Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kazaa(lite)'da bi sorun var da

knoxville

Öne çıkan mesajlar

simdi ben guzel guzel kurdum bu k-lite'i. speedup, sig2dat vs. falan... deli download ediyo, cokzel... ancak gel gelelim bazen dosyayi siliyo. en bastan basliyo. ya sabiiir... fight club inmesine 50mb kala, delta force 1 de ayni sekilde 50mb kala dl listten silip en bastan basliyor. niye? nasil duzelir?

mirage da dertli ben de. :][hline]d. quantell
the poor (!) thief
Sosyal ağlarda paylaş

divx indiriyodum 695 mb, 662 mb indi kaldı
şu an online 30 kişi falan var ama devam etmiyor
connecting diyor, tek tek tüm user'ları geçiyor.. ama download etmiyor.. kaldım böyle

başka filmleri falan dl ediyor normal, hatta aynı filmi en baştan da başlıyor (aynı source) ama devam etmiyor.

yahu 30 mb bişey kaldı, gel de kafayı yeme..[hline]- The banker has made a mistake, in our favor.
- Ohahahahuahuamu!
Sosyal ağlarda paylaş

Speedup kullanmıyorum ben, kazoom kullanıyorum ama aynı mantık sonuçta. Zibidinin biri yanlışlıkla silmiş falan gibi birşey de olamaz, benim bilgisayarımın dokunulmazlığı var.
Yalnız kazaada izlemekteyken elektrik kesintisi yaşadım, ama işte bitmişti dl o sırada. Ben de ona sinir oluyorum ya zaten, alakan kalmamış ki artık benim o dosya, nie siliosun kafana göre di mi? =]
Sosyal ağlarda paylaş

elektrik kesintisi gibi bi durum sonucu .dat dosyalarinin scan disk tarafindan bozulmasi gibi bi durum soz konusu olabilir. kazaalite da basima hic gelmedi ama bana da edonkey'de oluyodu bu.. diskinizi defraglamak iyi bi fikir olabilir belki.. bi de edonkey icin kayip transferleri kurtarmak icin bikac prog buldum suanda aklimda yok isteyen olursa eve gidince adresleri veririm[hline]I hate Madonna
Mr.Brown
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bi tane nefr senin verdiin
böylebi süte buldum.ama bi de böylebi site war. benim merak ettiğim hankisinin işe yaradığı( yada işe yarayan ne?) bi de kazaalite in hangi versiyonu lasım mrk ediorum.[hline][i]
tıklayana sakız alcam:sakız
boşuna kasma:"viande ne yaa?"
tıklamıyana sakız almicam:more sakız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...