Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

beyler heyecandan yazamıorum ellerim titrio
bugün hem bilgisayarım tamirden geldi kurdum acaba wow gelmiş mi die dışarı çıktım posta kutumuza baktım ve gelmiş!!! woohoo özentiyim gaza geldim hemmen oyuna geçiorum

tabi bekleyenler olarak bilgilendiriim

oyun geçen perşembe shipped olmuştu burada da msjım var ilk shipped olan ballılardanım

bugün de geldi oyun ankaradayım!

darısı sizin başınıza beyler[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada sendit adrese teslim yollamış değil mi, kişiye teslim değil, imza filan da yok.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

evet.. banada geldi ama cok komik bi durum oldu ben hasta oldugumdan bugun evdeydim hep bi kulagim kapidaydi calsin getirsin diye biraz once annem geldi eve sana paket var dedi bende direk honk oldum :) bizim postaci iplememis beni bu sefer eheh adam gider tel faturasini bile kapiya getirri kutu yu getirmemis bi aciklamasi vardir heralde ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Yemşim adrenalini sana bişi olmasında ben sadece uyuz oldum, ondandır sinirim.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
spawn77, 17 Şubat 2005 17:12 tarihinde demiş ki:
izmir ana dağıtım merkezi. Oyuna giriyorum aldım elimde şu an çok güzel bi his :)

hayır Şehir ana dağıtım merkezlerine gitmeyin ilçe dağıtım merkezlerine gidin merkezde yerinde bulamassınız.[signature][hline]KARANLIĞA KÜFÜR EDECEĞİNE BİR MUM YAK
Sosyal ağlarda paylaş

öğlen eve gelip kutuda beyaz, kalın bir zarf görünce sevinmeme zarfın finansbank'tan geliyor oluşu engel oldu

sanırım gameseek.co.uk'dan sipariş eden kimse yok (benden başka). ayın 9'unda yola çıktığına dair bir mail aldım, ama bugün ayın 17'si olmasına rağmen hala "tık" yok

gerçi izmir'de dağıtım merkezlerini basmadan, bürokrasi yoluyla oyunu eline geçen yok sanırım.

izmir'den hiç bu kadar nefret etmemiştim. askerliği yaparken bile.[signature][hline]Indeed!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
berk444, 17 Şubat 2005 20:26 tarihinde demiş ki:
Ankarada alanlar gidp nerden alıyo yada geliyo mu? Yenimahallede nereye gelir biri hava alanı fln dedi. ?

ben bir yere gitmedim ve bir yeri aramadım. Bu gün paket gelmiş. Postacı posta kutusuna bırakıp gitmiş.[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.
Sosyal ağlarda paylaş

En sonunda bugün elime oyun ulaştı, hem de arzuladığım hali olan Alliance kapağıyla :D. Yalnız oyun direk kapıma gelmedi arkadaşlar dikkatli olun. Posta kutularının üstüne bırakmışlar, okuldan dönüşte şans eseri gördüm, biri filan almamış allahtan :D. Bu arada Ankara, Yenimahalle'deyim. Darısı diğer arkadaşların başına.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pekaziz, 17 Şubat 2005 21:54 tarihinde demiş ki:
En sonunda bugün elime oyun ulaştı, hem de arzuladığım hali olan Alliance kapağıyla :D. Yalnız oyun direk kapıma gelmedi arkadaşlar dikkatli olun. Posta kutularının üstüne bırakmışlar, okuldan dönüşte şans eseri gördüm, biri filan almamış allahtan :D. Bu arada Ankara, Yenimahalle'deyim. Darısı diğer arkadaşların başına.

hayırlı olsun bişi sorcam şimdi bu oyunu nasıl eline ulaştırıyorlar böyle bir zarf gibi bişi içinde mi yoksa sadece bildiğimiz kutusuyla mı bırakıyorlar?bizim posta kutularının uzerinde öyle oyun kutusu gören direk alır gider nabıcam ben şimdi yarın okula gitmesem mi ya of :([signature][hline]Burning Legion>Night Elf>Druid>nicki sonra :)
Sosyal ağlarda paylaş

hayırlı olsun bişi sorcam şimdi bu oyunu nasıl eline ulaştırıyorlar böyle bir zarf gibi bişi içinde mi yoksa sadece bildiğimiz kutusuyla mı bırakıyorlar?bizim posta kutularının uzerinde öyle oyun kutusu gören direk alır gider nabıcam ben şimdi yarın okula gitmesem mi ya of :(

beyaz bi zarfta geldi bende
ama oyun olduu bariz belli oluyo
ama sen git yinede okuluna (:
bizim kapıcıya vermiş postacı
kapıcı geldi ya siz bişi ısmarladınızmı dedi keptım direk (:[signature][hline]In flames we trust.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...