Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1. (Geleneksel) Paticik Paintball Turnuvası Sonuçlandı !!!

Dorn

Öne çıkan mesajlar

1. Paticik Paintball Turnuvası'na toplam 25 kişi katıldı ve 5'er kişilik 5 takıma bölünerek gün boyunca birbirini yidi !! =P

Süper eğlenceli bir günün ve çekişmeli karşılaşmaların ardından herkes mangal-rakı-taze lavaş-salata dörtlüsüne şu anda saldırıyo :o)

Ben de bundan istifade konu başlıını açayım dedim.

TURNUVA SONUÇLARI

1. PSX (440 PUAN)
OguzAmca
Barış Legolas
Oytun
Mete
Özgür

2. TED TEAM (290 PUAN)
Azmodai
Codmaster
Zegna
Raider
Pacos

3. PATI (180 PUAN)
Bonecrusher
Ra_d
Bravecik
Angelfire
Boccob

4. GADDAR ÖRDEKLER(160 PUAN)
Tsubasa
Throndor
Selamon
Kharon
Rogman

5. BOYACI KRALLAR (60 PUAN)
Prodigy
Sanerixx
Wanderer
Homoid
Aegean

Katılan herkese teşekkürler. Fair play çerçevesinde gayet keyifli bir gündü. Sanırsam daha geniş katılıma eylülde gene bir aradayız.[hline]Neenar of Hibernia - Excalibur
Amin n'rangwa edanea...
Sosyal ağlarda paylaş

Aha raider de katılmış
Becerir o zaten paintballı:-P
keşke ankarada olsa idim esası gelmeyi düşündüm:) babamla ehhe
Genede sağlam adam gelmiş lan[hline][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][ b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u]< span>[b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][b][i][u][sma
Sosyal ağlarda paylaş

abi manyak dehset bi gün oldu..
walla bu gün yasadıım ekşını baska gün zor yasarım eheh
millet halen su an tıkınmakta olduu icin resim yok ama tahminim saat 9 gibi daılırlar..
azmo baya bi resim cekti..[hline]He who commands the future commands the past
He commands the past conquers the future..
Sosyal ağlarda paylaş

İstanbul'daki paintball olayını ben ayarlarım. Mükemmel bir mekan biliyorum düşünebileceğiniz en büyük paintball sahalarından biri. Parkorman falan hikaye kalıyor hafiften. Deli eğleniriz, grup indirimi de yaptırırım 2 senedir gidiyorum nasıl olsa. Tepesine çıkıp silahınızı sniper gibi kullanabileceğiniz cepheler bile var dediğim mekanda =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

Yok bizde 5 adam vurmadı
bizde sadece 3! kişiyi vurdu

Ama gözümüzün önünde 5 kişiyi harcadı

-LAn oyun bitmedi
Rambo:ne bitmemesi lan 5 inide vurdum işte cıkın

Emeği geçen herkese çok tesekkur ederiz
başta bu olayı bize yaşatmayı öneren ouz amcaya
keyifler yaşatan rambo abiye.Ateş hattında durmadan cephane taşıyan hakemlere çoook çoook tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, 20 June 2003 22:53 tarihinde demiş ki:
said:
cool_rambo, 20 June 2003 22:39 tarihinde demiş ki:
gaza geldim bende uye oldum! cool rambo.

ps 3 : Boyacı krallar VS PSX macında Rambo tek basına rush yapıp 5 boyacı kralı vurdu sdlfjhsdljhdfls :D

bu adamın nıckının altına bı tane rambo resmı koymayan admınlerı kınarım :P
hepımızın avatarlarını alın bu adama bı rambo avatarı verın nolur :)[hline]`zegna lvl 50 Infiltrator of alb/exc
Cryst the sexy polearmsgirl of alb/exc
Osman the mad enchanter of hib/pryd

Let the game begin..turksquad

Ahaha o bizeydi abi önce Angel ı indirdi adam sora terminator moduna geçti teamkill çekti :)[hline] Don't play tennis , With My Penis
Ne faşizm , ne komunizm
Önemli olan Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

Son maç ted le bizimdi orda da zegna saten gaza geldi adam 4 kişi aldı elde :)
Ortada bi hendekimtrak bir yer wardı nese ben ortasına geçtim siperlik vs. war bi anda zegna birini indirdi sagımda ben ona ateş etmeye başladım sora arabanın arkaya saklandı dışarı çıktı nasıl sallıo ustume ole bi abarttı ki mermileri toprak vs. yağmaya başladı sora hadi bakalım dedim sadece silahı çıkartıp ateş etmeye başladım silahtan vuruldum.
Ps. silahtan da vurulunca çıkıosun çok sux bişi
Ayrıca tum ank paticik paintball oyuncularının isteği en yakın zamanda paintball sahalarına bıçak gibi fırça eklenmesidir :D[hline] Don't play tennis , With My Penis
Ne faşizm , ne komunizm
Önemli olan Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 20 June 2003 23:10 tarihinde demiş ki:
Cidden çok keyifli bir organizasyondu. Sabahın köründe Belpa'da buluştuk ve takımın tamamlanmasını beklerken paten kaymaya gelen hatunları izledik. Hatta otobüslerini kaçırmaya teşebbüs edenler dahi oldu :)

Ehehe yandan kızlar geçiodu Azmo Asl Pls diyip duruodu kızlara :)[hline] Don't play tennis , With My Penis
Ne faşizm , ne komunizm
Önemli olan Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

Bi insan böle aşmış olabilirdi aslında bomba felam olsa züper oldu düşünsenize bombayı fırlatıosun adam siperin arkasında pusmuş dışarı bile bakamıo yanına bir bomba gelio İPTALLL!
Züper olurdu bomba da olsa ama ben gerçekten de manyak eğlendim sabahın köründen akşam eve gelene kadar saten hal neyin kalmaıd bende direk banyoya girip forumlara girdim[hline] Don't play tennis , With My Penis
Ne faşizm , ne komunizm
Önemli olan Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...