Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz de korkutugnuz karakterler

New

Öne çıkan mesajlar

said:
VW__, 07 Kasım 2005 04:34 tarihinde demiş ki:
Benim korktuğum bi karakter yok..3 şeye uyuz oluyorum.
1. Murtaza'nın geçen gün dediği gibi 1vs1 dahi olsa illusion atmak veya atıp kaçmak..
2. Bp lerin malice,debuff vb. şeyler atıp town çekmesi
3. Magelerin nova atıp town çekmesi
Acaip uyuz oluyom abi ya fırlamalığa çekiyolar işi valla :)

++++
Özellikle parazite ve malice atip kacanlar deliii ediyooo
korkmak degilde ilişmedigim tek char saglam warriorlar ve ne itemlari oldugu belli olmıyan rouge lar ..
Sosyal ağlarda paylaş

Bir light mage olarak en korktugum şey light magedir.. 180 int var ve stun atmama gibi bi şans yok.. Ayrıca hiç bir light mage yalnız pk yapmak istemez.. Ben cyperda oynuyorum.. Ave. bu arada adım =) biri bana dalgıdında staffla vurup klanımdan bir tank tpliyorum gerisini hayal edin :P[signature][hline]We will share our ways...

[Bu mesaj Noriendel tarafından 07 Kasım 2005 11:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbir şeyden korkmam yalandan korktugum kadar.... :D :D

Sadece ve sadece çok iyi BP ler onun dışın hiçbir chardan korkmam...

Örnek: Fluppy, Cooltang

Burda bir parantez açıyorum, glitcher yapmayan ve macro kullanmayan birkaç işim hariç korkmam...

Olaya şöyle bakmak lazım artık czde tek başına asasin ancak n00b avına çıkabilir... Asasinler staff bug'un kalkmasından sonra inanılmaz ezik oldular bence... Eğer yanlarında debuff yada malice atıcak bir priest yoksa eskisi gibi 1-2 kere vurarak mage kesemiyorlar...

Olayın bir boyutuda bir çok asasin Archer'a dondu... Onlara inanılmaz ölüyorum gülmekten, diziliyorlar iç içe 5-6 tanesi etrafa yağdırıyorlar eskasa 3 paper mage tepelerine nova indirirse grup halinde paket.....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job : Paper Flame/Lightning
Level : 65
Clan : MoHiKaN
Server : Ares
NP : xxx.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

HOLYGHOST 'dan korkuyorum çünkü hızlı koşuyor.. 000000 a bile yetişti adam oda fraps'tan video çekmiş foruma göndermişti.[signature][hline]Server: Ares
Race: El Morad
Class: Mage
Level: 61
NP: 51k+
Items: Elixir +8, Glass Belt, Elemental Pendant, RoM, RoL, 2x Mage Earring, Full Complete Armor +7/12hp, DD 25 Crystal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 07 Kasım 2005 12:18 tarihinde demiş ki:
Hiçbir şeyden korkmam yalandan korktugum kadar.... :D :D

Sadece ve sadece çok iyi BP ler onun dışın hiçbir chardan korkmam...

Örnek: Fluppy, Cooltang

Burda bir parantez açıyorum, glitcher yapmayan ve macro kullanmayan birkaç işim hariç korkmam...

Olaya şöyle bakmak lazım artık czde tek başına asasin ancak n00b avına çıkabilir... Asasinler staff bug'un kalkmasından sonra inanılmaz ezik oldular bence... Eğer yanlarında debuff yada malice atıcak bir priest yoksa eskisi gibi 1-2 kere vurarak mage kesemiyorlar...

Olayın bir boyutuda bir çok asasin Archer'a dondu... Onlara inanılmaz ölüyorum gülmekten, diziliyorlar iç içe 5-6 tanesi etrafa yağdırıyorlar eskasa 3 paper mage tepelerine nova indirirse grup halinde paket.....

Yeni fale safe spelleri çok az mage kullanıyor. 160int fire/ice Pet magein yanına yaklaşın bakalım neler oluyor :) Manes of fire, Sword Dance hızında 500-500 vuruyor 3 saniyde 2000-2500 dmg :) (Bp dışında hiçbir legal karakter kolay kolay alamaz artık bir pet mage' i)

Eğer harbi bir dupe wipe yapılırsa mageler en sakat char. olabilir. Çıplakta olsa magein dmg. ı değişmiyor sonuçta iyi bir staff yeterli PK için.

Öztele AP 'ler KE öncesine dönerse (ki eninde sonunda olacak), mageler hafiften rulzzz olacak.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:164.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 07 Kasım 2005 12:34 tarihinde demiş ki:
manes of fire ın 500 500 vurduğu class nedir vede kaç fr ye 500 500 vurur ? bana paper mage ler 350 vuruyo manes of fire ile..

65+ olmayan ve 150'nin altında FR'si olan herkeze, yani hemen hemen serverların %90' nına. ;)[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:164.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

coder e katılıyorum. bende su anda bp ile oynuyorum. lvl 63. debuffer iken en nefret ettigim adamlar light mageler idi. stun stun stun baska birsey bildikleri yok. ama yanlıslık olurda stuna denk gelmezsem ( ki bu durum tek light magede imkansız) malice benim icin yetiyor.
warior : lvl 70 de olsa kacmadan oynayan warior arıyorum. bence en temiz en delikanlı gibi oynayan warior 1. taurus 2. hugobv21. bu adamlar ile her zaman teke tek yaparım. rebelde20 eger arkasında priesti yoksa yaklasmıyor bile. asasinlerde sagolsun arkadaslar muhtesem ksciler. zian cok iyi bilir teke tekte neler oldugunu :D
karsımda eger bp var ise bu cemoli apprenshive olabilir zevk alıyorum o zaman. adamlar en azından parazite yada torment atıp kacmıyorlar.
BP = ölüm makinesi. bpden kaçan kurtulmaz aksine ölür.[signature][hline]status: blocked
server: diez
job: mage
nation: karus
level: 6x
np: 35xxx
clan: yok onu bulamadım işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 07 Kasım 2005 12:18 tarihinde demiş ki:
Olayın bir boyutuda bir çok asasin Archer'a dondu... Onlara inanılmaz ölüyorum gülmekten, diziliyorlar iç içe 5-6 tanesi etrafa yağdırıyorlar eskasa 3 paper mage tepelerine nova indirirse grup halinde paket.....

Yaw buna gülmekten ölüyorsun da,aylardır,hatta evvel ezelden beridir orc base in etrafındaki tepelerde yanyana durup (o güldüğün archerlardan ne farkı varsa bu olayın),beklemekten sıkılmayıp,nova atan mageler olarak kendi halinize gülmüyor musun,uykunuz nasıl gelmiyor hayret ediyorum zaman zaman? Onlar 3 novada yatıyor da,o müthiş novacı 65+ mageler saniyede yatıyor,arka arkaya,inan o manzara çok daha komik...pfil de ranking forumunda yazmıştı zamanında,komik çocuklar diye,ağlıyordu ama oyunda yatmaktan,biz heder olmuştuk sağ tarafta pfil in ismini görmekten...

Neyse konuya gelirsek CZ de herhangi bir sınıftan korkmam,bazı oyunculardan,tanıdığım bildiğim isimlerden korkarım...

Bu iş sınıf işi değil,CZ deki pk tecrübesi ve yetenek işi...

Normalde tanıdığım sağlam olan 62+ warriordan korkarım,zira 90 spear defence yada 50 axe defence le bile şansımın olmadığı warriorlar biliyorum...Ama kendini lvlinge vermiş,CZ yapmamış,screamini açmış olup ta hala archera bodoslama tank girilmeyeceğini,girerse 1000 er 1000 er arrow shower yiyeceğini bilmeyen warriorlar da biliyorum...

Normalde bildiğim sağlam olan BP lerden korkarım ama BP liği parazite atıp,sonra bodoslama dalmak sanan,benim kendime cure attığımı bile farketmeyen n tane BP de biliyorum...

Çok sağlam kombosu olan ve minor healing olayını yiyip yutmuş tanıdığım sinlerden korkarım da,DD helmetimle 500 spike vurup hala ısrarla showerın altına yatan 3 saniyelik işi olan lvl 62 sinler biliyorum...

Yani olay dönüyor dolaşıyor karşındaki sınıfa değil de,karşındaki adama,onun PK tecrübesine,kime karşı nasıl savaşmasını bilmesine kalıyor...[signature][hline]Ares
Karus
Lvl 60
Archer
NP : 12X.XXX
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nui2din, 07 Kasım 2005 13:57 tarihinde demiş ki:
coder e katılıyorum. bende su anda bp ile oynuyorum. lvl 63. debuffer iken en nefret ettigim adamlar light mageler idi. stun stun stun baska birsey bildikleri yok. ama yanlıslık olurda stuna denk gelmezsem ( ki bu durum tek light magede imkansız) malice benim icin yetiyor.
warior : lvl 70 de olsa kacmadan oynayan warior arıyorum. bence en temiz en delikanlı gibi oynayan warior 1. taurus 2. hugobv21. bu adamlar ile her zaman teke tek yaparım. rebelde20 eger arkasında priesti yoksa yaklasmıyor bile. asasinlerde sagolsun arkadaslar muhtesem ksciler. zian cok iyi bilir teke tekte neler oldugunu :D
karsımda eger bp var ise bu cemoli apprenshive olabilir zevk alıyorum o zaman. adamlar en azından parazite yada torment atıp kacmıyorlar.
BP = ölüm makinesi. bpden kaçan kurtulmaz aksine ölür.

bp = ölüm makinesi ?? bence bp başlı başına bir hata , çok kolay ölüyolar cz 1vs1 yeri değil kaçmayan warrior arıyosan daha çok aramaya devam ediceksin sanırım , bu arada bi taktik vereyim,koluma cs takıcam dibine giricem üstünü acid ile patlatıcam sonra raptoru çıkarıcam ondan sonra sana kaç kere vururum sence ?[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada eklemek istedipim bir şey daha var bp nin olunması gereken lvl 62 değil 65 olmalıdır , zaten her classtan yeteri kadar hasar yiyo , özellikle assasinler bp ler için bir baş belası, lupine yoksa tabiki , ki genelde bp ler solo çıkıyolar[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NAYTONLAYN, 07 Kasım 2005 14:48 tarihinde demiş ki:
hacksiz dupe itemsiz kospsuz macrosuz gelsin kessin press ok zevk verir
ama gerisine alabildiğine xxx

sana bir spike koyuyorum direk town çekiosun asdasdasd :)bi de combo kassam :)[signature][hline]YıLıN Topİc i
Bu da Guzel

JacKDaNieL
Xigenon
61%9x
shadow vain
77k np
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 06 Kasım 2005 23:19 tarihinde demiş ki:
said:
Gothic, 06 Kasım 2005 23:14 tarihinde demiş ki:
ben dogru yazmışım oglum sen yanlış alıntı yapmışın :)
olm bilioz biz senn edit cvpları ''keşke kospun yeni versiyonunu siteye koysalar'' ? agdyjahfasufhsgjdf

töbe töbee[signature][hline]Yok melankoli falan bitti herşey :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
New, 07 Kasım 2005 15:47 tarihinde demiş ki:
sana bir spike koyuyorum direk town çekiosun asdasdasd :)bi de combo kassam :)

:) çekmişsindir doğal orada armut topluyo olamazsın ama eminim başkalarından yediğim bir kaç darbenin sonunda sonra sen o spike ı vurmaya çalışmışsındır.
ikincisi partide can sıfıra yaklaşınca tp yapan arkadaşlar oluyor ki iyiki varlar ;)
şunu bilki ya keserim ya kesilirim 50 NP nin hesabını yapmam...[signature][hline]nm:R0AD_RuNNeR
lvl:5X sin
cln:pro_soft
NP:+-100
Nation:El MOrad

[Bu mesaj NAYTONLAYN tarafından 07 Kasım 2005 16:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

karıştırmış olmayasın?
bp birine malica attıktan sonra en dandirik büyüsü ile bile 100 ün üstüne çıkar . kaldıki bu adamı biz judgement kullanıo varsayalım (skill bug sağolsun 52 lvl bi priest bile judgement kullanıodu) eğer itemleri dandik değilse en kaliteli warior bile olsan en az 400 vuracağından eminim.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Lvl : 62
NP : 129.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Benım Cz de tek korktugum LvL 62+ olan Warrıorlar adamın bana saglam wurmasını bırakın 30 sn de anca keserım 1600 atagım war ve spıke ile 600 wuruyorum gerısını sız dusunun artık!!![signature][hline]Name :Tranquillity
LvL :61
Class :Shadow Vain
NP :2* ***
Klan :Justice
NoT :Bakalım kolluk ne zaman yanıcak :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GaijinRocker, 07 Kasım 2005 16:12 tarihinde demiş ki:
Joeyramone ben ujio ile oynuyorum ve elimde cs var malice li defansım 700 sen düşün cs alınca + defte gelio unutma

e oha helal olsun valla[signature][hline]Name : Marla_Singer
Lvl : 62
NP : 129.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...