Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başbakan Attan Düştü

StarAdam

Öne çıkan mesajlar

abi amma gaz bi şekilde yazmışın :)[hline]Cyre2k, 22 July 2003 01:17 tarihinde demiş ki:
Dolay1s1yla sizinde 50 tane kar1n1z olsa 103 cocuk pek zor deil!
Sly-One, 22 July 2003 01:18 tarihinde demiş ki:
ı ya basmak yerine 1 e basmak daha mı kolay yoksa çok mu k3nk birisin
Sosyal ağlarda paylaş

wala hiçmi hiç sevmem o attan düşmüş nolmuş halkı her gün açlıktan sürünüyo yemek bulamiyanlar var ama başbakan attan düşmüş wala mübarek Allah gene sadece attan düşürmüş[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
Nblden[Silver]
Vestelden[Lancelot Ivanov]
Avaturkten [William Hurt] Diye Tanırlar beni...
Sosyal ağlarda paylaş

ehuehu matrix tayyip attan dusmus keske star veya uzanın herhangı bır kanalı acık olsaydı hemen dalga gecerlerdı atta cok super attı saha kalkarak atmıs ama herıfı uyarmıslar bak bınme bu at huysuzdur dıye dınlememıs oh ıyı oldu 75 mılyon ınsanın ahı cıktı herıften eee alma maznumun ahını cıkar aheste aheste recep tayyıp erdogan[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

haberturkteki fotoğraflar süper.[hline]-Oh my God,I found a penny.
-You bastard.
Cicio Bor-Eclipse

uff pardon ears uykulu uykulu quote deneyince boyle oluyo iste yanlislikla mesaji degistir yapmisim kusura bakma/popeye

[Bu mesaj Popeye tarafından 31 July 2003 07:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Prwaler abi ne yaptın sen ya ! Cidden sen şimdi bu espiriyi yaptın mı ? İnanmak istemiyorum, hayır paticik'in sevilen siması Prawler bu espiriyi yapmış olamaz kesin accountu filan çalınmıştır. (Yoksa yapmışmıdır, yoksa tüm o melankolinin altında bir başka ruhmu yatıyor,....)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...