Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ohaaaaaa

dasdasdas

Öne çıkan mesajlar

said:
TaLkative, 01 Kasım 2005 17:33 tarihinde demiş ki:
uzhauzhauzah ben mi edit lycoan kulanıyom sen lycoan için mi sattım ?

ujıo ınformer bana lycoan staff vereninniz oldumu ?? clanın bana verdiği itemLer neler?
+ ben sadece mageler olarak 1 vs 1 dedim çık biras daha gözünü açarak oku !

bana çoğu asasian 1 k üstü vuruyordur TAbiyki birasda kullanmayı bilicen charını

ooooooo bak şu adama ya anlamıyorum seni varya daha clan dan çıkarken informer bana lychoan +7 verdi o yüzden çıkayım ayıp olacak diyen sendin ne yazıkki bunu bile kabulllenemedin...
Ayrıca orda ciddi ciddi sende edit olduğun varsaydım nerden bilieyimki senden ciddi birinin çıkacağına daha ciddi olmak nedemek bilmezsin..

Ben sana sin le teketek yapamazsın demedim mage olarak tekim demen biras garibime gitti çünkü town nuke yapmaktan savaşlarda breth e nova atıp kaçmaktan başka bi şekilde np yapmadın yada ben göremedim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gs__Bozi, 01 Kasım 2005 18:41 tarihinde demiş ki:
a.k bizde 5 tane attık
bişi dıoz mu ?? a.k ne ile ilgılı konu acılmıs nereye getırdın
dsadasfas
en kral mage ::Talkative:: 1vs1 de alabilecek mage warsa come arena demı barıs??????

Ainesidemos kesinlikle buna karşı çıkamaz talkative....
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar da ii aşmış adamlar..
http://media.putfile.com/O_o95
http://media.putfile.com/mage68[signature][hline]
DarkLinG
Level : 6x
Class : Shadow Knight
Np : 7xxxx
Server : B
Clan: THEONE
ID SOFTWARE 'E KAPAKKK OLSUN!!!
http://img323.imageshack.us/img323/5166/kapaaaaaaaak7gg.jpg

http://img453.imageshack.us/img453/9536/kapaaaaaaaak25lc.jpg
^^ANLAMAYANA BU^^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 01 Kasım 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
ben talkative e +7 lycaon ? ne diyon bags bani ?

Ona sor walla baya oldu hatta bana lychoan +8 im felan var diyodu ki onun gibi adamda ne arar :D[signature][hline]Lvl:62-->61[lvl kasmaktan nefret ederim!]
Server: Ares
NP: 100.***
Clan:Satanic
BABASHOP
S>Shard +10 - Raptor +10 [pm
Bobby_TR:
i got hacked baba bad gun hacked im need items pls men
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 01 Kasım 2005 22:43 tarihinde demiş ki:
said:
Informer, 01 Kasım 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
ben talkative e +7 lycaon ? ne diyon bags bani ?

Ona sor walla baya oldu hatta bana lychoan +8 im felan var diyodu ki onun gibi adamda ne arar :D

lan barışşşşşşşşşşşş ne diyo bu ,ben sana +7 lycaon mu verdim noluyooo :@[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaLkative, 01 Kasım 2005 22:54 tarihinde demiş ki:
Ben 100 k npde bitirdim Human townu BıraktıM LoL

gogogogo np transfer....[signature][hline]Lvl:62-->61[lvl kasmaktan nefret ederim!]
BABASHOP
Bobby_TR:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gs__Bozi, 01 Kasım 2005 22:46 tarihinde demiş ki:
bugs anlıorum janum bende bıraktım ke yi hatırlatma aq :D:D ::talkative:: yi 1 vs 1 de alcak mage tanımıorum!!

Curious_tr lvl kasarken ainesidemos pk yapıodu aines de rahat 300k np olmuştu ama o çoktan bıraktı ... ayrıca aines çok rahat alır..[signature][hline]Lvl:62-->61[lvl kasmaktan nefret ederim!]
BABASHOP
Bobby_TR:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaLkative, 01 Kasım 2005 23:05 tarihinde demiş ki:
zuhauzhazhuazhah Sen beni buraya ezmeye geldiysen ben seni Arenada Charına istersen Kapışmasına varıM
tmm mı ? Arenada isteyen biri varsa burda 1 vs 1 yapıcaz charına diyorum ?

Cevap aLam ?[signature][hline]Impossible İs Nothing

Np: 190 k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 01 Kasım 2005 23:03 tarihinde demiş ki:
said:
TaLkative, 01 Kasım 2005 22:54 tarihinde demiş ki:
Ben 100 k npde bitirdim Human townu BıraktıM LoL

gogogogo np transfer....

ya bugs , allaşkına yapma durduk yere adam karalama , herifin clan chatten hb nova mesajlarını ben biliyorum ,her cz ye girdigimde tank olsana diye pm lerinden bıktırcak kadar hb nova kastı neden ? np kasmak için kastıda ama 1 levelini kaybetti ,ve hala transfer diyorsun , hiç mi görmedin 5 er satır talkative has defeated yazılarını ? yakışmıyo lütfen ![signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zuhauzhazhuazhah Sen beni buraya ezmeye geldiysen ben seni Arenada Charına istersen Kapışmasına varıM

zauhauh senmi? saçmalama zamanında seni party ye almasak np kasıcağını yoktu gidiyodun her dk da bir ölüyodun clan da yazı geçiyoduk
"mauhauhauah hala ölüyo bi adam kesemedi zuahauhauz :D"[signature][hline]Lvl:62-->61[lvl kasmaktan nefret ederim!]
BABASHOP
Bobby_TR:
Sosyal ağlarda paylaş

said:

ya bugs , allaşkına yapma durduk yere adam karalama , herifin clan chatten hb nova mesajlarını ben biliyorum ,her cz ye girdigimde tank olsana diye pm lerinden bıktırcak kadar hb nova kastı neden ? np kasmak için kastıda ama 1 levelini kaybetti ,ve hala transfer diyorsun , hiç mi görmedin 5 er satır talkative has defeated yazılarını ? yakışmıyo lütfen !

İnfo anlamıyosun adam bana yalan söylüyo o bana item verdi diyo çıkyıo herifi adam yerine koymuşuz dünya kadar item vermişiz kimseye yapmamışız herif gidiyo bi lychoan a karşı satıyo ve şimdide inkar ediyo anlamıyorum ya ..::...:::...[signature][hline]Lvl:62-->61[lvl kasmaktan nefret ederim!]
BABASHOP
Bobby_TR:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 01 Kasım 2005 23:13 tarihinde demiş ki:
said:

ya bugs , allaşkına yapma durduk yere adam karalama , herifin clan chatten hb nova mesajlarını ben biliyorum ,her cz ye girdigimde tank olsana diye pm lerinden bıktırcak kadar hb nova kastı neden ? np kasmak için kastıda ama 1 levelini kaybetti ,ve hala transfer diyorsun , hiç mi görmedin 5 er satır talkative has defeated yazılarını ? yakışmıyo lütfen !

İnfo anlamıyosun adam bana yalan söylüyo o bana item verdi diyo çıkyıo herifi adam yerine koymuşuz dünya kadar item vermişiz kimseye yapmamışız herif gidiyo bi lychoan a karşı satıyo ve şimdide inkar ediyo anlamıyorum ya ..::...:::...

peki bugs çıkıyorum aradan , bilmedigim tartışmalar bunlar sanırım[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 01 Kasım 2005 23:14 tarihinde demiş ki:
said:
BugsBunny, 01 Kasım 2005 23:13 tarihinde demiş ki:
said:

İnfo anlamıyosun adam bana yalan söylüyo o bana item verdi diyo çıkyıo herifi adam yerine koymuşuz dünya kadar item vermişiz kimseye yapmamışız herif gidiyo bi lychoan a karşı satıyo ve şimdide inkar ediyo anlamıyorum ya ..::...:::...

peki bugs çıkıyorum aradan , bilmedigim tartışmalar bunlar sanırım

Aynen o...[signature][hline]Lvl:62-->61[lvl kasmaktan nefret ederim!]
BABASHOP
Bobby_TR:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 01 Kasım 2005 23:11 tarihinde demiş ki:
said:

zauhauh senmi? saçmalama zamanında seni party ye almasak np kasıcağını yoktu gidiyodun her dk da bir ölüyodun clan da yazı geçiyoduk
"mauhauhauah hala ölüyo bi adam kesemedi zuahauhauz :D"

ben sana diyorumki eğer o kadar ben n00bsam ve transferden başka bi türlü np kasamıyorsam Come arena diyom

ama senin aklın ve matığın bunu almıyorsa sen yoluna ben yoluma

arenaya isteyen gelsin nie bu kadar tırstın ya hea ? korkun yoksa beklerim her zman Öle boştan yapmam 1 vs 1 gel charına kapışak !!!!![signature][hline]Impossible İs Nothing

Np: 190 k
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...