Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

black burada 5.25'lik disketi değil zımbalamak ne olduğunu bile bilen fazla insan olduğunu sanmıyorum ;)

bir oyun çıktıktan bir kaç yıl sonra edinebilmenin büyük bir başarı olarak görüldüğü günleri de bilmez ki bunlar mirim, ondan kıpır kıpırlar, çok mağdurlar :D[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

abi neden haftaya diyosunuzki. çarşambaya gelir en geç. benimki 10 unda shipped oldu zaten. yarına gelmesini umuyorum salıda geleceğini sanıyorum. o kadar geçe şartlandırmayın kendinizi :)[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Now my blind eyes see other Can NOT

[WoW] Valandir nightelf warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
spawn77, 13 Şubat 2005 20:30 tarihinde demiş ki:
abi neden haftaya diyosunuzki. çarşambaya gelir en geç. benimki 10 unda shipped oldu zaten. yarına gelmesini umuyorum salıda geleceğini sanıyorum. o kadar geçe şartlandırmayın kendinizi :)

İnsan kendini aha bugün gelıcek die şartlandırırsa çok üzülür en iyisi haftaya gelir die şartlandırmak lazım bölece erken gelince insan daha bir mutlu olur :P[signature][hline]Retailde görüşürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar 118 den PTT nin numarasını alın ( bulundugunuz il merkezindeki ptt nin ) daha sonra ptt den posta işletim merkezi denilen yerin numarasını alın ( ptt deki kadına falan sorarsanız zaten size sölicektir.Kargo sorucaktım diyince verir )
Ordan sorarak kontrol edebilirsiniz.Ad soyad soruyor telefonda gelip gelmedigini ogreniyorsunuz daha sonra..[signature][hline]Wow da Japonyadan bi adamla konustum evinde 8mbit baglantısı varmış.Ofiste 24mbit.Teşekkürler Türkiye.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 14 Şubat 2005 11:40 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar 118 den PTT nin numarasını alın ( bulundugunuz il merkezindeki ptt nin ) daha sonra ptt den posta işletim merkezi denilen yerin numarasını alın ( ptt deki kadına falan sorarsanız zaten size sölicektir.Kargo sorucaktım diyince verir )
Ordan sorarak kontrol edebilirsiniz.Ad soyad soruyor telefonda gelip gelmedigini ogreniyorsunuz daha sonra..

sonuc??
senin ki gelmis mi, ogrendinmi?
not: ben su anda telefon edebilecegim bir yerde degilim de, benimki de 9 unda gonderilmisti, seninki geldiyse benimki de gelmistir heralde.[signature][hline]msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...