Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ohaaaaaa

dasdasdas

Öne çıkan mesajlar

said:
DeBuffAndHeal, 31 Ekim 2005 20:13 tarihinde demiş ki:
bu ne ya tmm mage çok rahat artık açar priesttin buff la ac sini açar rogue nun light feet tini iş bitti olmadı swift açar mis gibi pk lık adam

Mage de Light feet olsa bide minoor xD asdasdasd[signature][hline]Impossible İs Nothing

Np: 190 k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
opleksis, 31 Ekim 2005 23:30 tarihinde demiş ki:
ben böyle karuslara imtiyaz tanınan böyle serefsizliklerle oyunu oynanmaz hale getiren biff i de orc championu da kIzIn1i nide sikeyim.
arzu arada kaynadın ama kusura bakma olcak o kadar en de kahbelerin önde gidenisin

Bilmiyorum ama bu sadece Orc Lar için mi geçerLi sen Karus diorsun hemen :S Sadece ss de karus çıkmış dierten mi öle bi fikre vardın[signature][hline]Impossible İs Nothing

Sosyal ağlarda paylaş

said:
opleksis, 31 Ekim 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
sevgili talkative seni kese kese np costu sonra bi geldin karşımıza 700 vuruyosun bu seninle alakalı degil karuslarla alakalı bi durum orc gm in yaptıgı bi iş ama faydalanan siz siniz daha düne kadar sizi orc town un orya resmen cakmıstık ama noldu ertesi gün ezig mage 3 nova atıyo herbiri 500 den vuruyo daha ne olsun. worrior geliyo üstümde 60 spear def var oldugu halde soul slayer tarafından bile kesilemeyen ben şimdi ezig birinin elindeki bill i ile scream e maruz kalıyorum. bu sence karus ların eziqligi degil de kimin işi

I only Happy u ^^ BeniM Eski nickimi bile bilmiyorsun bana ne mzan 700 vurdun ve kaç defa benden np alıp çoştun merak ettim walla SS Plss[signature][hline]Impossible İs Nothing

Sosyal ağlarda paylaş

700 ? yani az mı vuruo demek istiosun ? yok çok vuruo diosan adam paper mage ben int mage olduğuma rağmen 800 görüyom ondan çok daha fazla damage vermesi lasım ki veriodurda havadan gelmedi o npler adama[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / peru clanındayım o_0
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...