Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1. (Geleneksel) Paticik Paintball Turnuvası Sonuçlandı !!!

Dorn

Öne çıkan mesajlar

lol sakallıcım nefrimi kingde yenmenin nesi zevkli ? gelen geçen yeniyo zaten noolcek hehe =P

bu arada 3'üne 4'üne yetişmez hiç heves etmeyin. ya şöle 1-2 hafta sonra yapcaz ya da eylülde. bana sorcak olursanız haftaya biz paşa paşa 8e 5 maçımızı artı mangalımızı yapalım, eylülde de büyük organizasyonu yaparız.
Sosyal ağlarda paylaş

temmuzun 3 unde olmucaksa hic kasmiyim ben milleti organize etmek icin, aegean,angelfire ve throndor un gelememe ihtimali var. Temmuzun 10-13 u gibi bi tarihde yapariz, para neyin bol olur mangalimizida yapariz olur Misss :)
Soyledigim tarihler uyarsa gelebilecek olanlar bana ozel msj yoluyla ulassin isimleri fln not alayim takim neyin kuralim olaylar netlige kavussun. Sonra eyluldede geleneksel pepeleksel 2. paintball turnuvasini yapariz :)

*! yuksekten atis mode on*
8vs5 olmasida sart degil bana kalirsa, 6-7vs5 gibi de olsa cok kaybimiz olmaz sanirim, nede olsa yenicez :-P[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

hehe 2. turnuva tahmin ettiğimiz gibi eylüle kaldı yannız şu 8v5 maçı atlamayalım.

Tarih: 18 Temmuz Cuma
Yer: Aynı
Fiyat: Aynı
Ulaşım: Sadece oynayacak 8 kişi gelirse arabalara tıkarız getiririz sizi ona da para vermezsiniz.

Takım1: PSX (OguzAmca, Sakallı_Abi, Cool Rambo, Mete, Esat)

Takım2: YSİ (Yenilecek Sekiz İnsan :)
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

Ok 11 günümüz var kayıtlar başladı buyrun bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
24 sayfanın tamamını büyük bir keyifle okudum. Ben çok fazla adam vuramasam da paintball oynamaktan ve anıları okumaktan büyük keyif alırım. Ama ufak bir ayrıntı:Gelen 25 kişinin arasında bir bayan dahi yokmuş. Bayanlar sahada düşündüğünüzden daha yırtıcı olabiliyor,bence bir deneyin.

En kısa zamanda bu forumda adı geçen herkesle tanışmak,çatışmak dileğiyle...[hline]Ober Kommando Der Wehrmacht (O.K.W)

[Bu mesaj HIV tarafından 01 August 2003 03:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 yıl sonra ...
Vay 7 sene öncesi ha..
O günden bu güne olanları kısaca sıralayım..

İlk paintball oyunumundan sonra hastası olduğum bu aktivite özellikle 2005 ten bugüne kadar hayatımda çok çok önemli bir yer tuttu.

2005 yılında ilk 2. el markerımı almışım.
2006 yılında amerikadan ilk 0 markerımı almışım.

Türkiye çapında yapılan turnuvalarda sayısız (aslında sayarımda sayısız diyince daha havalı oluyor) birincilik ondan birazdaha az ikincilik 2-3 tane 3. lük almışım.

2007 yılında Pariste katıldığımız turnuvaya şampiyonluk parolası ile çıkıp sonuncu olmusuz :)

2008 yılında Doğu Avrupa paintball liginde İstanbul ayağında ve Rusya ayağında şampiyon olmuşuz. Riga/Letonya da 6. olmuşuz Prag da 4. olarak genel sezon sonunda 3. (yada 4. şimdi hatırlayamadım) olmuşuz.

2003 senesinde tanıştığım Oğuz (oğuzamca/dorn) ile hala takım arkadaşıyız ve turnuvadan turnuvaya koşuyoruz (maddi manevi imkanlar el verdikçe).

2003 senesinde sonuncu olan takımda var olup 2007 senesinden beri PSX te oynuyorum..

Bildiğin yaşlandım ya nostalji yaptım iki dakikada. Şimdi bütün bunları hava atmak dışında neden yazdım. Şunun farkına vardım, bu paticik paintball etkinliğine katılmak yerine başka birşey yapsaydım acaba şuanda nerede olurdum. O gün başka bir işim varmıydı onları ekip burayamı geldim bilmiyorum ama paticik paintball etkinliğine katılmamın 2003-2011 yılları arasındaki hayatıma etkisi gerçekten inanılmaz büyük. Hayat gerçekten pamuk ipliğine bağlı. O gün başka bir işim olsaydı, param olmasaydı, kız arkadaşım ile görüşşeydim (gerçi yoktu sanırım ama ),vs vs Oğuz bana bu paintball manyaklığını aşılamamış olacaktı ve acaba ben bugün nerede olacaktım :)
Sosyal ağlarda paylaş

ankara'da kimse kalmadı ki yapılsa bende gelirim aslında da daha önce de yapalım ıbıdık zıbıdık dendi de adam toplanmadı diye hatırlıyorum, takıma da baktım zaten forumda kalan bi bone, bi de gellidus herhalde, gerçi herkesin de nick'i değişmiş gibi

Okurken 3.'sünü de görmüş oldum, 2'yi bulamadım ama

http://forum.paticik.com/read.php?26,1090698,page=1
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
bu dorn tembeli bos birakmisti buralari, simdi ben gelip yerlestim

dolayisiyla hala ankarali sportmen patiler varsa yapariz bir organizasyon

da, asil derdim baska. web sayfasini yeniledik, facebook pagei actik falan, girin bi el atin, begeniverin

yeni sayfa, like lazim bolca, elinizi korkak alistirmayin

bir ara duyuru falan da koyacagim tepeye bir yere ama ben de az tembel degilim, o bakimdan simdilik boyle idare edelim

hadi goreyim sizi patiler, abidik yarismalarda birinci yaptigimiz onca insan var el birligiyle, bir de bana faydaniz dokunsun. aslansiniz kaplansiniz

www.paintsign.com / www.boyatopu.com <= altta fb likei var, tikiverin iki dakikada, ankarali esiniz dostunuz varsa da duyurun kampanyayi sayfanizda falan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...