Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başbakan Attan Düştü

StarAdam

Öne çıkan mesajlar

said:
Viktor, 31 July 2003 01:08 tarihinde demiş ki:
ehuehu matrix tayyip attan dusmus keske star veya uzanın herhangı bır kanalı acık olsaydı hemen dalga gecerlerdı atta cok super attı saha kalkarak atmıs ama herıfı uyarmıslar bak bınme bu at huysuzdur dıye dınlememıs oh ıyı oldu 75 mılyon ınsanın ahı cıktı herıften eee alma maznumun ahını cıkar aheste aheste recep tayyıp erdogan[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır

74999,999 kişinin ben memnunum kendisinden.[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

praw allah senden razı olsun gece gece bu sıcakta soguk esprınle serınlettın bızı :D FRP TR acılmıyor olabılır bır sorun var galıba ama duzelıcek bu arada benım kılıcım turuncu saclıların pesınden gıtmıyor turuncu saclıları ben yakalıyıp bızzat fıreball atıyorum :D televızyondakı havuc ıse ılk hedefım nıhohahaha[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

ne yaptiki memnunsun?
eh adam bi geldi vergilerle doldurdu hayatimizi. 2'den fazla evi olanlar her evi icin extra vergi ödedi mesela. sonra otomobil falan iki kez ödendi. sonra ay sonuna yakin birdenbire kaldirildi uygulama. ama is isten gecti, herkes coktan ödemis oldu.[hline]Arnie "Artxed" Civardagezer
MISCHIEF. MAYHEM. SOAP.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler son duyumlara göre başbakanlık korumaları yaka paça bu atı içeri almış sorguya çekmiş serbest bırakıldığında iki bacağı kırılmış olan ata ne olduğu sorulduğunda korumalar "merdivenden düştü kardaşım, olur böle şeyler" demiş, karnındaki jilet yaraları gösterilince de "ya yerde jilet duruyodu onun üstüne düşmüş işte aaa" demişler.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dextra, 31 July 2003 01:37 tarihinde demiş ki:
ne yaptiki memnunsun?
eh adam bi geldi vergilerle doldurdu hayatimizi. 2'den fazla evi olanlar her evi icin extra vergi ödedi mesela. sonra otomobil falan iki kez ödendi. sonra ay sonuna yakin birdenbire kaldirildi uygulama. ama is isten gecti, herkes coktan ödemis oldu.[hline]Arnie "Artxed" Civardagezer
MISCHIEF. MAYHEM. SOAP.

geçen gelen hukumetten iyidir bu bir ikincisi şu yolsuzluklara gitmesinden memnunum adam oy isterkende 3 sene sabretmek lazım dedi. vergileri senden mecbur kaldıgı için alıyo sen biliyomusun Hollandada Volvo bir arabanın 3 aylık vergisi 330 euro . ayrıca şu anki ekonomideki çokuşten onlar sorumlu degiller. adamlar daha sene doldurmadılar .[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

abi boşuna laf anlatmaya çalışmayın yüzde 30 oyu weren de bizim halkımız anlıcak bi halleri kalmış mı ?[hline]Craven, 17 June 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
biz metalciyiz kötüyüz adiyiz siyah giyer kedi keser satanistçilik oynarız içinde gitar olan bütün herşeyi dinler deli gibi kafa sallarız.bu böyle biline

En güzel deniz:
henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

Tayip'in attan düşmesine yani ne kadar sewinsem azdır.Adamda işallah bel fıtığı döt ağrısı falan olur.zaten olmayan karizmasida iyice 0 ra indi.türkiye tarihinde warmıdır böle bişey?[hline][b]Gardiyan gardiyan gardiayn of dı bılaynd aman allah :)[b]

[b]Gardiyan gardiyan gardiayn of dı bılaynd aman allah :)[b]

Sosyal ağlarda paylaş

siyaset yapıcak degilim ama bu ulkenin başbakanı o ya oy verecek yaşta bile degilsin yada halka açık bi yerde bu şekilde konuşulmayacagını bilmiyorsun şimdi konu bu sozlerin yuzunden kitlenir buyuk ihtimal.yazık.[hline]ALI G. MY BITCH

[Bu mesaj quamor tarafından 31 July 2003 03:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

partisini ve ideallerini ve gecmisini bir gram bıle sevmesem hatta nefret etsemde tayyip kafa adamdır yaw hangı basbakan bır fılme gırıpte fılmın etkısınde kalıp fılmden cıkınca fılmdekı gozluklerden takar ertesı gun gastede Matrix Tayyip baslıgını gorunce yarıldım gulmekten :D sonra tayyıp fenerbahcelıdır fenerbahcenın transferlerınde buyuk etkısı olmustur o yuzden severım sonra her hafta halka seslenıs yapıyor yarısı yalanda olsa onuda sevıyorum sonra AB polıtıkasında Bız Gıderız Bız kasımpasalıyız alırlar bızı AB ye ben bır höt deyınce felsefesıne hayran kaldım sonra AB donem baskanı Sylvıo Berlusconı ıle kanka gıbıler hatta kankalar herıf Sylviocugum dıye konusuyo :D sonra dınamık adam sonra dunyadakı en yureklı lıderlerden bırı herıfın ABD nın ve ıntepolun kırmızı bultenle aradıgı bır tererıstle resmı cıkıyor ınkar edıcegıne dogrudur o bır aıle fotorafıdır dıyebılıyor ve teroriste saygıdeger dıyebılıyor kabul edın bu yurek ıster keske Laik ataturkcu ve modern bır adam olsa o zaman cok ıyı lıder cıkardı ondan[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EarS, 31 July 2003 01:09 tarihinde demiş ki:
haberturkteki fotoğraflar süper.

heh habertürkü izliyicektiniz asıl :) adamlar 1 saatten fazla aynı görüntüleri verdiler

ben üzüldüm aslında attan düşmesine
çünkü dolar falan fırlar başbakan attan düştü diye

bide başbakan baya şanslı birisi yada at iyi niyetli
tam hayalarına bilegi geldi atın orda bilek gelmeyipte direk üzerine bassa herhalde acıdan falan ölürdü orda

he bide seyiste biraz kafasız sanırım yada seyis diye yalandan birini koymuşlar
at başta huysuzlandı hemde baya bi huysuzlandı ne diye sen halen başbakanı ata bindiriyosun ki ( heh zaten at ilk başta çok pis vurdu seyise )

Soylu hayvanlar şu atlar ya başbakan falan hiç takmıyo hoşuna gitmedimi atıyo sırtından

[Bu mesaj Popeye tarafından 31 July 2003 08:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Lancelot_, 31 July 2003 00:38 tarihinde demiş ki:
Walla bzn politikacı olmak istiyom şöyle halka yrd edim felams idealim haline resmen geldi ama inanmicakları için walla adım atmaya korkuyom idealime[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
Nblden[Silver]
Vestelden[Lancelot Ivanov]
Avaturkten [William Hurt] Diye Tanırlar beni...

herkes böyle der nedense[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında bende düşmüştüm attan ama allahtan bunun gibi azgın değildi :D Çok sevdiğim bi at vardı gittiğimiz at çiftliğinde.Binmek istiyodum hep ama bindirmiyolardı.Bu coşar dört nala gider falan filan diyolardı.Neyse filan derken bigün iyiden iyiye gaza geldim.Binecem ya banane olmaz bişey diye.Neyse bindim ben buna, tırıs tırıs gidiyor at.Ee sıkıldım ben ya filan topukluyorum atı gitmiyor.En sonunda bir coştu at, sen bi dört nala kalk hurra diye.Ben yerdeyim :D ve at o kadar zeki bir hayvanki, yere düştüm, hala sağ ayağım takılıydı üzengiye (üzengiydi sanırım).At bekledi beni, çıkardım ayağımı, sonra hurra diye fırladıydı :D O atı hiçbi zaman unutmam.[hline]Edit:Harf hatası.[hline]ymumcuoglu

Even the smallest person can change the course of the future...

[Bu mesaj Saeros tarafından 31 July 2003 09:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 31 July 2003 01:08 tarihinde demiş ki:
ehuehu matrix tayyip attan dusmus keske star veya uzanın herhangı bır kanalı acık olsaydı hemen dalga gecerlerdı atta cok super attı saha kalkarak atmıs ama herıfı uyarmıslar bak bınme bu at huysuzdur dıye dınlememıs oh ıyı oldu 75 mılyon ınsanın ahı cıktı herıften eee alma maznumun ahını cıkar aheste aheste recep tayyıp erdogan[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?

senin zihniyetinde olan ama karşı taraftan olan biri de geçen gün chp'li milletvekilinin geçirdiği kazaya da bu lafları eder. bu zihniyetini değiştir sana abi tavsiyesi.[hline]Cüneyt Arkın, 23 July 1978 16:16 tarihinde demiş ki:
BIRAK O KIZI!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...