Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz de korkutugnuz karakterler

New

Öne çıkan mesajlar

şunu söylemek istiorum ki bp kullanıorum ve lupinim olduğu zaman asas tan korkmorum parazit ve torment yiyince %95i town çekio
archerlar uzaktan vur kaç yabıo bp ye karşı hiç bişi yabamaz bence
magelere sadece malice atıorum 2 sn lik işleri kalıo
wariorlardan korkuorum seri 600 600 vuruo ama spear def im olunca 350 falan warior kesmek biraz kası cok fazla hp ve defansları var masive torment ve paraziti vururum arkasında healer yoqsa kapışıyoruz 65+ deilse kimin kimi keseceği pek belli olmuyo
bplerle kapışırken de önce parazit ve torment vuran genelde kazanıyo
eğer pad priest varsa önümde kesmesi biraz zor ama mana swep baya işe yarıo :)
tabi ben hep kesmiorum karşıdan 3 mage gelirse arkasında healeri olan bir warior gelirse kaçarım lupin yoksa dd olmadığında asaslar tam bir baş belası[signature][hline]nick:_Zid4N3_th3_Buff3r_
server:Beramus
ırk:Karus
lvl:61
np:43k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 09 Kasım 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
diezde KaLGelDi den korkan yok mu lan o kadar pm yagdırıyosunuz sonra moradona geçince burda adımız hiç geçmiyo.

yaw ben de bi BP acsam diezde gelsem yanina OHHAfalanOLDUMyani seklinde.
Yaw bu kal geldi ismi aslinda level 62 bi warriora cok ii gider. adam saldirmaya bashlayinca bana bi KaLGelIyOr olecene yerimde japon askeri hesabi..[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

+9 +10 raptorlu full +8 shelli +5we li, roc lu,in li,glas beltli wariorlar biliorum ben onları 10 kişi dalınca zor kesioz adamda 10k hp var mq gm nasıl banlamıo anlamıom[signature][hline]nick:_Zid4N3_th3_Buff3r_
server:Beramus
ırk:Karus
lvl:61
np:43k
clan:oLympoS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 07 Kasım 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
cure pls ? elimde cs ile benimi kesçeni sanıyosun ? 3 acid pot başı magic hammer mı basıcan ? bu arada üstümde 70 e yakın acid taşırım , sanırım magic hammer ların bitene kadar fırlatırım
kolumda cs varkende kaçmam rezil olan taraf sen olursun , debuff lı halde kesemiyo konumu olur , çok büyütüyosunuz şu bp yi beyler , daha iyi şeyler yazalım lütfen.

Eğer varsan iddaya ben kolunda ms varken sana 700 den aşşa vurusam tornomentli sana bi cs 7 verecem ama kaybedersen de cs ni alırım kabul ediyorsan arena yapalım..[signature][hline]Günün geceye karıştığı noktadaki ışık
Sosyal ağlarda paylaş

picallo 1vs1 pls :D:D:D
gecen memleketteyken fullmoonla kapisirken gördüm seni baya bi ugrastiniz ama sonra sen otur kalk yapinca o da birakmisti :D:D:D
ben o kadar ugrasmam demek istiyorum yani :D:D:D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: Owned_By
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...