Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Benim korkum geç geleceği değil ki, karambolde kaybolması. Aynı isme sahip 4 tane apartman var bizim orada. Adamlar direkt bırakıp gidiyorlarmış. Ya numaralara dikkat etmezse, başka bir apartmana bırakılırsa ve ben doğal olarak farketmezsem?[signature][hline]EU | Burning Legion | Greenlantern | Night Elf Druid | Anatolian Sunrise
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi dikkat ettim de, sendit'e verdiğim adrese apartman ismi yazmamışım, sadece numara belirtmişim. Bu benim için bir avantaj. :) Ama ben gene de yarın bir gezintiye çıkıyorum bizim oraları.[signature][hline]EU | Burning Legion | Greenlantern | Night Elf Druid | Anatolian Sunrise
Sosyal ağlarda paylaş

Adamı nasıl bezdirmişsen :)[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"

[Bu mesaj fedaykin tarafından 16 Şubat 2005 10:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sin_Of_Mafia, 16 Şubat 2005 10:58 tarihinde demiş ki:
1 ay bu ama boru deil yani...1 ay demek milletin pis lvl atlaması demek hehe

pis level atlayanlara verilen ödülü kaçırmak da var tabi haklısın ;)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

allah senditin belasını versin wow gelmesinden cok siteye öle bir hack girmesini ömür boyu bişe satamamasını diliyorum allahtan hala gelmedi bizim postanede sorun vard edim merkez dağıtım yerine gittim halla yok yok yok.İşallah çöker bu site bu ne yaa bekle bekle anam ağladı yaa millet geldi biz mal mal bekliyoz valla cumaya kadar gelmesse şikayet edicem sinirim bozuldu yaa allah belasını verin[signature][hline]KARANLIĞA KÜFÜR EDECEĞİNE BİR MUM YAK
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayer77, 16 Şubat 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
allah senditin belasını versin wow gelmesinden cok siteye öle bir hack girmesini ömür boyu bişe satamamasını diliyorum allahtan hala gelmedi bizim postanede sorun vard edim merkez dağıtım yerine gittim halla yok yok yok.İşallah çöker bu site bu ne yaa bekle bekle anam ağladı yaa millet geldi biz mal mal bekliyoz valla cumaya kadar gelmesse şikayet edicem sinirim bozuldu yaa allah belasını verin

simdi senditten peterle konustum. gelmis turkiyeye. lalelide bir otelde kaliyormus. paketler yanindaymis. yakinda cikacakmis dagitmaya merak etmeyin.[signature][hline]msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

abi sendit in hic sucu yok
tum sorun bizim burdaki postada
bak soyle izah ediim
bizim sirket yurt disindan(ingiltere) bir cd siparis etti
postaya verildi .. bu arada cd 150 sterlin
5-15 is gunu icersinde gelir dediler
aradan 20 gun gecti sirketi aradik adamlar ya cd yi vereli ay oldu dediler
kastilar turtkieye girisi var ama elimize ulasmadi cd
sonra konustuk kavga ettik para almadan birtane daha gonderdiler
o cd 2 hafta icinde degil
aradan 2 ay gecti
ilk gonderdikleri de cd de geldi
cd kaybolmus
sonradan ogrendik ki ilk gonderdikleri cd yanlis dagitim yerine gitmis oyle kalmis sonra nasil akillarina geldi ise sevk ettiler ve o da geldi[signature][hline]Burning Legion>Gnome>Mage>nicki sonra
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...