Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar benim bugün elime geçti....ben arkadaşlarla birlikte aldığım için 5 tane gümrüğe takılmış ( 2.3kg ve 100euro yu aşan bi kargo olduğu için ) topkapıdan gittim aldım...sizinkiler de yarın gelir büyük ihtimal...

sendit.com entertainment to your gümrük ehehe :D[signature][hline]Prawler, 22 Eylül 2004 04:45 tarihinde demiş ki:
valla benimki büyük ama abartı değil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DiaBoLiC, 16 Şubat 2005 19:21 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar benim bugün elime geçti....ben arkadaşlarla birlikte aldığım için 5 tane gümrüğe takılmış ( 2.3kg ve 100euro yu aşan bi kargo olduğu için ) topkapıdan gittim aldım...sizinkiler de yarın gelir büyük ihtimal...

sendit.com entertainment to your gümrük ehehe :D

bugünde bizim ptt deki paket işlerine bakan herif topkapıdan 1 aya kadar gelmez dedi deli etti beni inşallah dedigin gibi yarın gelir..[signature][hline]Burning Legion>Night Elf>Druid>nicki sonra :)
Sosyal ağlarda paylaş

adres postacının yolu üzerinde nereye denk geliyosa ona göre değişir sabah mı akşam mı geleceği, onlar postaları alıp öğleye doğru çıkıyolar genelde, akşama kadar da ellerindeki malzemenin fazlalığına göre bitene kadar dolanıyolar işte, en yakın postaneye ne kadar uzaksanız o kadar geç gelmesi lazım mantıken[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Anladığım kadarıyla bütün yurtdışı postalar Topkapı PTT'ye gelip oradan ilçe PTT'lere dağıtılıyor. Bu bilgi doğru ise Topkapı PTT'nin kargo bölümünün telefonunu bilen var mı?[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 17 Şubat 2005 09:05 tarihinde demiş ki:
Anladığım kadarıyla bütün yurtdışı postalar Topkapı PTT'ye gelip oradan ilçe PTT'lere dağıtılıyor. Bu bilgi doğru ise Topkapı PTT'nin kargo bölümünün telefonunu bilen var mı?

Evet aldığın bilgi dogru işte sana Topkapı PTT nin telefonu
0212 565 14 00 .Fakat bunu aramanız bir işe yaramaz tabi elinizde kargo numarası gibi bir şey yoksa.Isim soyadla bakamıyoruz diyolar.Bize numara lazım numara diye söylüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
spawn77, 16 Şubat 2005 23:28 tarihinde demiş ki:
işe bak 11 inde yola çıkanın geliyo 10 unda yola çıkan benimki gelmiyo. Ptt ye kafam gire

Tabi izmirde olmamında bi etkisi olmuş olabilir :)

yanlıs anlamaoldu galıba ben almnadım eger bugun gelırse nezaman gelır dıye konusuyoduk ama 10 da shıng olan bazı kısılere gelmıs ıst ankara samsun baska sehırden alan warmı hatırlamıyorumda ben kayserıdeyım bugunde gelmedı offffffff offffffff[signature][hline]Power of Turks
Sosyal ağlarda paylaş

11'inde "shipped" statüsüne geçti. İstanbul avrupa yakasında oturuyorum ve bugün itibarıyle PTT getirdi. Gelip bana teslim ettiler ve imza aldılar. Gerçi bunun dün postayı getiren adamla görüşmemin etkisi vardı.[signature][hline]EU | Burning Legion | Moonlantern | Night Elf Druid | Anatolian Sunrise
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...