Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz de en çok taktığınız adam kim ?

_BugsBunny_

Öne çıkan mesajlar

kosp czde calismaz?? kim dedi onu adam 10 m uzagimdan 5 damage inidiriyor o saydigin bütün asasinlerde bence kosp var pota bile basamadan yerdesin djinn mjinn hikaye sırf kosp dupe uniq vardir onlarda ben görmedim böle sey ya adamlar yanimda 10 m uzaktan herif bana daliyor nasil oluyor kimse akil veremiyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_BugsBunny_, 21 Ekim 2005 17:13 tarihinde demiş ki:
Walla benim İntze - Kimbupislik - bi warrior vardı unuttum hergün 1vs1 yaparız :) - Bu sürekli yan yana dolaşan paper mage tayfası aç ms i gir aralarına :D ve 2fast2furi.... hergün1vs1 yaprız :D

GeCenlerdede 1vs 1 de Warrior 62 Cakinca Donup kaldim Ks Yapti ^_^

Encok 1 vs 1 Yaparken ArchusKine mi ne oyle Bi Warrior War cok hosuma gidiyo 1vs 1 onunla Sanirim Birisinde Abartisiz 5 dk Sürdü pot bitti Gate Yaptim lol[signature][hline]WaR-uM?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 21 Ekim 2005 17:30 tarihinde demiş ki:
3v1 e gelip de illusion atan rogue' lara takmış durumdayım... Bıkmadan usanmadan illusion atıyorlar kardeşim. ayıp be 3v1 geliyosun, bari adam gibi giriş. Ha devamında 1 tanesini öldürdükten sonra diğer ikisi town çekiyor. :S

[spo1=bu combat' da bile attılar :S][/spo]

Ben özellikle 1vs1 de illusion atanlara kılım!!!!

Buarada combo yu düzelt biraz : )
Sosyal ağlarda paylaş

said:

GeCenlerdede 1vs 1 de Warrior 62 Cakinca Donup kaldim Ks Yapti ^_^

Encok 1 vs 1 Yaparken ArchusKine mi ne oyle Bi Warrior War cok hosuma gidiyo 1vs 1 onunla Sanirim Birisinde Abartisiz 5 dk Sürdü pot bitti Gate Yaptim lol

Neolursa olsun sana en az 1300 çakıyorum yani bi elimi kaldırdığımda alabilirim seni 1vs1 yapma ihtimalin yok yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 21 Ekim 2005 19:00 tarihinde demiş ki:
bugs bayağıdır yoktun CZ de

Combo yu geliştirdim biraz 2sn de 4skill e yükselttim yani 4x2=8 hit :P

yani adamın dibine girdim 2 skill tam adam kaçıcam derken 2 skill daha mage lerin şansı yok :P

Millet gider lvl kasar ben giderim combo kasarım alla alla :s
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...