cokmu kıro , salak , abaza yada cokmu cesur veya atılganım ?Vede ılk gorusumden beri kıza asık oldum dıebilirim etkilendimde olur ne oldugunu bılmıorum gece uyuyamadım !???!
1-Sizin görüşünüz?
2-Siz bu Durumda ne yapardınız ?[hline] :utaniem: [b]Always Kebap[b] :utaniem:
:utaniem: [b]Kebap Store [b] :utaniem:
:tebrikz:
ne dion?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kıza penpeli minimix ineğiymiş gibi saldırırsan o da korkar minimix ineği gibi kaçar :P
Arkadaşlarının tanıdık varsa onlardan tanıştırmalarını istiyicektin "şansa" aynı ortamda bulunurken aa bu da recep bu da arzu die tanıştırcaklardı sonra muhabbet kurcaktın "ben seni gördüm hödö buluşalım mı?" ben erkek olarak bi kız bunu dese korkarım abi :P[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

hehe valla ben atlıycaktım ama uğraşamam kızla mızla
dedim lam sen yapamıycaksan ben gidiyim ayarlayım yok diyo salla :)
hehe varya elinden kapacaklar haberin yok
abi kız da kız yani çok tatlı bişi aman allahımmmm :)[hline] Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve özgürlüktür.
L.Y. Rauch
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şuanki durumunda zaten kaybedecek birşeyin kalmamış.gidersin işte naber nasılsın falan sonra,Ya bu durum beni çok rahatsız ediyor.Ama şunu söylemeliyim ki çok güzelsin ve inan seni daha yakından tanımak isterim tadında konuşursun biraz olsun beğenmişse geri çevirmez yok zaten kaale almamış ise bi şekilde geçiştirir sende yoluna bakarsın zaten.[hline]Under Construction
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...