Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Engineerin kasma metodu (0-300)

Absolut

Öne çıkan mesajlar

evet liste çok güzel olmuş... =)

ama bence eng. oyunun ilk affasından itibaren kasılmalı. mesela ben lvl 27 hunter'ım ve 165 eng.'im var. kendi tüfeklerimi, mermilerimi, gözlüklerimi, target dummylerimi vs. yapıyorum ve bunlar hem çok işe yarıyor hemde çok eğlenceli. hatta oyuncular için her lvl da faydalı olan tek meslek...

yanlız patlayıcılardan hiç memnun deilim. şuan yaptığım dinamitler 132 gibi bir dmg veriyor. yahu ben zaten iki atışta ulaşıyorum o değere. alan etkisi desen, 1000 küsür hp li moblara karşı komik kaçıyor. o yüzden eng. arttırmak dışında bir faydasını görmedim. aynı sebepten, niye goblin eng. seçilir ki?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Ben dün 430 yaptım ama gerçekten zor, gözlük için 350 den sonra bırakmıştım TBC de ama LK de kasim dedim 80 lvl oldum başladım. (tabi bu arada ne çıkarsa topladım) Yaklaşık 160 cobalt bar ve 250 aşkın saronite bar harcadım. Bir skill inanılmaz çok bar istiyor her gün Sholazar Basin de tur atiyorum 2 saat.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Vay be amma zaman olmuş yazalı guideı. Hatırlıyorum saatlerce oturup kasmıştım ne yaparsan ilerde neye yarar gibisinden bi sürü şey kesaplamıştım.

Ben bunu hesaplamadığım için geçen sene roguea engineering kasarken kafamı defalarca monitöre vurmuştum. Şimdi JC kasıyorum ne varsa bankada, çöplük gibi oldu asdasfsa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...