Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

paranın hesaptan çekilip çekilmediğini hemen kontrol etmek zor aslında, yani eğer kartla aldıysanız zaten hemen geçmiyor o işlemler, ya da internet bankacılığı ile anında görmenin yolu yok[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Abi order tarihine göre başlamışlardır yollamaya o yüzden panik olmayınn adamlar o kadar siparişi aynı anda paketleyemezler ya.[signature][hline]KapIEfendisi bağırmaya başlar :
Kalk patinin başındanda biraz evle ilgilen yoksa benim beş parmaklı patim suratında patlayacak!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bu çıkmadığı sürece sorun yok :D

Temporarily Out of Stock - Reordered - None of our suppliers currently have a copy of this on their shelves, and they are awaiting a new delivery of this item. Unfortunately we cannot tell how long this will take in most cases - it can be anywhere from one day to several months![signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KapIKulu, 09 Şubat 2005 13:03 tarihinde demiş ki:
Abi order tarihine göre başlamışlardır yollamaya o yüzden panik olmayınn adamlar o kadar siparişi aynı anda paketleyemezler ya.

order tarihine göreyse kötü ya bizim kredi kartı bu ay bitiyordu yenisi yolladılar onun icin iptal ettirip yeniden order ettirmiştim ay başında :|[signature][hline]Retail'ede bekleriz..
Sosyal ağlarda paylaş

ewt ama ben bi saat ugrastım ama becerememiştim bi türlü en sonunda yeni kartı tanıtıp tekrar sipariş ettirmiştim.hatta daha öncesinde mail atıp yardım istemiştim biri siz ayarlayın ben siparişi o kredi kartınıza aktarıcam demişti.belki öyle olmuştur..

ek:18 ocak yazıyor.neyse order değişmemiş..

[signature][hline]Retail'ede bekleriz..

[Bu mesaj Liebe tarafından 09 Şubat 2005 13:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...